• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Lexware QuickImmobilie Standard 2023
Lexware QuickImmobilie Standard 2023
 • 1 PC
 • 1 Jahr
 • Deutschland
 • Deutsch
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 1 razy
  734,51 zt * 765,67 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Lexware

  Lexware

  Finanse i księgowość są łatwe do opanowania dzięki oprogramowaniu Lexware

  Finanse, księgowość czy nawet przygotowanie rocznego zeznania podatkowego co roku stawiają przed nami trudne zadania, nie tylko dla nowicjuszy w tym segmencie. To nie tylko kwestia wykorzystania właściwych informacji, ale także przestrzegania przepisów prawnych i związanych z nimi przeszkód. Aby ułatwić ci te zadania w twoim prywatnym środowisku, ale także w twojej firmie, znany producent Lexware dostarcza praktyczne oprogramowanie. Możesz wybierać z szerokiej gamy programów. Oprócz różnorodności wersji, producent zwraca szczególną uwagę na bardzo wysoką przydatność do codziennego użytku oraz prostą obsługę, aby znacznie ułatwić pracę nawet niedoświadczonym użytkownikom w zakresie samodzielnej pracy. Odpowiednie licencje na oprogramowanie Lexware możesz zdobyć tutaj, w BestSoftware, więc koniecznie sprawdź atrakcyjne opcje zakupów.

  Oprogramowanie jest przeznaczone głównie dla użytkowników profesjonalnych

  Lexware jest znanym niemieckim producentem popularnego oprogramowania w dziedzinie programów komercyjnych. Siedziba firmy znajduje się we Fryburgu Bryzgowijskim. Firma jest doświadczonym dostawcą i od wielu dziesięcioleci służy klientom radą i wsparciem. Firma została założona w 1989 roku i do dziś jest oddziałem Grupy Haufer. Dlatego też cała nazwa brzmi "Haufe-Lexware GmbH& Co. KG". Nawiasem mówiąc, nazwa firmy w momencie jej założenia przez Axela Wessendorfa była jeszcze bardziej kłopotliwa; wtedy nazywała się "Abakus Gesellschaft für Softwareentwicklung der rechts- und steuerberatenden Berufe". Wkrótce po założeniu w 1997 roku fundator sprzedał wszystkie swoje części do Rudolf Haufe Verlag.

  Przez lata producent Lexware wielokrotnie nawiązywał współpracę z innymi firmami. Tak było na przykład w przypadku Intuit Germany. Razem z tym producentem Lexware zawiązało sojusz, a następnie przejęło marketing produktów Quicken, QuickBooks i QuickSteuer. Możliwości techniczne oprogramowania Lexware również znacznie się rozwinęły, na przykład wraz z wprowadzeniem w 2001 roku serii produktów "Lexware Professional", która przyniosła ze sobą własny serwer bazy danych Sybase SQL Anywhere, zapewniający praktyczną możliwość pracy z wieloma użytkownikami. Wprowadzenie interfejsów ELSTER i dakota sprawiło również, że własne oprogramowanie producenta stało się jeszcze bardziej interesujące dla użytkowników. Firma jest również znana z opracowania rozwiązania online lexoffice. Powstał on we współpracy z 800 innymi firmami i szybko zaczął zbierać klientów. Do dziś lexoffice jest dobrym rozwiązaniem do zarządzania ważnymi zadaniami księgowymi. Lexware pay to firmowy serwis płatności kartą, dzięki któremu firma stała się jeszcze bardziej znana. Za ten projekt producent otrzymał Nagrodę Innowacyjności Initiative Mittelstand.

  Zatrudniając ponad 650 pracowników i osiągając obroty w wysokości prawie 230 milionów euro, Lexware wciąż jest jednym z dobrze znanych producentów oprogramowania i konsekwentnie kieruje swoją ofertę w stronę potrzeb profesjonalnych użytkowników. Dzięki stałym aktualizacjom, a także tak zwanej "gwarancji aktualizacji", oprogramowanie producenta jest zawsze aktualne i każdego dnia pomaga wielu osobom.

  Zamów tanie licencje na oprogramowanie Lexware w naszym sklepie

  Cieszymy się na Twój zakup i przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę oprogramowania Lexware. Nie spiesz się więc, przeglądając nasz sklep internetowy w zaciszu własnego domu, wybierz odpowiednią wersję i złóż zamówienie za pomocą kilku kliknięć w krótkim czasie. Dzięki naszym korzystnym warunkom oszczędzasz pieniądze na zakupie odpowiednich licencji i możesz szybko wrócić do swojej codziennej pracy. Jako konsumenci zawsze zalecamy bezpośrednie porównanie naszych cen z warunkami bezpośrednio od producenta. Zaoszczędzisz ogromną ilość pieniędzy.  Następnie skorzystaj z wielu ofert, które są dla ciebie dostępne. Na przykład, weź Lexware Quicksteuer 2021 dla Windows, LexOffice Invoice and Finance do prowadzenia księgowości w twojej firmie lub specjalne wersje dla specjalnych grup docelowych. Z przyjemnością odnosimy się tutaj do Lexware QuickImmobilie, praktycznego programu do efektywnego zarządzania lokalami na wynajem i komercyjnymi.

  Prezentujemy: najpopularniejsze produkty od Lexware

  Aby pomóc ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania, chcielibyśmy przedstawić ci krótki przegląd najważniejszych produktów producenta Lexware. Oczywiście wiele z tych wydajnych i praktycznych programów możesz nabyć w naszym sklepie internetowym, ponieważ BestSoftware jest twoim punktem kontaktowym, w którym możesz tanio i łatwo kupić potrzebne licencje.

  Aby jak najbardziej ułatwić pracę przy rocznym rozliczeniu podatkowym, program Lexware Quicksteuer 2021 jest bardzo dobrym wyborem dla ciebie jako użytkownika. Oczywiście program opiera się na aktualnych przepisach prawnych i warunkach ramowych oraz prowadzi cię krok po kroku przez przygotowanie zeznania podatkowego. Po pomyślnym przejściu przez te etapy możesz również wysłać go bezpośrednio. W tym celu do programu dołączony jest tak zwany Asystent Elstera. Dzięki temu możesz przekazać wypełnione zeznanie podatkowe do urzędu skarbowego za pomocą odpowiedniego interfejsu. Także tutaj korzystasz z dokładnych instrukcji, dzięki którym nawet początkujący mogą przeprowadzić bezpieczną transmisję. Jednocześnie masz bezpośredni wgląd w aktualny status transferu i wszystkie informacje masz w zasięgu wzroku. Dzięki temu od razu wiesz, czy i kiedy zeznanie podatkowe zostało pomyślnie złożone. Jednak zalety praktycznego oprogramowania Lexware Quicksteuer 2021 idą znacznie dalej, na przykład korzystasz ze zintegrowanego menedżera paragonów. Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo zeskanować wszystkie potrzebne dowody, wiele różnych formatów nie stanowi w tym przypadku problemu. Ważne są też liczne funkcje i instrukcje, które mogą znacznie ułatwić wypełnianie poszczególnych pól.

  Innym bardzo dobrym wyborem do pracy zawodowej, ale bardziej odpowiednim do wykorzystania w firmach, jest program LexOffice Invoice & Finance. Oprogramowanie jest przeznaczone na przykład dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą lub freelancerów. Dzięki bardzo prostej obsłudze i uporządkowanemu interfejsowi program znacznie ułatwia codzienną pracę. Oczywiście, LexOffice Invoice & Finance posiada również odpowiednie interfejsy bezpośrednio z ex works. Dzięki nim możesz na przykład wysyłać utworzone faktury bezpośrednio do swojego doradcy podatkowego. Alternatywnie możesz aktywować dodatkowy, ale bezpłatny dostęp bezpośredni. Dzięki tej technologii doradca podatkowy ma bezpośredni dostęp do aktualnych danych i informacji, więc dostęp do danych działa z obu stron. Ci, którzy polegają na oprogramowaniu producenta Lexware, mogą również pracować mobilnie i szczególnie elastycznie. Jest to możliwe dzięki powiązanym aplikacjom, które są automatycznie dostępne za darmo. Aplikacja jest dostępna jako dodatek na popularne urządzenia, czyli na smartfony i tablety z systemami operacyjnymi Android i iOS. Dzięki praktycznym funkcjom oszczędzasz cenny czas, na przykład fotografując faktury. Równoczesne korzystanie z aplikacji przez pracowników i innych współpracowników jest również możliwe dzięki temu, że jest ona dostępna bezpłatnie. Jeśli chodzi o zarządzanie własną firmą i finansami, oprogramowanie LexOffice Invoice & Finance oferuje dokładnie takie funkcje, jakie są do tego odpowiednie. Na przykład, możesz połączyć z programem niezliczone konta bankowe, by móc nimi zarządzać i sprawdzać przychodzące płatności. Oprogramowanie potrafi też automatycznie przyporządkować przychodzące płatności do odpowiedniej faktury, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Poza tym program wyświetla wiele informacji na pierwszy rzut oka. Dzięki temu możesz zawsze mieć oko na dzienne saldo konta, otwarte oferty oraz zyski.

  Wyświetlony