• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 510 razy
  Od 440,51 zt * 587,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
  Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
 • 1 Urządzenie
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 34 razy
  489,51 zt * 636,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Parallels Desktop 18 Standard für MAC
  Parallels Desktop 18 Standard für MAC
 • 1 Mac
 • Unbegrenzt
 • Weltweit
 • Mehrsprachig
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 282 razy
  Od 367,01 zt * 489,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Parallels Desktop 18 Pro für MAC
  Parallels Desktop 18 Pro für MAC
 • 1 Gerät
 • 1 Jahr
 • Weltweit
 • Mehrsprachig
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 95 razy
  416,01 zt * 587,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Parallels

  Parallels

  W Best Software możesz kupić tanie oprogramowanie Parallels

  Program Parallels powinien być znany użytkownikom nowoczesnych komputerów z systemem operacyjnym Mac. W dziedzinie wirtualizacji oferty i liczne wersje okazują się popularnym wyborem, aby wykorzystać możliwości Windows 10 i Windows 11 także na tych urządzeniach końcowych. W Best Software masz bezpośredni dostęp do niezbędnych wariantów i atrakcyjnych ofert dewelopera. Nie krępuj się więc rozejrzeć w wolnej chwili, zrób u nas zakupy za rozsądną cenę, a także skorzystaj z wyczerpujących informacji o firmie, by zrobić pierwsze wrażenie.

  Ważne informacje o deweloperze Parallels

  Parallels jest firmą programistyczną z dużym doświadczeniem. Firma została założona już w 1999 roku, a jej popularne oprogramowanie do wydajnej wirtualizacji jest dostępne od odpowiednio dłuższego czasu. Początkowo firma miała siedzibę w Herndon w stanie Wirginia. W 2006 roku firma przeniosła się jednak do Renton w amerykańskim stanie Waszyngton. Zatrudniając ponad 900 pracowników, deweloper jest jednym z bardziej znanych i większych przedstawicieli na rynku.

  Od początku nowo założony deweloper skupiał się na dziedzinie wirtualizacji i nie zmieniło się to do dziś. Jednak twórca programu stał się powszechnie znany dopiero w 2006 roku, kiedy pojawił się znany do dziś program"Parallels". Z biegiem lat firma przekonała się o tym, znacznie zwiększając swoją obecność i dziś jej oferta jest powszechnie znana. Parallels nie jest już jednak niezależną firmą, ale został kupiony przez kanadyjskiego producenta oprogramowania Corel. Działalność związana z dostawcami usług, będąca przez wiele lat solidnym filarem producenta Parallels, została już sprzedana firmie Ingram Micro w 2015 roku po zmianie nazwy na Odin.

  Oprogramowanie Parallels jest używane na wielu urządzeniach Mac

  Oferta oprogramowania Parallels jest skierowana zarówno do użytkowników prywatnych, jak i profesjonalnych, a także jest bardzo zróżnicowana. Skupia się jednak głównie na wirtualizacji na różnych urządzeniach końcowych lub na serwerze. Parallels Desktop to dobry wybór do regularnego używania na komputerach Mac, ale działa też na przykład na Chrome OS. Możliwości są odpowiednio szerokie. Z pomocą odpowiedniej technologii i oprogramowania możesz jako użytkownik korzystać z klasycznego środowiska Windows 10 lub Windows 11 i uruchamiać związane z nim aplikacje lub programy. Na przykład możesz użyć pakietu Microsoft Office lub przeglądarki Internet Explorer. W przypadku wariantu Parallels Desktop dla komputerów Mac twórca mówi o ponad 200 000 aplikacji Windows, z których możesz korzystać bez dodatkowego sprzętu i kosztów. Jednak możliwości wykraczają daleko poza uruchamianie prostych aplikacji Windows; dzięki Parallels Desktop możesz na przykład bezproblemowo przenosić pliki między oboma systemami lub udostępniać je innym użytkownikom. Wieloletnie doświadczenie programistów jest wyraźnie widoczne w Parallels Desktop - między innymi Ty, jako użytkownik, korzystasz z bardzo wysokiej wydajności. Na wydajnych urządzeniach możesz pracować odpowiednio wykorzystując wszystkie zasoby, a obecne generacje procesorów są oczywiście również kompleksowo obsługiwane. Dotyczy to na przykład popularnego układu M1 firmy Apple.

  W zależności od twoich potrzeb i życzeń w ofercie producenta dostępnych jest wiele innych programów i wersji. Możesz na przykład skorzystać z oferty Toolbox, która zawiera łącznie ponad 30 narzędzi do codziennego użytku, takich jak praktyczny tryb samolotowy, nagrywanie plików audio czy zawartości ekranu. Z pomocą programu Access od producenta możesz też liczyć na zdalny dostęp do swojego pulpitu. Możesz używać wszystkich aplikacji, a nawet plików z dowolnego miejsca na świecie. Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie bardzo prosta obsługa przekonują wszystkich do korzystania z tego oprogramowania. Wolno dostępne jest także oprogramowanie dla użytkowników profesjonalnych lub środowiska komercyjnego. Dużą popularnością cieszy się tu przede wszystkim praktyczne oprogramowanie do wirtualizacji dla różnych środowisk serwerowych. Dzięki regularnym aktualizacjom i zawsze nowym wersjom oprogramowania, oferta Parallels nie pozostawia praktycznie nic do życzenia i jest zawsze aktualna. Wskazówka: Aby uniknąć zagrożeń dla bezpieczeństwa, aktualizacje powinny być instalowane automatycznie.

  Liczne zalety można sprawdzić bez zobowiązań

  Jeśli nie jesteś do końca pewien, czy programy Parallels są dobrym wyborem dla ciebie jako użytkownika, nie musisz bezpośrednio wydawać pieniędzy, by z nich korzystać. Producent oferuje bezpłatne i niewiążące wersje testowe dla aktualnych wersji. Można je pobrać na przykład bezpośrednio ze strony internetowej producenta, ale są też dostępne w Apple Store dla komputerów Mac. W trakcie instalacji możesz wybrać, czy chcesz używać oprogramowania z wykupioną licencją, czy jako niewiążącej wersji testowej. Przez okres 14 dni wszystkie cechy i funkcje są dla ciebie dostępne za darmo. Możesz wtedy poświęcić swój czas na podjęcie decyzji, czy oprogramowanie spełnia twoje indywidualne potrzeby, czy też wolisz poszukać alternatywy. Jeśli chcesz nadal korzystać z oprogramowania, możesz zakupić niezbędne licencje w naszym sklepie internetowym.

  Przekonaj się natychmiast o atrakcyjnej ofercie w Best Software

  Przekonamy Cię jako klienta atrakcyjną i wyjątkowo bogatą ofertą oprogramowania Parallels. Oczywiście, lider rynku Parallels Desktop 17 Pro jest dostępny do szerokiego użytku, ale możesz też kupić u nas tańszą alternatywę. W tym przypadku możesz zdecydować się na Parallels Desktop 16 Pro lub Parallels Desktop 17 Standard. Warunki zakupu oprogramowania nie mogłyby być lepsze. Między innymi korzystasz z korzystnych cen, dzięki czemu zamówienie jest dla ciebie opłacalne finansowo przez cały czas jego trwania. Dzięki prostemu zakupowi programów w Best Software oszczędzasz pieniądze. Ponadto w naszym sklepie możesz liczyć na bardzo szybką dostawę. Dzięki bezpośredniej dostępności, możesz pobrać Parallels Desktop w różnych wariantach do efektywnej wirtualizacji systemu Windows 10 lub Windows 11. Zacznij więc używać go od razu i korzystaj z możliwości, jakie Windows 10 i Windows 11 oferują na komputerach Mac. Cieszymy się na Twój zakup w sklepie internetowym Best-software.pl!

  Wyświetlony