• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Nero Platinum 365 - Windows

102,21 zt * 220,01 zt * (53,54% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-11220
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nero Platinum 365 - Windows"

Pracuj bardziej efektywnie z mediami dzięki Nero Platinum 365

Wraz z Nero Platinum 365, znany producent dostarcza kompleksowy pakiet oprogramowania do różnych prac w dziedzinie multimediów. Praktyczny pakiet pozwala na efektywne wykorzystanie go na biurku w domu i jest dobrym wyborem zwłaszcza dla użytkowników prywatnych. Nero Platinum 365 to roczna licencja, dzięki której możesz korzystać z poszczególnych komponentów w szerokim zakresie i bez ograniczeń przez 365 dni. Dzięki nam możesz tanio, łatwo i bezpiecznie kupić licencje na Nero Platinum 365 i czerpać z tego wiele korzyści.

Pakiet oprogramowania jest dla ciebie zawsze aktualny

Oferta Nero Platinum 365 jest więc tak zwaną licencją roczną, którą zazwyczaj musisz odświeżyć i zakupić ponownie w ciągu jednego roku. Mimo że podstawowe funkcje i narzędzia programu są nadal dostępne po wygaśnięciu rocznej licencji, możliwości są mocno ograniczone. Jednak posiadając licencję na okres 365 dni, naturalnie korzystasz z wielu zalet, takich jak bieżące aktualizacje i regularnie pojawiające się nowe funkcje. Dlatego wykupując specjalną licencję Nero Platinum 365, będziesz mógł korzystać z regularnych i nowych wydań.

Skorzystaj z siedmiu indywidualnych narzędzi w jednym pakiecie

Nero Platinum 365 to wszechstronny pakiet praktycznego oprogramowania do pracy z materiałami multimedialnymi. Możesz używać programu do zarządzania, odtwarzania, edytowania, zgrywania, konwertowania, duplikowania, tworzenia kopii zapasowych i oczywiście wypalania swoich plików.

W skład pakietu wchodzi na przykład Nero Video. Nero Video to doskonałe oprogramowanie do tworzenia historii wideo lub pokazów slajdów za pomocą jednego kliknięcia. Z pomocą funkcji Nero LifeThemes Pro możesz stworzyć wyjątkową atmosferę i stworzyć indywidualny projekt. Ponadto możesz pracować z dodatkowymi treściami i narzędziami, na przykład wstawiając dźwięki lub muzykę do swoich filmów. Za darmo dostępnych jest ponad 1000 efektów, które możesz łatwo zintegrować ze swoim projektem metodą przeciągania i upuszczania. Dla jeszcze większej kreatywności możesz także tworzyć przeglądy rozdziałów na swoich płytach DVD i Blu-ray dzięki Nero Video, dla którego dostępne są liczne szablony.

Nero Platinum 365 zawiera również Nero MediaHome. Jest to praktyczne rozwiązanie do odtwarzania różnych treści multimedialnych, takich jak filmy, muzyka czy wideo. Można go używać bezpośrednio z chmury. Alternatywnie, pobieranie nie stanowi problemu. Oczywiście obsługiwany jest też szeroki zakres formatów i możesz przesyłać różne treści do swoich urządzeń końcowych przez sieć LAN lub WLAN.

Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa twoich danych, pakiet oprogramowania zawiera również program Nero BackItUp. Możesz nie tylko tworzyć kopie zapasowe plików multimedialnych, ale także łatwo tworzyć kopie zapasowe dokumentów czy plików systemowych Windows. W zależności od potrzeb możesz to zrobić ręcznie, korzystając z odpowiednich nośników danych, lub z pomocą praktycznego i automatycznego harmonogramu. Możesz na przykład utworzyć kopię zapasową plików na stronie  w pamięci USB lub na płycie DVD albo skorzystać z powszechnie dostępnych i popularnych usług w chmurze.

Dzięki Nero Recode możesz łatwo kopiować nośniki danych bez zabezpieczenia przed kopiowaniem. Tak zwane rippowanie działa dla płyt CD, DVD, AVCHD i Blu-ray. Następnie możesz łatwo utworzyć kopię zapasową na własnym komputerze lub przenieść ją na inny nośnik danych. Ale możliwości Nero Recode sięgają znacznie dalej. Możesz na przykład polegać na prostej konwersji plików, które masz pod ręką. Dodatkowo program wyszukuje odpowiednie okładki oraz informacje o tle dla twoich plików multimedialnych.

Nero Burning Rom to popularne oprogramowanie używane miliony razy do wypalania różnych mediów i materiałów. Korzystaj z wygodnej technologii optymalizacji, by efektywnie wykorzystywać pamięć. Bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie nie stanowi też żadnego problemu w przypadku oprogramowania do obsługi wrażliwych danych.

Nero Platinum 365 zawiera również program Music Recorder. Dzięki temu programowi możesz przeszukiwać bardzo duży zakres muzyki; ponad 100 000 internetowych stacji radiowych jest dostępnych za darmo. Inne materiały audio nie stanowią żadnego problemu; możesz na przykład znaleźć koncerty lub proste teledyski. Utwory nieobjęte prawami autorskimi można nagrywać i zapisywać na własnym komputerze lub innym urządzeniu.

Wreszcie, Nero Platinum 365 zawiera DuplicateManager. Program pomoże ci uporządkować twój domowy komputer. Możesz przeszukać i uporządkować swoje archiwum obrazów jednym kliknięciem, a program znajdzie wszystkie duplikaty lub przynajmniej bardzo podobne warianty. Możesz wtedy usunąć zbędne zdjęcia jednym kliknięciem, dzięki czemu znów będziesz mieć dużo wolnego miejsca na dysku.

Oprogramowanie jest bardzo dobrym wyborem dla początkujących

Oprogramowanie Nero Platinum 365 jest nie tylko kompleksowo wyposażonym pakietem oprogramowania, ale poszczególne jego składniki są również bardzo dobrym wyborem dla użytkowników prywatnych. To właśnie z myślą o tej grupie docelowej producent Nero tworzy odpowiednie produkty. Jako użytkownik korzystasz z praktycznego podręcznika, np. Jest on dostępny w formie elektronicznej i może być doskonale wykorzystywany na twoim własnym komputerze. Alternatywnie otrzymasz przegląd możliwości i ważnych funkcji oprogramowania w postaci odpowiednich FAQ (najczęściej zadawanych pytań). Jeśli natomiast wolisz zapoznać się z możliwościami programu za pomocą praktycznych filmów wideo, to z Nero Platinum 365 nie będzie z tym problemu. Możesz oglądać różne samouczki wideo w wolnej chwili i wielokrotnie, jeśli potrzebujesz pomocy w korzystaniu z oprogramowania. Wreszcie, przewodnik na żywo jest również dostępny za darmo. Nawet podczas korzystania z samych programów i komponentów szybko staje się jasne, że twórca skupia się na użytkownikach prywatnych. Ich zaletą jest na przykład bardzo przejrzysty projekt, a intuicyjne rozmieszczenie funkcji także nie pozostawia praktycznie nic do życzenia.

Kup Nero Platinum 365 za niską cenę od BestSoftware

Licencja na szerokie i nieograniczone korzystanie z poszczególnych narzędzi Nero Platinum 365 jest u nas dostępna. BestSoftware dostarcza klucz do aktywacji szczególnie szybko, bo już w ciągu 30 minut od udanego zakupu w naszym sklepie. Oczywiście przy zakupie Nero Platinum 365 również korzystasz ze szczególnie korzystnych warunków, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze przy każdym zamówieniu. Oczywiście, chętnie pomożemy ci, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub prośby dotyczące zakupów w naszym sklepie internetowym. W takim przypadku skontaktuj się z nami bezpośrednio, jesteśmy dostępni pod telefonem lub e-mailem. W przypadku problemów z aktywacją polecamy nasz czat na żywo lub zdalną obsługę techniczną, dzięki czemu będziemy mogli pomóc ci szczególnie szybko i bezpośrednio.

Wymagania systemowe - Nero Platinum Unlimited 365
Procesor procesor 2 GHz AMD lub Intel®
Systemy operacyjne    Windows 7 | Windows 8.1 | Windows 10
RAM 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 5 GB
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z Microsoft® DirectX® 9.0
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Nero Platinum 365 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nero Platinum 365 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nero Platinum 365 - Windows"
Wyświetlony