• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Video Optimizer Pro 2 | Windows

195,51 zt * 342,51 zt * (42,92% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2 razy
  • BS-10890
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Video Optimizer Pro 2 | Windows"

Kup taniej - Ashampoo Video Optimizer Pro 2 jest gotowy do kupienia w BestSoftware

Choć jakość nagrywania filmów przez aparaty fotograficzne jest obecnie bardzo dobra, nawet w niedrogich smartfonach klasy średniej, to z pewnością zawsze jest miejsce na poprawę. Dzięki programowi Ashampoo Video Optimizer Pro 2 wykorzystasz wszystkie możliwości programów, a jednocześnie skorzystasz z bardzo prostej i skutecznej obsługi, dzięki czemu program jest bardzo dobrym wyborem także dla początkujących. Z licznych funkcji programu Ashampoo Video Optimizer Pro 2 możesz korzystać bezpośrednio, kupując licencję od BestSoftware. Skorzystaj z wyjątkowo szybkiej dostawy w ciągu maksymalnie 30 minut.

Optymalizuj filmy i pliki wideo w prosty sposób dzięki Ashampoo Video Optimizer Pro 2

Wiele zadań niezbędnych do znacznego poprawienia jakości nagrań i filmów jest wykonywanych za ciebie całkowicie automatycznie przez program Ashampoo Video Optimizer Pro 2. Skupiamy się więc na bardzo prostym i skutecznym działaniu. Dlatego program ten jest bardzo dobrym wyborem dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników. Niezależnie od tego, czy chodzi o trzęsące się filmy, czy półoptymalne oświetlenie podczas prezentacji, żadne życzenie nie pozostaje tu niespełnione. Możesz też łatwo dostosować kontrast lub kolory za pomocą kilku prostych kroków.

Poza ogólnymi opcjami późniejszej korekty, masz też możliwość dodawania kolejnych treści do swoich filmów. Po prostu skorzystaj z praktycznych narzędzi programu Ashampoo Video Optimizer Pro 2 i zdaj się na potężną technologię. W kilku prostych krokach i w szczególnie indywidualny sposób możesz włączać do swoich projektów nowe teksty lub dodatkowe grafiki, na przykład po to, by dostarczyć im dodatkowych informacji. Czy twoje filmy są zbyt długie, czy też zawierają wiele scen, które po prostu nie są istotne? Powinieneś też skorzystać ze zintegrowanych funkcji programu Ashampoo Video Optimizer Pro 2, ponieważ dzięki nim możesz łatwo przycinać filmy. Oczywiście możesz jednocześnie używać odpowiednich przejść i efektów, które znacznie podniosą jakość nagrań wideo.

Oczywiście, program Ashampoo Video Optimizer Pro 2 szczególnie ułatwia codzienne użytkowanie, dlatego jest wyposażony w tak zwane ustawienia wstępne w szerokim wyborze. Zawierają one nie tylko proste filtry kolorystyczne, które z pewnością znasz z wielu programów, ale także o wiele bardziej złożone i efektywne profile. Różne wartości wpływają bezpośrednio do ustawień wstępnych, dotyczy to na przykład ekspozycji, wartości tonalnych, nasycenia czy winiety. Za pomocą jednego kliknięcia możesz zastosować ustawienia wstępne do bieżącego projektu i korzystać z zapisanych profili. Dzięki szerokiemu wyborowi powinny się w nim znaleźć warianty odpowiednie dla większości potrzeb, a korzystanie z szablonów pozwoli ci zaoszczędzić cenny czas w codziennym użytkowaniu. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z ustawień domyślnych, nie stanowi to żadnego problemu. Poszczególne wartości można oczywiście później dostosować do własnych potrzeb.

Po prostu wybierz preferowaną metodę przetwarzania dzięki Ashampoo Video Optimizer Pro 2

Aby zapewnić odpowiednie środowisko dla każdego planowanego projektu i dla każdego użytkownika programu Ashampoo Video Optimizer Pro 2, dostępne są dwa różne widoki. Zawsze możesz łatwo wybrać pomiędzy trybem szybkim a zaawansowanym. Tryb szybki przekonuje przede wszystkim intuicyjną i bardzo prostą obsługą, dlatego powinien być bardzo dobrym wyborem do korzystania z programu Ashampoo Video Optimizer Pro 2 między innymi dla zupełnie początkujących użytkowników. Wystarczy kilka kliknięć, by rozwiązanie samo dokonało wielu optymalizacji programów i dostosowało filmy do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o stabilizację rozedrganych scen, zakłócenia obrazu czy wiele innych parametrów, rewizja nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Dzięki inteligentnemu, automatycznemu systemowi, treść lśni w zupełnie nowym świetle i wygląda o wiele lepiej niż wcześniej.

Alternatywnie, jako użytkownik, możesz skorzystać z praktycznego trybu zaawansowanego. Umożliwia to szczególnie precyzyjne i indywidualne dopasowywanie filmów, ale może wydawać się przytłaczające dla początkujących. Dzieje się tak dlatego, że w tym trybie Ashampoo Video Optimizer Pro 2 udostępnia ci wiele różnych narzędzi, które możesz wykorzystać dzięki swojej kreatywności i w ten sposób sprawić, że twoje wideo będzie doskonałe.

Ashampoo Video Optimizer Pro 2 z łatwością obsługuje wszystkie popularne formaty

Oczywiście oprogramowanie Ashampoo Video Optimizer Pro 2 jest najnowocześniejsze, co szybko uwidacznia się w jego kompatybilności. Ponieważ z rozwiązania korzystasz także na obecnych wersjach systemu Windows, Windows 10 jest już w pełni obsługiwany. Ponadto nie musisz się martwić o użycie odpowiedniego formatu. Oczywiście rozwiązanie to radzi sobie bardzo dobrze ze wszystkimi popularnymi formatami, a także z łatwością przetwarza bardzo duże rozdzielczości. Możesz więc z łatwością importować filmy w popularnym standardzie 4K i edytować je w krótkim czasie za pomocą odpowiednio mocnego sprzętu.

Ponadto rozwiązanie Ashampoo Video Optimizer Pro 2 pomaga wstawiać metadane do filmów, dzięki czemu w razie potrzeby można uzyskać dodatkowe informacje. Niezależnie od tego, czy chodzi o autora, prawa autorskie czy po prostu tytuł, możliwości są bardzo szerokie dzięki Ashampoo Video Optimizer Pro 2. Dzięki wbudowanej funkcji przetwarzania wsadowego możesz również optymalizować kilka filmów lub plików jednocześnie. Zwłaszcza jeśli używasz tego rozwiązania regularnie, dzięki tej praktycznej funkcji zaoszczędzisz mnóstwo czasu i będziesz mógł skoncentrować swoją energię na innych projektach. Ashampoo Video Optimizer Pro 2 jest więc w równym stopniu odpowiedni dla użytkowników prywatnych i profesjonalnych.

Zabezpiecz swoją licencję na Ashampoo Video Optimizer Pro 2 teraz w niskiej cenie w BestSoftware

Zabezpiecz licencję na popularny program Ashampoo Video Optimizer Pro 2 już teraz w naszym sklepie internetowym BestSoftware. To jedyny sposób, by z jednej strony skorzystać z potężnych funkcji rozwiązania, a z drugiej - z atrakcyjnych zalet naszych ofert. Ponieważ u nas możesz liczyć na szczególnie korzystne warunki, dzięki którym możesz kupować tanio i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ponadto zwracamy uwagę na najlepszą obsługę klienta. Dlatego nasi pracownicy będą cię wspierać w razie jakichkolwiek otwartych pytań, próśb czy problemów i zawsze są do twojej dyspozycji. Dzięki szerokiej gamie opcji kontaktu na pewno znajdziesz odpowiednią wersję, by uzyskać szybką pomoc, której potrzebujesz. Wiele innych produktów od znanego producenta Ashampoo z powodzeniem uzupełnia atrakcyjny pakiet ogólny w BestSoftware. Dzięki Ashampoo Office 8, Ashampoo Internet Accelerator 3 czy Ashampoo Zip Pro 3 żadne życzenie nie pozostanie niespełnione, jeśli chodzi o wygodne zakupy oprogramowania z domu.

 

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Optimizer Pro 2 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Video Optimizer Pro 2 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Optimizer Pro 2 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Cinemagraph Ashampoo Cinemagraph
146,95 zt * 293,95 zt *
Corel Painter 2022 | Windows / Mac Corel Painter 2022 | Windows / Mac
Od 734,51 zt * 2 082,25 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
NEAT projects 2 | Windows NEAT projects 2 | Windows
244,51 zt * 342,51 zt *
DENOISE projects 3 | Windows DENOISE projects 3 | Windows
293,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows
4 889,71 zt * 5 394,41 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
VMware Workstation 15 Pro VMware Workstation 15 Pro
440,51 zt * 1 405,22 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony