• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2019 Standard - wersja dla MAC Vollversion

33,76 zt * 979,51 zt * (96,55% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 27 razy
  • IDE-11153
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2019 Standard - wersja dla MAC Vollversion"

 

Kup online Microsoft Office 2019 Standard Mac w niskiej cenie i pracuj wydajnie

Microsoft Office 2019 Standard  Mac to wszechstronny pakiet programów, który zawiera edytor tekstu Word, program do tworzenia prezentacji PowerPoint, arkusz kalkulacyjny Excel oraz bogaty w funkcje program do zarządzania pocztą e-mail Outlook. Kupując Office 2019 dla Mac w niskiej cenie w naszym sklepie online, będziesz mógł bez wysiłku radzić sobie z zadaniami, które trzeba wykonać w biurze i w domu, korzystając z profesjonalnych programów. Niezliczone nowe funkcje, których nie było w poprzedniej wersji, pozwolą ci stać się jeszcze bardziej produktywnym.

Kup online licencję Microsoft Office 2019 Standard Mac i zwiększ produktywność

Edytor tekstu Word jest idealnym oprogramowaniem do tworzenia dokumentów o niepowtarzalnym wyglądzie. Niezależnie od tego, czy chodzi o korespondencję biznesową, całą książkę, listy rezygnacyjne, zaproszenia czy raporty biznesowe, rozbudowane opcje edycji i projektowania otwierają wiele możliwości.
Dzięki dołączonemu programowi arkuszy kalkulacyjnych Excel możesz zarządzać, analizować i przetwarzać złożone dane za pomocą przejrzystych tabel. Wizualizując informacje, możesz korzystać z wielu rodzajów diagramów, takich jak diagramy lejkowe czy mapy 2D. Poza funkcjami matematycznymi masz do dyspozycji także funkcje komercyjne.
Jeśli kupisz licencję na Office 2019 for Mac tanio online przez nasz sklep, możesz używać PowerPointa do tworzenia profesjonalnych prezentacji, które zrobią pozytywne wrażenie w firmie, na uczelni i w szkole.
Dzięki programowi Outlook możesz wysyłać i odbierać e-maile w zaledwie kilku krokach. Masz też praktyczne funkcje do zarządzania wiadomościami i ich archiwizowania. Ponadto możesz bez wysiłku zarządzać zadaniami i terminami.
Po pobraniu pakietu Office 2019 dla komputerów Mac możesz użyć oprogramowania do publikowania Publisher, aby profesjonalnie tworzyć ulotki i broszury.
 

Office 2019 Standard Mac zawiera:

 Word Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe w mgnieniu oka. 

 Excel Inteligentny arkusz kalkulacyjny do zarządzania informacjami.

 PowerPoint Twórz dynamiczne prezentacje, by efektownie przedstawiać informacje.

 OneNote Cyfrowy notatnik do przejrzystego i dokładnego zapisywania danych.

Outlook Communication made easy here.

 

Dla optymalnej pracy zespołowej: kup Office 2019 Standard Mac w świetnej cenie

Interfejs użytkownika programów pakietu Office został dostosowany do komputerów Mac, aby ułatwić rozpoczęcie pracy i zapewnić znajome środowisko pracy. Program jest wyświetlany w przyjaznym dla oczu trybie ciemnym, jeśli w ustawieniach systemowych komputera Mac włączono opcję ciemnego wyglądu. Różne pliki pakietu Office można łatwo udostępniać za pośrednictwem OneDrive i edytować w zespole. Jeśli kupisz licencję Microsoft Office 2019 Standard  Mac online za pośrednictwem naszego sklepu, współpraca w biurze będzie bardziej oszczędna i wygodna.

Kup licencję na Microsoft Office 2019 Standard Mac w niskiej cenie i korzystaj z grafiki 3D

Wśród innowacji jest przetwarzanie obiektów 3D, które można łatwo wstawiać i obracać o 360°. W PowerPoint 2019 połączenie modeli 3D i nowego przejścia morfemów pozwala nawet na tworzenie imponujących animacji. Ponadto można teraz używać skalowalnej grafiki wektorowej (SVG), którą można powiększać w slajdach, dokumentach i arkuszach bez utraty jakości. Po pobraniu oprogramowania możesz spodziewać się ulepszonych funkcji kolorów, takich jak wędrujący piórnik, czułość na nacisk i efekty pochylenia

Microsoft Office 2019 Standard Mac: Właściwe narzędzie do każdego zadania

Jeśli nie chcesz, by wstążka była stale wyświetlana, możesz w kilku krokach ustawić, by była domyślnie ukryta i pokazywała się automatycznie tylko wtedy, gdy jest potrzebna. Różne programy pakietu Microsoft Office Mac 2019 Standard idą ze sobą w parze i pozwalają zoptymalizować procesy biznesowe. Na przykład dane biznesowe można obliczyć w Excelu, wykorzystać je ponownie w Wordzie do stworzenia raportu, wysłać do partnerów biznesowych za pomocą Outlooka, a na koniec zaprezentować publiczności w PowerPoincie.
 

Wymagania systemowe - Microsoft 2019 Standard Mac
Procesor Intel | Kompatybilny także z nowym chipem M1
Systemy operacyjne  Obecnie macOS 10.14 Mojave , 10.15 Catalina i 11.0 Big Sur
Pamięć co najmniej 4GB 
Miejsce na dysku twardym co najmniej 3 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran 1.280 x 800 pikseli
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem) office.com/systemrequirements.
 

  

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Standard - wersja dla MAC Vollversion"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Standard - wersja dla MAC Vollversion"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2019 Standard - wersja dla MAC Vollversion"
Wyświetlony