• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Pakiet oszczędnościowy | Windows + Pakiet biurowy

Pakiet oszczędnościowy | Windows + Pakiet biurowy | Windows 10 Pro | Office Home and Student 2019

391,51 zt * 440,51 zt * (11,12% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 5 razy
  • BS-10973
  • Merhsprachig
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten

Betriebssystem:

Office Paket:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Pakiet oszczędnościowy | Windows + Pakiet biurowy"

Kup tani pakiet oszczędnościowy "Windows + Pakiety biurowe" w niskiej cenie w sklepie internetowym BestSoftware

Jeśli szukasz sposobu na unowocześnienie systemu operacyjnego swojego komputera, a jednocześnie na docenienie cyfrowej pracy biurowej, szczególnie polecany jest pakiet oszczędnościowy "Windows + pakiety biurowe" ze sklepu internetowego BestSoftware. Skorzystaj z naszych szczególnie atrakcyjnych ofert i połącz wybrane wersje, aby w prosty sposób kupić system i pasujący do niego pakiet biurowy. Chętnie też doradzimy ci osobiście, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania dotyczące ofert. Pomożemy ci, między innymi, na czacie na żywo, na infolinii lub klasycznie przez e-mail, abyś mógł dokonać właściwego wyboru.

Wykonaj efektywnie swoją cyfrową pracę biurową dzięki naszemu pakietowi oszczędnościowemu "Windows + Pakiety biurowe"

Jeśli chodzi o cyfrową pracę biurową, odpowiednie Aplikacje biurowe w tym celu odgrywa główną rolę. The Pakiety Microsoft Office nie bez powodu nie należą do najpopularniejszych programów. Dziś używa się ich w wielu różnych środowiskach, także przy prywatnym biurku. Dzięki licznym narzędziom, efektywnemu działaniu i wielu indywidualnym komponentom, oferta Microsoftu nie pozostawia praktycznie nic do życzenia.

Jeśli chciałbyś zakupić pakiety biurowe w zaciszu swojego domu, korzystając z naszego pakietu oszczędnościowego, skorzystasz z wielu indywidualnych zastosowań w ramach jednej oferty. Korzystasz już z podstawowych wersji pakietu Microsoft Office 2019 Home and Student lub Microsoft Office 2021 Dom i uczeń od wszystkich podstawowych aplikacji indywidualnych. Z Słowo, PowerPoint oraz Excel możesz wykonać swoją pracę w kilku prostych krokach. Twórz imponujące dokumenty tekstowe za pomocą setek narzędzi, używaj PowerPointa do tworzenia równie przekonujących prezentacji i korzystaj z Excela od Microsoftu, by efektywnie zarządzać różnymi, zróżnicowanymi plikami.

Bogatsze pakiety Office od Microsoftu oferują jeszcze więcej funkcji i możliwości. Możesz na przykład użyć pakietu Microsoft Office 2021 Home and Business lub jego tańszej wersji w postaci Microsoft Office 2019 Home and Business. Tutaj nic nie stoi na przeszkodzie, by profesjonalnie lub komercyjnie wykorzystać licencję, która jest używana m.in. w biurach. Możesz też korzystać z praktycznego menedżera poczty elektronicznej "Outlook", który jest integralną częścią pakietu Office. Dzięki temu zawsze będziesz miał wgląd w sytuację i będziesz mógł korzystać m.in. z rozbudowanego kalendarza, dzięki czemu nie przegapisz już żadnego spotkania.

Używanie w codziennym życiu nowoczesnych systemów operacyjnych z wieloma różnymi funkcjami i komponentami

Ale zanim będziesz mógł używać komputera w codziennym życiu, potrzebujesz odpowiedniego systemu operacyjnego. Microsoft oferuje ci również odpowiednie oferty w tym zakresie. Nasze pakiety oszczędnościowe "Pakiety Windows + Office" zawierają również jedną z popularnych wersji systemu Windows, którą możesz zainstalować na swoim komputerze i aktywować na stałe. Kupując pakiet, zdecyduj indywidualnie, jaką wersję chcesz wybrać; w tym przypadku możliwych jest wiele różnych wariantów. Jednak w przypadku Windows 10 lub Windows 11 jest to zdecydowanie jeden z obecnych wariantów, który będzie wspierany przez wiele lat. Dzięki obu wersjom Home i Pro z łatwością zaspokajamy różne potrzeby.

Wybierając Microsoft Windows, nie tylko wybierasz najpopularniejszy system operacyjny na rynku, ale także korzystasz z wyjątkowo atrakcyjnego pakietu zawierającego wiele indywidualnych rozwiązań programowych i komponentów. Na przykład, możesz korzystać z nowej przeglądarki Microsoft Edge, otwierać różne pliki w kilku krokach lub wykonywać proste prace na zdjęciach z wakacji. Oczywiście producent, firma Microsoft, zawsze aktualizuje swoje systemy operacyjne i publikuje odpowiednie aktualizacje w mniej lub bardziej regularnych odstępach czasu. Pakiety oszczędnościowe "Windows + Pakiety biurowe" pomogą ci w codziennym korzystaniu z komputera, skorzystaj z nich już teraz.

Kup nasze atrakcyjne pakiety oszczędnościowe i skorzystaj z wielu różnych korzyści

Dzięki wielu atrakcyjnym korzyściom w jednym kompleksowym pakiecie, pakiety oszczędnościowe ze sklepu internetowego BestSoftware są szczególnie dobrym wyborem dla ciebie jako klienta. Bo z jednej strony oszczędzasz pieniądze, oczywiście. Dostarczamy ci kombinację produktów programowych po wyjątkowo niskiej cenie i umożliwiamy ci poczynienie znacznych oszczędności w porównaniu z kupowaniem ich pojedynczo. Sięgając po nasze pakiety oszczędnościowe w sklepie internetowym, musisz jednak pamiętać o czynniku czasu. Jeśli chcesz pracować szczególnie efektywnie w codziennym życiu, skorzystasz z udanego i atrakcyjnego połączenia. Co więcej, pakiety oszczędnościowe są nie tylko bardzo przystępne i praktyczne, ale także przekonują niezbędną indywidualnością. Potrzeby klientów bardzo się różnią, gdy szukają odpowiedniego oprogramowania, dlatego w pakiecie "Windows + Pakiety biurowe" oferujemy wiele różnych wariantów i kombinacji. Rozejrzyj się już teraz i skorzystaj z komputera z nowoczesnym systemem i praktycznymi aplikacjami pakietu Office.

 

Wymagania systemowe - Windows x Office Suites
Windows 10 Home Kliknij tutaj
Windows 10 Pro Kliknij tutaj
Windows 11 Home Kliknij tutaj
Windows 11 Pro Kliknij tutaj
Office Home and Student 2019 Kliknij tutaj
Office Home and Business 2019 Kliknij tutaj
Office Home and Student 2021 Kliknij tutaj
Office Home i Business 2021

Kliknij tutaj

Powiązane łącza do "Pakiet oszczędnościowy | Windows + Pakiet biurowy"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Pakiet oszczędnościowy | Windows + Pakiet biurowy"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Pakiet oszczędnościowy | Windows + Pakiet biurowy"
Wyświetlony