• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

ESET NOD32 Antivirus 2022 - Windows 1 Urządzenie 1 rok

131,81 zt * 146,51 zt * (10,03% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 18 razy
  • IDE-11150
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "ESET NOD32 Antivirus 2022 - Windows"

Kup Eset NOD 32 Antivirus 2022 dla podstawowej ochrony swojego komputera

Jeśli szukasz oprogramowania, które zapewni ci podstawową ochronę na twoim domowym komputerze, dokonasz bardzo dobrego wyboru, wybierając program Eset NOD 32 Antivirus 2022. Zwłaszcza dzięki nowoczesnej technologii i skutecznym algorytmom z 2022 roku możesz liczyć na bardzo wysoki wskaźnik wykrywalności w różnych środowiskach. Licencję na praktyczne i popularne rozwiązanie od popularnego producenta Eset możesz otrzymać u nas, w sklepie internetowym BestSoftware korzystasz z wielu różnych i atrakcyjnych korzyści. Kup teraz i korzystaj z najnowocześniejszego programu antywirusowego.

Wybierz odpowiednią licencję dla Eset NOD 32 Antivirus 2022 w naszym sklepie

Jeśli chcesz polegać na wszechstronnym bezpieczeństwie oprogramowania Eset NOD 32 Antivirus 2022 w swoim codziennym życiu, powinieneś najpierw zastanowić się, która licencja jest dla ciebie dobrym wyborem. Tutaj zależy to przede wszystkim od twoich indywidualnych potrzeb. Ponieważ oprócz prostych licencji pojedynczych dostępne są także praktyczne licencje wielokrotne. Dzięki nim za jednym razem otrzymujesz kilka kluczy do różnych urządzeń końcowych w swoim domu. Jeśli więc korzystasz nie tylko z klasycznego komputera, ale także z notebooka, lub jeśli chcesz zapewnić innym członkom rodziny maksymalne bezpieczeństwo, zalecamy wybranie licencji wielokrotnej. Jednym zakupem możesz skutecznie chronić nawet dziesięć urządzeń. Dzięki takiemu zakupowi oszczędzasz pieniądze i cenny czas.

Szczególnie praktyczny: program Eset NOD 32 Antivirus 2022 działa doskonale pod wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi dla komputerów i notebooków. Dotyczy to także na przykład nowego systemu Windows 11, który pojawił się na rynku dopiero w październiku 2021 roku. Ale nawet starsze systemy nie stanowią problemu dla praktycznego rozwiązania. Alternatywnie możesz użyć popularnej wersji niemieckiego producenta Eset dla systemu macOS. Oczywiście program w pełni wspiera aktualne wersje także tutaj.

Skuteczne techniki wszechstronnej ochrony w życiu codziennym

Oprogramowanie Eset NOD 32 Antivirus 2022 opiera się na aktualnych technikach i łączy w sobie kilka możliwości wykrywania różnych zagrożeń i niebezpieczeństw życia codziennego. Od dawna już nie tylko zwykłe wirusy czy klasyczne trojany z internetu mogą stać się zagrożeniem dla komputera. Exploity lub tak zwane ataki brute force wykorzystują luki w zainstalowanym oprogramowaniu lub w systemach operacyjnych, aby uzyskać dostęp do danych osobowych lub przejąć kontrolę nad komputerem. Oprogramowanie Eset NOD 32 Antivirus 2022 łączy więc klasyczny skaner antywirusowy, który śledzi wszystkie działania na komputerze, z potężną i praktyczną technologią chmury. Oznacza to, że program reaguje natychmiast i bardzo szybko nawet na najnowsze zagrożenia. Jednocześnie możesz liczyć na regularne aktualizacje baz danych, którymi dysponujesz. Są one oczywiście instalowane całkowicie automatycznie, a ty jako użytkownik jesteś po bezpiecznej stronie.

Eset NOD 32 Antivirus 2022 chroni Cię również bardzo skutecznie przed innym poważnym zagrożeniem, jakie niesie ze sobą korzystanie z nowoczesnych technologii. Korzystaj z praktycznej ochrony przed pishingiem, która ma na celu niebezpieczną kradzież danych osobowych. Ponieważ przestępcy coraz częściej biorą na celownik twoje informacje i dane dostępowe, które w codziennym życiu podawane są na porządku dziennym wszędzie i przez cały czas. Niezależnie od tego, czy chodzi o bankowość internetową, czy ważne konto e-mail z pracy, przestępcy mogą szybko narobić wiele szkód, wykorzystując twoje hasło i dane dostępu. Dlatego też Eset NOD 32 Antivirus 2022 posiada wbudowaną ochronę przed pishingiem, która skutecznie zapewnia Ci bezpieczeństwo. Między innymi możesz polegać na wyraźnym ostrzeżeniu, gdy masz zamiar odwiedzić fałszywą lub niebezpieczną stronę w internecie. Jest to często wykorzystywany sposób pozyskiwania danych użytkowników, a z Eset NOD 32 Antivirus 2022 jesteś po całkowicie bezpiecznej stronie.

Zawsze możesz polegać na wszechstronnej ochronie we wszystkich obszarach

Skanowanie i zabezpieczenia programu Eset NOD 32 Antivirus 2022 wykraczają daleko poza zwykły system operacyjny. Po udanej instalacji na komputerze domowym nic nie stoi na przeszkodzie, by przeskanować wszystkie twoje pliki. Zalecamy wykonanie podstawowego i szczegółowego sprawdzenia, aby bezpośrednio znaleźć ewentualne zagrożenia i szkodliwe pliki. Dyski zewnętrzne również są w centrum uwagi. Przyjrzyj się więc uważnie zewnętrznemu dyskowi twardemu lub nawet pamięci USB dzięki Eset NOD 32 Antivirus 2022. Nie musisz nawet rezygnować ze zintegrowanej ochrony UEFI. Wiele różnych złośliwych programów może się tu zagnieździć i wyrządzić szkody jeszcze przed uruchomieniem systemu operacyjnego. W takim przypadku ważne jest, by skanowanie zostało wykonane przez oprogramowanie, które skupia się także na tym obszarze. Eset NOD 32 Antivirus 2022 z przyjemnością zrobi to za Ciebie. Polegaj na szczególnie dokładnej pracy oprogramowania i pracuj absolutnie bezpiecznie i efektywnie dzięki odpowiedniemu programowi. Inne funkcje programu Eset NOD 32 Antivirus 2022 również zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w życiu codziennym. Na przykład, możesz liczyć na monitoring i powiadomienie w przypadku widocznych działań w sieciach społecznościowych. Wreszcie, producent wskazuje na bardzo dobre działanie programu. Nie musisz się już martwić, że komputer spowolni, ale możesz dalej normalnie korzystać z urządzenia. Specjalny tryb dla graczy skutecznie dopełnia atrakcyjny pakiet oprogramowania Eset NOD 32 Antivirus 2022, który wyzwala maksymalną wydajność, jeśli chcesz zagrać w najnowsze gry.

Licencję na oprogramowanie Eset NOD 32 Antivirus 2022 możesz otrzymać tutaj, w BestSoftware

Jeśli chcesz polegać w swoim codziennym życiu na wszechstronnej ochronie, jaką zapewnia oprogramowanie Eset NOD 32 Antivirus 2022, to trafiłeś we właściwe miejsce w sklepie internetowym BestSoftware. Ponieważ dzięki nam możesz tanio i skutecznie kupować bezpośrednio z domu. Ponadto możesz liczyć na najlepszą obsługę. Dzięki możliwości kontaktu przez e-mail, telefon lub czat na żywo, jesteśmy gotowi udzielić ci wsparcia we wszystkich pytaniach. Jesteśmy dostępni także w przypadku problemów z aktywacją, a nawet przekonujemy do praktycznej zdalnej konserwacji. Jeśli szukasz alternatywy dla oferty Eset NOD 32 Antivirus 2022, możesz skorzystać z wielu innych rozwiązań zabezpieczających. Kup m.in Kaspersky Internet Security 2022 lub G Data Internet Security 2022w naszej ofercie praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną i dobrą ofertą w wolnej chwili, skorzystaj z wielu zalet

 

Wymagania systemowe - Eset Antivirus 2022
Windows  Windows 11 | Windows 10 | Windows 8.1 | Windows 8 | Windows 7 z SP1 i aktualnymi aktualizacjami KB
MacOS macOS 12 (Monterey), macOS 11 (Big Sur), macOS 10.15 (Catalina), macOS 10.14 (Mojave), macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12.x (Sierra)
Android Android 5.0 i wyższy * (*ESTV AndroidTV 7.0 i wyższy)
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się zproducentem )

Powiązane łącza do "ESET NOD32 Antivirus 2022 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "ESET NOD32 Antivirus 2022 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "ESET NOD32 Antivirus 2022 - Windows"
Wyświetlony