• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft SQL Server 2022 Standard

Microsoft SQL Server 2022 Standard

3 429,51 zt * 5 874,61 zt * (41,62% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-11394
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2022 Standard"

Oferujemy Ci tanie licencje na Microsoft SQL Server 2022 Standard

Microsoft SQL Server w aktualnej wersji z roku 2022 jest dostępny w BestSoftware. Możesz uzyskać od nas odpowiednie licencje dla swoich potrzeb. Zamów wygodnie z domu i zdecyduj się w profesjonalnym środowisku na popularne rozwiązanie, które jest oferowane jako system zarządzania relacyjną bazą danych od 1989 roku w zawsze nowych wersjach przez znanego producenta, firmę Microsoft. Serwer obsługuje wiele różnych procesów przetwarzania transakcji, doskonale nadaje się do zastosowań typu business intelligence i wielu innych projektów. Program jest skierowany do firm różnej wielkości. Zamów licencję na Microsoft SQL Server 2022 Standard, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy i uzyskać odpowiednie rozwiązania w krótkim czasie.

Wszechstronne wersje dla różnych potrzeb użytkowników

Microsoft SQL Server 2022 jest dostarczany przez firmę Microsoft w wielu różnych wersjach dla użytkowników. Wersja "Standard" jest rozwiązaniem średnim, które spełnia znacznie wyższe wymagania niż wersja podstawowa. Na przykład wsparcie dla sprzętu używanego w standardowej wersji Microsoft SQL Server 2022 jest znacznie szerszy. Można użyć do 24 rdzeni, maksymalny rozmiar bazy danych to 524 PB. Oznacza to, że można zarządzać znacznie większymi bazami danych i korzystać z nich z odpowiednio wysoką wydajnością i szybkim czasem reakcji, jeśli zakupiono jedną z odpowiednich licencji na Microsoft SQL Server 2022.

Ogólnie rzecz biorąc, Microsoft SQL Server 2022 zapewnia bezpłatnie wszystkie ważne cechy i funkcje do codziennej pracy. Na przykład, korzystasz z podstawowej integracji uczenia maszynowego. Dostępne są również funkcje szybszego administrowania bazą danych oraz funkcje zapewniające stałą dostępność. Dzięki bezpłatnej asynchronicznej repliki na wirtualnych komputerach Azure jesteś dobrze przygotowany do korzystania z usług w zakresie odtwarzania po awarii w razie problemów. Ponadto możesz swobodnie korzystać z wielu funkcji bezpieczeństwa, takich jak analiza luk w zabezpieczeniach, raporty zgodności czy Przejrzyste szyfrowanie danych. W Microsoft SQL Server 2022 cała funkcjonalność została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysokie bezpieczeństwo danych i stałą dostępność, co umożliwia wydajną pracę w firmie.

Upewnij się, że masz odpowiednie licencje dla potrzeb swojej firmy

Decydując się na oprogramowanie Microsoft SQL Server 2022 Standard, musisz również zastanowić się, jaki rodzaj licencji ma być zastosowany. Oznacza to, że nie kupujesz zwykłej licencji, ale raczej musisz szczegółowo ocenić swoje indywidualne potrzeby i wymagania swojej firmy. Ogólnie rzecz biorąc, możesz wybrać pomiędzy instalacją podstawową a korzystaniem z tak zwanych CAL-ów.

W przypadku licencjonowania rdzeniowego licencje kupuje się dla poszczególnych rdzeni procesora. Producent Microsoft określa jednak dokładne zasady postępowania w tym przypadku. Zawsze musisz licencjonować co najmniej cztery rdzenie. Dotyczy to również sytuacji, gdy w procesorze lub serwerze jest mniej niż cztery rdzenie. W tym przypadku nie potrzebujesz jednak żadnych dodatkowych licencji dostępowych, aby korzystać z Microsoft SQL Server 2022 Standard. Są one niezbędne tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na alternatywne wykorzystanie CAL-ów użytkownika lub urządzenia. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku będziesz musiał zakupić nową licencję dostępową dla każdego urządzenia lub każdego użytkownika, w zależności od wybranej wersji.

Innowacje w codziennej pracy z Microsoft SQL Server 2022

Dzięki atrakcyjnym innowacjom i wielu zmianom wiele punktów przemawia za przejściem na Microsoft SQL Server 2022 w Twojej firmie. Na przykład możesz liczyć na doskonałą dostępność i niezawodność dzięki wykorzystaniu usług Azure, a współpraca z tymi usługami została po raz kolejny usprawniona. To samo dotyczy bezpieczeństwa Twoich informacji, serwerów i danych; tutaj również producent Microsoft znacząco poprawił się w nowej wersji 2022. Ponadto firma reaguje na rosnącą ilość danych, które są zarządzane i wykorzystywane przez Microsoft SQL Server 2022. Dzięki zwiększonej wydajności możesz niezawodnie pracować z dużymi bazami danych.

Inne ciekawe, atrakcyjne innowacje w Microsoft SQL Server 2022 obejmują analizę lokalnych danych operacyjnych. Dzięki temu zachowujesz przegląd i ważne informacje o danych. W dużym stopniu przyczynia się do tego również nowa przejrzystość całego zasobu danych, która została włączona do standardu Microsoft SQL Server 2022.

Kup SQL Server 2022 Standard na dobrych warunkach w naszym sklepie internetowym BestSoftware

Licencje na Microsoft SQL Server 2022 Standard czekają na Ciebie w BestSoftware w wyjątkowo korzystnych cenach. W ten sposób sprawiamy, że zakup staje się dla Ciebie szczególnie korzystny. Możesz jednak liczyć na dalsze korzyści, takie jak szybka dostawa zakupionych produktów w ciągu maksymalnie 30 minut. Oznacza to, że możesz zacząć korzystać z rozwiązań zaraz po złożeniu zamówienia. Ponadto wspieramy naszych klientów kompetentną obsługą w przypadku wszelkich wątpliwości i życzeń. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pomożemy ci poprzez czat na żywo, odpowiemy na twoje e-maile lub będziemy dostępni pod numerem infolinii. Możesz też osobiście zapoznać się z atrakcyjną ofertą produktów. Mamy też na przykład SQL Server 2019, który jako niedroga wersja poprzednika powinien być dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących. Czekamy na Twój zakup.

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2022 Standard"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2022 Standard"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2022 Standard"
Wyświetlony