• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
 • 1-10 urządzeń
 • 1-3 lata
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 2032 razy
  Od 73,01 zt * 97,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Norton 360 | Bez subskrypcji
  Norton 360 | Bez subskrypcji
 • 1-10 urządzeń
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 1867 razy
  Od 63,21 zt * 92,61 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Norton

  Norton

  Kup tanie oprogramowanie Norton w Best Software

  Kradzież haseł, danych osobowych czy zagrożenia ze strony złośliwego oprogramowania lub trojanów są dziś bardziej obecne niż kiedykolwiek wcześniej podczas korzystania z komputera. Nie tylko komputery stacjonarne znajdują się w centrum zainteresowania przestępców, ale także urządzenia mobilne są coraz bardziej narażone na odpowiednie zagrożenia. W takim przypadku ważne jest, by używać odpowiedniego oprogramowania zabezpieczającego. Producent Norton dostarcza odpowiednie oprogramowanie antywirusowe, którego możesz używać na różnych urządzeniach końcowych, aby znacznie zwiększyć bezpieczeństwo. Poniżej przedstawiamy ci bardziej szczegółowo producenta Nortona, aby ułatwić ci znalezienie odpowiedniego oprogramowania.

  Co kryje się za firmą Norton?

  Nazwa "Norton" jest tylko szeroko rozumianą marką, dokładna nazwa producenta to NortonLifeLock Inc. Z prawie 40-letnim doświadczeniem producent ten jest z pewnością jednym z doświadczonych i starszych dostawców na rynku, firma została założona w 1982 r. Siedziba firmy znajduje się w USA, a dokładniej w Tempe w stanie Arizona. Imponujące są też gołe liczby wokół producenta. W końcu firma zatrudnia ponad 12 000 osób i generuje roczny obrót w wysokości ponad czterech miliardów dolarów.

  Firma została założona przez Gary'ego Hendrixa, wtedy jeszcze pod nazwą Symantec. Dopiero w 1990 roku, osiem lat po założeniu firmy, Symantec kupił Peter Norton Computing Inc. i tym samym prawa do nazwy, która do dziś jest powszechnie używana dla popularnego oprogramowania antywirusowego. W ciągu kolejnych lat producent przejął wiele innych firm produkujących oprogramowanie, na przykład specjalizującą się w tworzeniu kopii zapasowych firmę VERITAS Software, która jednak w 2016 roku została ponownie sprzedana. W międzyczasie do Nortona należy wiele innych dużych marek z dziedziny oprogramowania antywirusowego, na przykład Avira poprzez przejęcie w grudniu 2020 roku i zakup Avasta w sierpniu 2021 roku. Obecnie oprogramowanie antywirusowe Norton jest jednym z najczęściej używanych programów zwiększających bezpieczeństwo komputera, między innymi także dzięki częstej preinstalacji na urządzeniach z systemem Windows.

  Polegaj na wszechstronnym bezpieczeństwie komputerowym

  Produkty producenta Norton odnoszą się do bezpieczeństwa podczas korzystania z komputerów i innych urządzeń końcowych. Podstawowym produktem jest klasyczny program antywirusowy. Ci, którzy cenią sobie szczególnie wszechstronną ochronę, wybierają subskrypcję. Nie musisz wykupować abonamentu na Norton 360, możesz skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej. Osoby, które nie chcą wykupić abonamentu na Nortona 360, mogą zdecydować się na jedną ze starszych wersji. Obecny system opiera się jednak na subskrypcji, z której można zrezygnować co miesiąc, a która zawiera wiele funkcji i opcji zapewniających maksymalne bezpieczeństwo domowego komputera. Producent mówi o kilku poziomach ochrony przed znanymi i pojawiającymi się zagrożeniami ze środowiska online. Klasyczna ochrona antywirusowa jest oczywiście zawarta w Nortonie 360, ale w ramach subskrypcji możliwości są znacznie większe. Dzięki Norton Secure korzystasz z wirtualnej sieci prywatnej do szyfrowanego przesyłania danych, inteligentnej zapory sieciowej, a dzięki rozbudowanemu menedżerowi haseł już nigdy nie zapomnisz swoich danych dostępowych. Jeśli chcesz korzystać z licznych funkcji programów Norton Secure lub Norton Security bez subskrypcji i comiesięcznych kosztów, to oczywiście nie stanowi to żadnego problemu. W takim przypadku poszczególne rozwiązania są również dostępne osobno. Możesz też zaoszczędzić pieniądze, wybierając najdłuższy możliwy termin. W takim przypadku zyskujesz nie tylko na niższych kosztach, ale także na regularnych aktualizacjach i kompleksowej ochronie, ponieważ twoje oprogramowanie jest zawsze aktualne.

  Oprogramowanie znanego producenta jest szczególnie przydatne dla użytkowników prywatnych, którzy chcą korzystać z maksymalnego bezpieczeństwa w życiu codziennym na różnych urządzeniach końcowych. Nie możesz już używać produktów tylko na klasycznym komputerze z systemem Windows; wsparcie dla technologii i systemów sięga znacznie dalej. Zainstaluj na przykład Norton 360 lub Norton Secure, także na komputerze Mac lub nawet na przenośnym urządzeniu końcowym. Szczególnie Norton Secure okazuje się dobrym wsparciem dla smartfonów i tabletów, ponieważ dzięki temu rozwiązaniu możesz całkowicie bezpiecznie korzystać z sieci publicznych. Deweloper wspiera najpopularniejsze systemy z oferowanym oprogramowaniem, więc nic nie powinno stanąć na przeszkodzie, by używać go na Androidzie czy iOS. W przypadku popularnej usługi Norton Secure VPN dostawca obiecuje także bardzo wysokie standardy dla maksymalnego bezpieczeństwa. Oprócz licznych serwerów w różnych krajach, korzystasz także z rygorystycznej polityki "no-log", dzięki której na serwerach Nortona nie są przechowywane żadne dane dotyczące Twojego zachowania podczas korzystania z komputera.

  Praktyczne możliwości robienia zakupów

  W naszym sklepie internetowym Best Software czekają na ciebie praktyczne okazje do zrobienia zakupów wokół popularnego oprogramowania Norton. Zapraszamy do niezakłóconych i bezpiecznych zakupów odpowiednich programów dla twojego komputera. Wybierz oprogramowanie zabezpieczające odpowiednie do twoich potrzeb i użyj na przykład Norton Security 3.0 2021 lub Norton 360, aby zapewnić sobie kompleksową ochronę. Dzięki bogatemu doświadczeniu producenta i przemyślanym projektom możesz znów szczególnie bezpiecznie pracować i surfować na swoim domowym komputerze, a w Best Software możesz liczyć na zakup Norton Security lub Norton Security VPN, które zapewnią Ci bezpieczny transfer Twoich danych osobowych. Na przykład, zaraz po zakupie otrzymasz zweryfikowaną licencję na oprogramowanie Norton i będziesz mógł ją bezpośrednio zrealizować. Nic też nie stoi na przeszkodzie, byś od razu ściągnął program. Dlatego kup teraz Norton Security 3.0 2021, Norton 360 lub Norton Security VPN tanio od nas i licz na bardzo dobrą obsługę w przypadku wszelkich pytań i problemów.

  Wyświetlony