• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Windows Server 2016 Datacenter 16 Core

562,96 zt * 1 964,95 zt * (71,35% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 5 razy
  • IDE-10602
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten

Server Version:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Windows Server 2016 Datacenter"
 

Kup Windows Server 2016 Datacenter w niskiej cenie i popraw swoją infrastrukturę IT

Serwerowy system operacyjny Windows Server 2016 Datacenter to idealne oprogramowanie do łączenia komputerów w sieci, kompleksowego zarządzania takimi sieciami i udostępniania danych. W porównaniu z poprzednikiem możesz spodziewać się wielu innowacji we wszystkich podsystemach. Ponadto wprowadzenie Nano Serwerów i Kontenerów otwiera nowe możliwości rozwoju. Windows Server 2016 w wersji dla centrów danych charakteryzuje się nieograniczoną liczbą systemów wirtualnych. Serwerowy system operacyjny jest skierowany do firm, które stawiają wysokie wymagania obciążeniom IT i chcą korzystać m.in. z funkcji Storage Spaces Direct, Shielded Virtual Machines, Storage Replica i nowych stosów sieciowych. Usługa replikacji blokowej Storage Replica utrzymuje w synchronizacji zasoby danych dwóch różnych wolumenów w klastrze, znajdujących się w różnych lokalizacjach.

Windows Server 2016 Datacenter: Właściwe licencje dla twojej firmy

W systemie Windows Server 2016 Microsoft stawia na licencjonowanie podstawowe. W związku z tym liczba aktywnych rdzeni procesora jest decydująca. Wersję serwerową 16- lub 24-rdzeniową możesz kupić online w naszym sklepie. Wymagane dodatkowo licencje dostępowe (CAL = Client Access Licence) można także nabyć w kilku krokach za pośrednictwem naszego sklepu. Podczas gdy User CALs upoważniają konkretnego użytkownika do dostępu do serwera, Device CALs wyposażają konkretne urządzenie w autoryzację.

Dla kontenerów kompatybilnych z Dockerem: kup online Windows Server 2016 Datacenter

Wsparcie dla kontenerów kompatybilnych z Dockerem stanowi alternatywę dla maszyn wirtualnych i oferuje DevOps mechanizm rozwoju aplikacji. Kontenery Hyper-V są dostępne razem z kontenerami Windows Server Containers. Jeśli kupisz licencję na Windows Server 2016 Datacenter w niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu, otrzymasz piątą wersję Hyper-V, która zawiera specjalne innowacje. Dzięki funkcji Hot-add sprzęt wirtualny może być dodawany nawet podczas pracy systemu. Dotyczy to także wirtualnych adapterów sieciowych. Pamięć masowa definiowana programowo firmy Microsoft oferuje kilka nowych funkcji, które wcześniej były zarezerwowane dla drogich sieci SAN. Dzięki usłudze Storage Spaces Direct dyski serwerów lokalnych można połączyć w pulę w zaledwie kilku krokach. Shielded Virtual Machines chronią maszyny wirtualne Hyper-V Generation 2 przed nieautoryzowanym dostępem lub manipulacją.

Kup Windows Server 2016 Datacenter w niskiej cenie i korzystaj z wielu usług

Wydajne Usługi pulpitu zdalnego 2016 ułatwiają migrację serwerów terminali i wirtualnych pulpitów do systemu Windows Server 2016. Remote Desktop Services (RDS) obsługuje teraz OpenGL do wersji 4.4 i OpenCL 1.1, a do maszyny wirtualnej można dodać do 1GB pamięci wideo. Dzięki temu znacznie poprawia się wydajność podczas zdalnego dostępu. Jeśli zakupisz klucz do Windows Server 2016 Datacenter online w naszym sklepie, możesz teraz zarządzać i uwierzytelniać użytkowników, którzy nie są zarejestrowani w systemach AD, za pomocą Active Directory Federation Services. Windows Defender chroni dane Twojej firmy przed nieautoryzowanym dostępem i niezawodnie wykrywa potencjalne złośliwe oprogramowanie. Możesz też kupić Windows Server 2019 Standard online w naszym sklepie, a następnie korzystać m.in. z Remote Desktop Services 2019.
 
Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Datacenter"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Datacenter"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Windows Server 2016 Datacenter"
Wyświetlony