• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Office 2016 Standard - MAC

52,43 zt * 932,37 zt * (94,38% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

UWAGA! Przed złożeniem zamówienia przeczytaj Opis produktu !

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 389 razy
  • IDE-10961
  • Niemiecki
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 Standard - MAC"

 

Kup Office 2016 dla Mac online i korzystaj z efektywnego pakietu programów

Microsoft Office 2016 Standard  Mac to kompleksowy pakiet programów zawierający program do edycji tekstu Word 2016, program do tworzenia prezentacji PowerPoint 2016, program do tworzenia arkuszy kalkulacyjnych Excel 2016 oraz program do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook 2016. Dodatkowo możesz zarządzać cyfrowymi notatnikami dzięki OneNote. W porównaniu z poprzednimi wersjami wprowadzono kilka ulepszeń w łączeniu się z usługami w chmurze, takimi jak OneDrive, OneDrive for Business i SharePoint. Pakiet Office został zoptymalizowany pod kątem wyświetlaczy Retina i jest idealnym rozwiązaniem programowym dla osób prywatnych, firm, uczniów, studentów, freelancerów i osób samozatrudnionych. Nowe funkcje zespołowe ułatwiają współpracę kilku osób i przyspieszają udostępnianie plików. W programie OneNote można teraz umieszczać nawet nagrania audio. Dokumenty utworzone na Macu mogą być dalej przetwarzane na komputerze z systemem Windows. Nie ma więc znaczenia, czy dokument jest tworzony i edytowany za pomocą Office 2016 dla Windows czy Office 2016 dla Mac.

 

Office 2016 Mac Standard zawiera:

 Słowo Twórz profesjonalne dokumenty tekstowe w mgnieniu oka

 Excel Inteligentny arkusz kalkulacyjny do zarządzania informacjami.

 PowerPoint Twórz dynamiczne prezentacje, aby w efektowny sposób przedstawić informacje.

 OneNote Cyfrowy notatnik umożliwiający przejrzyste i dokładne zapisywanie danych.

 Outlook Tutaj komunikacja jest bardzo łatwa.

 

Wyposażony do każdego zadania: Kup Microsoft Office 2016 Standard Mac w super cenie

Program do edycji tekstu Word pozwala bez wysiłku tworzyć dokumenty i nadawać im przekonujący wygląd. Zaproszenia, korespondencja biznesowa, kompletna książka, listy pożegnalne czy prezentacje - teksty mogą być opracowane kompleksowo. Dzięki temu oprogramowaniu zawsze uzyskasz profesjonalny wygląd.
Excel 2016 dla komputerów Mac umożliwia przedstawienie nawet złożonych danych w przejrzystej formie tabeli i udostępnia pewne funkcje do analizy. Do wizualizacji zbiorów danych można użyć wielu typów wykresów. Możesz się spodziewać m.in. wykresów kołowych, kolumnowych i słupkowych. Od prostych zadań związanych z dodawaniem do obliczeń naukowych - wszystko jest możliwe.
Jeśli kupisz Microsoft Office 2016 Standard Mac w niskiej cenie, będziesz mógł używać PowerPointa do tworzenia profesjonalnych prezentacji, które zrobią pozytywne wrażenie w biurze, w szkole i na uczelni. Nawet wielowarstwowe informacje można przekazać w zrozumiały sposób.
Dołączony program do zarządzania pocztą elektroniczną Outlook pozwala w kilku krokach odbierać, przesyłać dalej, wysyłać, zarządzać i archiwizować wiadomości. Ponadto po pobraniu programu możesz zarządzać kalendarzami, danymi kontaktowymi i zadaniami.

Kup Office 2016 dla Mac online i skorzystaj z licznych innowacji

Wszystkie programy pakietu Office zostały znacząco poprawione i pozwalają wykonywać zadania zarówno w biurze, jak i w domu w sposób bardziej oszczędzający czas. W Excelu 2016 formuły można tworzyć bardziej efektywnie, a nawet rysować je na monitorze dotykowym. Nowe wykresy są szczególnie przydatne w obszarach Big Data i Business Intelligence. Po pobraniu pakietu Microsoft Office 2016 Standard Mac, przejścia między slajdami w PowerPoint mogą być łatwiejsze i piękniejsze. Podgląd dla prelegentów pomaga prezenterowi mieć oko na kolejne slajdy.

Aby skutecznie wykonać zadanie: Kup Office 2016 dla Mac online

Dokumenty edytora tekstu Word mogą być wzbogacane o tabele, kształty, pola tekstowe i grafikę. Niezawodny moduł sprawdzania pisowni i gramatyki, który jest również zawarty w innych programach pakietu Office, pomaga wyeliminować istniejące błędy w zaledwie kilku krokach. Dzięki praktycznym szablonom formatów możesz w krótkim czasie stworzyć atrakcyjny format. Program do edycji tekstu jest idealnym oprogramowaniem do tworzenia referencji, formularzy, faktur i przypomnień. Jeśli kupisz w naszym sklepie licencję na Microsoft Office 2016 Standard Mac w niskiej cenie, będziesz mógł w pełni korzystać ze wszystkich zalet programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote.

 

Wymagania systemowe - Microsoft Office 2016 Standard Mac
Procesor Procesor Intel
Systemy operacyjne     Mac OS X, co najmniej wersja 10.11 lub wyższa
Pamięć co najmniej 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  6 GB w formacie HFS+ (także: Mac OS Extended lub HFS Plus)
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem) office.com/systemrequirements.

 

 

Wsparcie dla pakietu Office 2016 dla komputerów Mac zostało zakończone 13 października 2020 roku. Możesz być pewien, że wszystkie Twoje aplikacje Office 2016 będą nadal działać - nie znikną z Twojego Maca i nie dojdzie do utraty Twoich danych....

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Standard - MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Standard - MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Office 2016 Standard - MAC"
Wyświetlony