• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Windows Server 2019 RDS | 2 User CAL

Windows Server 2019 RDS | 2 User CAL

440,51 zt * 627,84 zt * (29,84% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-10408
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 RDS | 2 User CAL"

A Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL pozwala jednej osobie na dostęp do usług serwera Windows. Do edycji Standardowej systemu operacyjnego oraz do edycji DataCenter wymagany jest program CAL . Właściciel licencji użytkownika   może uzyskać dostęp do serwera Windows z różnych urządzeń - na przykład z biurowego komputera   lub w pociągu za pomocą notebooka. W ten sposób użytkownik CAL jest szczególnie przydatny dla pracowników, którzy nie pracują wyłącznie przy stacjonarnym komputerze. Jeśli, na przykład, firma ma wielu pracowników, którzy pracują w biurze domowym   lub często są w podróży służbowej, należy rozważyć użycie User CALs zamiast Device CALs . 

Bezpieczne środowiska serwerowe   dla firm

System Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL wykorzystuje Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Ta funkcja w Windows Server 2019 wykrywa ataki na poziomie pamięci i jądra   . Wykorzystuje czujniki platformy   i może powstrzymać złośliwe pliki przed wykonaniem. Pomocną funkcją bezpieczeństwa systemu Windows Server 2019 jest również Windows Defender ATP Exploit Guard. Składa się z czterech komponentów, które chronią przed wektorami ataków i blokują typowe zachowania złośliwego oprogramowania   . Firmy mogą również korzystać z technologii Attack Surface Reduction (ASR), aby zapobiec przedostawaniu się złośliwego oprogramowania na komputery pracowników. Kontrole   z ASR zapobiegają zastosowaniu zainfekowanych skryptów lub plików. Ochrona sieci   systemu operacyjnego obejmuje także blokowanie wszystkich procesów wychodzących na zalogowanych urządzeniach użytkownika , jeśli trafiają one na niezaufane hosty lub adresy IP . Inne środki, takie jak kontrolowany dostęp do folderów   i ochrona przed exploitami, pomagają zminimalizować zagrożenia związane z ransomware, złośliwym oprogramowaniem itp. 

Dostęp do zaawansowanego systemu operacyjnego serwera 

Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL do kupienia oznacza także większe niż dotychczas wsparcie dla Linuksa i maszyn wirtualnych. Między innymi wprowadzono ulepszenia Office'a , takie jak nowe funkcje fallback HGS i offline mode. Ponadto uproszczono rozwiązywanie problemów z osłoniętymi maszynami wirtualnymi. Narzędzia VM Connect w trybie sesji i PowerShell Direct są pomocne, jeśli straciłeś połączenie sieciowe z maszyną wirtualną   i musisz odświeżyć konfigurację. Ponadto, Windows Server 2019 obsługuje uruchamianie Ubuntu, Red Hat Enterprise Linux i SUSE Linux Enterprise Server w maszynach wirtualnych . Ponadto, po stronie serwera negocjowanie zestawu szyfrów w HTTP/2 zostało ulepszone, aby automatycznie łagodzić błędy połączeń . Aby zapewnić większą przepustowość, domyślny dostawca przeciążenia TCP w systemie Windows Server   został zmieniony na Cubic w wydaniu 2019 . 

Kup Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL 

Dzięki swobodnemu łączeniu licencji na urządzenia i użytkowników , średnie i duże firmy mogą kupić dokładnie takie licencje dostępowe   , jakich rzeczywiście potrzebują. Nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na niepotrzebne pakiety. Jednak zakup pakietu licencyjnego   dla 10 pracowników ma sens, jeśli do tej pory nie były dostępne licencje klienckie   dla kilku pracowników.
W serwisie lizengo można łatwo kupić różne licencje. lizengo zawsze oferuje swoim klientom aktualne i pomocne oryginalne oprogramowanie   . Jeśli masz jakiekolwiek pytania przed Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL Kup możesz skontaktować się z zespołem lizengo. 

Platforma: 
Windows

Procesor:
minimum 1,4 GHz (jednordzeniowy), minimum 1,3 GHz (wielordzeniowy)
zalecane 3.1 GHz lub więcej
maksymalnie 2 obsługiwane gniazda procesora  

RAM:
co najmniej 2 GB RAM
zalecane 16 GB RAM 
maksymalna obsługiwana pojemność 64 GB

Dysk twardy: 
minimum 160 GB (z partycją systemową   o pojemności co najmniej 60 GB)

Ekran:
co najmniej Super VGA (1024 x 768)

Powiązane łącza do "Windows Server 2019 RDS | 2 User CAL"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2019 RDS | 2 User CAL"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2019 RDS | 2 User CAL"
Wyświetlony