• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ashampoo Home Design 6 - Windows

Ashampoo Home Design 6 - Windows

92,61 zt * 244,51 zt * (62,12% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-10887
  • Merhsprachig
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Home Design 6 - Windows"

Planowanie domu na komputerze nie jest tylko dla profesjonalistów, wypróbuj to | Ashampoo Home Design 6

Dzięki programowi do projektowania domów 3D Ashampoo Home Design 6 możesz spokojnie zaprojektować i umeblować swój dom na komputerze, a następnie obejrzeć go w 3D. Przechadzaj się po wykończonych i realistycznie zaprojektowanych pomieszczeniach i podziwiaj swoją pracę! Inteligentni asystenci ułatwiają wprowadzanie danych i pomagają w osiąganiu szybkich rezultatów. Niezależnie od tego, czy chodzi o kompleksowe planowanie, czy tylko o małe umeblowanie - Home Designer szybko pokazuje gotowe rezultaty! Planuj z łatwością na profesjonalnym poziomie i zostań budowniczym na własnym komputerze!

Miliony przedmiotów dla idealnego wnętrza
Dzięki nowemu Ashampoo Home Design możesz wczytać wiele innych formatów obiektów 3D, edytować je i zapisać wyniki w katalogu obiektów 3D. To daje ci dostęp do milionów obiektów 3D! Po prostu zaimportuj je i dołącz do swojego projektu! Formaty takie jak SketchUp czy Collada oferują niezliczoną ilość modeli neutralnych, jak i specyficznych dla danego producenta.

Po prostu zaplanuj fotowoltaikę!
Dzięki wygodnym kreatorom wprowadzania danych możesz w ciągu kilku minut zaplanować systemy fotowoltaiczne na dachach. W przypadku systemów typu rooftop już podczas wprowadzania danych określasz rozmieszczenie modułów, wybierasz moduły z katalogu i określasz np. odległości. Wszystkie właściwości strony dachu są automatycznie określane przez oprogramowanie poprzez proste wskazanie myszą strony dachu. Po skonfigurowaniu systemu jest on natychmiast wprowadzany do planowania.

Przeprojektuj i zobacz natychmiast
Ashampoo Home Design jest także niezastąpiony przy przebudowach. Zmień układ mebli i dekoracji i wybierz się na wirtualną wycieczkę, by zobaczyć, jak wszystko wygląda razem. To na pewno pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek i rozczarowań. Wszystko pasuje, wszystko wygląda harmonijnie. Dzięki dużemu wyborowi mebli, dekoracji i roślin możesz dać upust swojej kreatywności.

Czasochłonne obliczenia? Program o to zadba!
Niezależnie od tego, czy musisz obliczyć kąty, długości, powierzchnie czy objętości, możesz skupić się na tym, co najważniejsze - na swoim projekcie! Ashampoo Home Design zadba o matematykę. Nie jest to więc tylko program do rysowania, ale także do tworzenia bardzo dokładnych, realistycznych modeli!

Fascynujący podgląd 3D
Fenomenalny widok 3D pozwala na zwiedzanie budynku, zanim jeszcze zostanie położony kamień węgielny. Dzięki Ashampoo Home Design możesz swobodnie poruszać się po domu i wirtualnie wędrować po wszystkich pomieszczeniach. Program symuluje nawet światło i cień, by uzyskać realistyczne widoki, dzięki czemu nawet skomplikowane konstrukcje stają się rzeczywistością. Już dziś zobacz, jak może wyglądać Twój projekt dzięki temu oprogramowaniu do planowania domów 2D/3D!

Szybko i wyraźnie
Ashampoo Home Design wykorzystuje pasek wielofunkcyjny, który grupuje wszystkie funkcje w sposób logiczny i tematyczny. W ten sposób możesz szybko dotrzeć do funkcji, którą chcesz. A dzięki optymalnemu wykorzystaniu twojego systemu nawet skomplikowane obliczenia i rozbudowane animacje udają się w mgnieniu oka. Jaki inny program do planowania domu jest tak wygodny i precyzyjny?

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 4GB RAM
Inne VS 2015 Redystrybucje
 
Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 6 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 6 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Home Design 6 - Windows"
Wyświetlony