• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Abbyy FineReader 15 Corporate - Windows 1 rok

675,66 zt * 808,01 zt * (16,38% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 46 razy
 • IDE-10369
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Abbyy FineReader 15 Corporate - Windows"
 

Kup tanio Abbyy FineReader 15 Corporate i edytuj efektywnie pliki PDF

Abbyy FineReader 15 Corporateułatwia edycję, ochronę, digitalizację i przeszukiwanie dowolnego typu dokumentów, a także zawiera wszechstronne funkcje edycji plików PDF. W przeciwieństwie do wersji standardowej, wersja Corporate pozwala na wygodne zautomatyzowanie procesów digitalizacji i konwersji. Za pomocą programu można utworzyć kilka monitorowanych folderów na dysku lokalnym, serwerze FTP, dysku sieciowym lub w skrzynce pocztowej programu Outlook, których zawartość jest automatycznie sprawdzana i przetwarzana. Między innymi załączniki do e-maili mogą być konwertowane za pomocą tych funkcji programu bez indywidualnych instrukcji. Przyjazny dla użytkownika interfejs programu pozwala uzyskać wysokiej jakości rezultaty w zaledwie kilku krokach.

Dla niezawodnego porównywania dokumentów: kup online Abbyy FineReader 15 Corporate

Abbyy FineReader 15 Corporate pozwala na łatwe porównywanie dokumentów w różnych formatach plików. Niezależnie od tego, czy są to skany, obrazy czy dokumenty tekstowe, oprogramowanie może porównać dwie kopie dokumentu w różnych formatach i wyraźnie pokazać różnice. Obsługiwane są między innymi typy plików TIFF, JPEG, ODT, ODS i ODP. Dokumenty z różnicami mogą być nawet zapisane jako plik Worda w trybie "Śledzenie zmian". Kupując program Abbyy FineReader 15 Corporate online w naszym sklepie , możesz tworzyć wypełnialne formularze PDF, edytować i organizować pliki PDF, współpracować nad plikami PDF w zespole oraz chronić i podpisywać cyfrowo dokumenty PDF za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Kup Abbyy FineReader 15 Corporate i digitalizuj dokumenty

Dokumenty papierowe i skany mogą być wygodnie digitalizowane za pomocą OCR. Dokładność OCR wynosząca prawie 100% sprawia, że czasochłonne poprawki nie są konieczne. Różne tryby oglądania pomagają dostosować interfejs do osobistych preferencji czytelniczych. Poszczególne strony w pliku PDF mogą być elastycznie zmieniane, usuwane, przycinane i obracane. Wiele dokumentów można połączyć w jeden plik w zaledwie kilku krokach. Przyjazne dla użytkownika pełnotekstowe wyszukiwanie słów kluczowych pozwala na szybkie odnalezienie treści. Jeśli trzeba ukryć poufne informacje, można użyć praktycznego narzędzia do redagowania, które trwale usunie z pliku PDF wrażliwe informacje, takie jak dane osobowe

Dla form profesjonalnych: Kup online Abbyy FineReader 15 Corporate w atrakcyjnej cenie

FineReader 15 Corporate może tworzyć pliki PDF z ponad 25 różnych formatów plików. Obsługiwane są m.in. formaty PDF/A-1 do PDF/A-3 włącznie oraz PDF/UA. Z drugiej strony, dokumenty PDF można łatwo przekształcić w pliki Worda lub Excela. Pliki te mogą być następnie łatwo przetwarzane w programach Microsoftu. Podczas konwersji można równolegle wprowadzać do procesu kilka plików. FineReader 15 Corporate może z łatwością generować interaktywne formularze. Różne elementy formularzy mogą być używane z każdym plikiem PDF, dzięki czemu każdy dokument może zostać przekształcony w formularz. Dokumenty PDF utworzone za pomocą programu mogą być podpisane certyfikatem podpisu cyfrowego.

 

 

Wymagania systemowe Abbyy FineReader 15 Corporate

System operacyjny

 • Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Centralne wdrażanie i wirtualizacja

Działanie programu ABBYY FineReader 15 zostało przetestowane w następujących konfiguracjach:

 • Microsoft Windows Server 2019, 2016, 2012 R2, 2008 R2 (w tym korzystanie z Remote Desktop, RemoteApp i Remote Desktop Web Access)
  Citrix Workspace App 1808 (z zainstalowaną aplikacją dostępną z serwera), Citrix Virtual Apps and Desktops

Hardware

 • Komputer PC z procesorem 1 GHz (lub szybszym) x86 lub x64 z zestawem instrukcji SSE2
 • 1 GB RAM (zalecane 4 GB); w systemach wieloprocesorowych wymagane jest dodatkowe 512 MB RAM na każdy dodatkowy procesor.
 • 1,2 GB miejsca na dysku twardym dla typowej instalacji programu i 1,2 GB wolnego miejsca dla optymalnego działania programu
 • Karta graficzna o rozdzielczości 1024x768 lub wyższej
 • Do aktywacji numeru seryjnego wymagane jest połączenie internetowe.
 • Klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące
Powiązane łącza do "Abbyy FineReader 15 Corporate - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Abbyy FineReader 15 Corporate - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Abbyy FineReader 15 Corporate - Windows"
Wyświetlony