• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Nero Platinum 2022 Unlimited - Windows

234,66 zt * 416,01 zt * (43,59% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 35 razy
  • IDE-10845
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nero Platinum 2022 Unlimited - Windows"

Ostateczny pakiet multimedialny 4K z 7 programami! | Nero Platinum Bez Ograniczeń

Ultimate 4K Multimedia Suite z 7 programami: (Bez ograniczeń na 1 komputer) Nero DuplicateManager - Nie marnuj miejsca na dysku twardym: teraz możesz również rozpoznawać i usuwać podobne obrazy. Nero Video - tworzenie profesjonalnych filmów i pokazów slajdów we wszystkich formatach szybko, łatwo i w najwyższej jakości jako plik filmowy lub płyta wideo. Nero MediaHome - Korzystaj z najlepszych funkcji importowania, organizowania, odtwarzania i strumieniowego przesyłania muzyki, wideo, zdjęć, pokazów slajdów, filmów, seriali telewizyjnych i odtwarzania płyt. Nero BackItUp - szybko i łatwo twórz kopie zapasowe swoich cennych danych na zewnętrznych dyskach twardych, nośnikach optycznych, a teraz nawet w chmurze. Nero Recode - superszybka konwersja wideo i muzyki do wszystkich standardowych formatów, w tym zgrywanie płyt na podłączone urządzenia przenośne jednym kliknięciem. Nero Burning ROM - najlepsze na świecie nagrywanie i kopiowanie danych, filmów, zdjęć i muzyki na płyty CD, DVD i Blu-ray z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Audials Music Recorder - Inteligentna nagrywarka radia internetowego: nagrywaj za darmo utwory z internetowych stacji radiowych w formacie MP3.

Nero Video
Twórz filmy i pokazy slajdów w mgnieniu oka dzięki 1-Click Video Story. Użyj Nero LifeThemes PRO do tworzenia klimatycznych projektów. Dodawaj muzykę i dźwięki do swoich filmów. Korzystaj z ponad 1000 efektów, które możesz zastosować do odpowiednich scen metodą "przeciągnij i upuść". Dzięki licznym szablonom menu możesz tworzyć imponujące przeglądy rozdziałów na samodzielnie wypalonych płytach DVD i Blu-ray.

Nero MediaHome
Uruchamiaj filmy, muzykę i wideo bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze lub pobieraj pliki do swojego urządzenia za pomocą MediaHome. Zorganizuj swoje miejsce do przechowywania bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki szerokiej obsłudze formatów możesz łatwo przesyłać seriale, programy i hollywoodzkie produkcje do telewizora, smartfona i tabletu przez sieć LAN lub WLAN.

Nero BackItUp
Dzięki Nero BackItUp wykonasz kopię zapasową cennych wspomnień, ulubionych piosenek i klasyków z kolekcji filmów, podobnie jak ważnych dokumentów czy plików systemowych Windows. Kopie zapasowe mogą być zapisywane ręcznie na wybranym nośniku lub możesz zaplanować automatyczne wykonywanie powtarzających się kopii zapasowych. Oprócz tradycyjnych nośników danych, takich jak płyty CD/DVD/Blu-ray i pamięci USB, oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych umożliwia także archiwizację w usługach w chmurze, takich jak OneDrive czy Google Drive.

Nero Recode
Zgrywanie płyt CD, DVD, AVCHD i Blu-ray bez zabezpieczenia przed kopiowaniem oraz przenoszenie powstałych plików do innych formatów lub na inne nośniki. Dzięki funkcji 1-click conversion importowanie i konwertowanie trwa zaledwie kilka minut. Dodatkowo program wyszukuje w internecie odpowiednie okładki i informacje o albumach czy filmach.

Nero Burning ROM
Specjalista od wypalania, wypróbowany i przetestowany milion razy, zapewni ci kopię twoich danych na CD, DVD lub Blu-ray bez większego wysiłku i w mgnieniu oka. Technologia optymalizacji Nero określa idealne zapotrzebowanie na miejsce do przechowywania danych. Ochrona SecurDisc 4.0 zapewnia poufne dane dzięki silnemu 256-bitowemu szyfrowaniu.

Rejestrator muzyczny
Dzięki Music Recorder możesz przeglądać ogromną ilość muzyki z ponad 100 000 internetowych stacji radiowych. Ponadto w programie możesz znaleźć wiele innych materiałów audio, takich jak koncerty i teledyski. Jeśli chcesz, oprogramowanie nagra dla ciebie tytuły i utwory z Internetu nieobjęte prawami autorskimi i skopiuje je na twój komputer lub inne urządzenie końcowe.

DuplicateManager
Użyj DuplicateManager, aby uporządkować swoje archiwum obrazów. Po prostu wybierz folder docelowy i uruchom program. Program szybko wyszukuje wszystkie zdjęcia, które są zduplikowane lub są szczególnie podobne. Następnie zwolnij cenne miejsce na dysku twardym lub zewnętrznym, usuwając niepotrzebne obrazy.

Nero Platinum Unlimited Przegląd:

Zawiera Nero Video
Zawiera Nero MediaHome
Zawiera Nero Burning ROM
Zawiera Nero BackItUp
Zawiera Nero Recode
Dołączony rejestrator muzyczny
Dołączony DuplicateManager

Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1
Wymagana pamięć RAM min. 1000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym: min. 5000 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu: min. 1024x768

Powiązane łącza do "Nero Platinum 2022 Unlimited - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nero Platinum 2022 Unlimited - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nero Platinum 2022 Unlimited - Windows"
Wyświetlony