• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

CorelDRAW Standard 2021 - Windows

1 518,46 zt * 1 763,51 zt * (13,9% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 14 razy
 • IDE-10632
 • Niemiecki
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "CorelDRAW Standard 2021 - Windows"

Od hobby do małej firmy | CorelDRAW Standard 2021

Niezależnie od tego, czy projektowanie graficzne to twoje hobby, czy tworzysz materiały promocyjne dla swojej firmy: CorelDRAW® Standard zawiera wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia atrakcyjnej grafiki na potrzeby domowych projektów lub małej firmy.

 

Projekt
Projekt i układ w jednym
CorelDRAW Standard oferuje najważniejsze funkcje projektowania graficznego i składu w jednej aplikacji.
Wspólna praca
Doskonała edycja zdjęć
Ulepsz swoje zdjęcia dzięki potężnym, opartym na warstwach funkcjom edycji obrazu programu Corel PHOTO-PAINT™ Standard.
Wyjście
Łatwy w użyciu
Dzięki intuicyjnym narzędziom oraz praktycznym wskazówkom i samouczkom możesz zacząć od razu, niezależnie od swojego doświadczenia czy poziomu umiejętności.
 
Co jest zawarte w zestawie?
Dzięki wszechstronnym aplikacjom do tworzenia ilustracji, układów stron i edycji obrazów zawartym w tym pakiecie możesz tworzyć efektowne projekty do różnych celów.
 
CorelDRAW Standard
Od narzędzi do klonowania i mediów artystycznych po narzędzia takie jak "Cień", "Spirala", "Gładki" i "Smuga", znajdziesz tu wszystkie narzędzia do ilustracji i składu stron, których potrzebujesz, by tworzyć kreatywne projekty na użytek własny lub małej firmy.
 
Corel PHOTO-PAINT Standard
Twórz piękne zdjęcia dzięki wydajnym funkcjom tej aplikacji do edycji zdjęć. Zastosuj korekty takie jak Wyprostuj, Skala szarości i Dynamika, a także eksperymentuj z efektami bitmapowymi, takimi jak Koloryzacja, Sepia i Wyostrzenie.
 
Wysokiej jakości treści wolne od praw autorskich
Wybieraj spośród 1000 clipartów i obrazów cyfrowych, 100 zdjęć wysokiej rozdzielczości dostępnych bez opłat licencyjnych, 175 czcionek, 20 ramek do zdjęć, 900 wypełnień i 60 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów.
 
Narzędzia zwiększające produktywność
Korzystaj z łatwych w użyciu funkcji do tworzenia grafiki, układów, ilustracji, wektoryzacji, edycji obrazów, zdjęć internetowych i artystycznych renderingów.
 
Ilustracja wektorowa
Twórz złożone grafiki z prostych, podstawowych linii i kształtów. Wszechstronne narzędzia do nadawania kształtów i rysowania pozwalają na tworzenie krzywych i linii.
 
Układ strony
Twórz układy dla broszur, dokumentów wielostronicowych i nie tylko. Używaj linijki, siatki i prowadnic, by precyzyjnie umieszczać i układać obiekty.
 
Edycja obrazów
Retuszuj i edytuj zdjęcia za pomocą wydajnych narzędzi do edycji obrazu opartych na warstwach w programie Corel PHOTO-PAINT Standard. Dopasuj kolor i ton, zastosuj efekty, usuń przebarwienia i wiele więcej.
 
Typografia
Używaj różnych narzędzi typograficznych do tworzenia atrakcyjnego tekstu. Dodaj cienie tła i inne efekty do tekstu, aby wzmocnić jego oddziaływanie.
 
Grafika internetowa
Twórz angażujące treści internetowe dzięki kolekcji gotowych ustawień graficznych i narzędzi. Upewnij się, że wszystkie grafiki używane na stronach internetowych mają ostre krawędzie, korzystając z szeregu narzędzi o pikselowej precyzji.
 
Kolory, wypełnienia i folie
Łatwo nadaj kolor wypełnieniom i konturom, korzystając z próbek kolorów. Zmieniaj przezroczystość obiektu lub wypełniaj obiekty wzorami, gradientami i nie tylko.
 
Zarządzanie obiektami
Poręczny doker "Obiekty" daje ci kontrolę nad każdym elementem dokumentu: możesz ukrywać, zmieniać nazwy i wyszukiwać obiekty, a także zmieniać ich kolejność na stosie. Użyj dokera Object Properties, aby zarządzać formatowaniem, wyściełaniem i innymi właściwościami obiektów.
 
Szablony kreatywne
Korzystaj z wielu kreatywnych szablonów, aby szybko tworzyć wizytówki, papiery firmowe, ulotki, plakaty, certyfikaty i wiele innych.
 
Zaawansowana wektoryzacja bitmap
Oszczędzaj czas dzięki wektoryzacji flash w PowerTRACE™, która pozwala na przekształcenie zeskanowanych szkiców lub obrazów o niskiej rozdzielczości w grafikę wektorową, którą można następnie skalować bez utraty jakości.
 
Wymagania systemowe
 
 • Windows 10*, 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami
 • Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • 4 GB RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
 • 2,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne
 • Ekran multitouch, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100 % (96 dpi)
 • Do zainstalowania i uwierzytelnienia programu CorelDRAW Standard oraz do uzyskania dostępu do niektórych dołączonych składników oprogramowania, funkcji online i zawartości wymagane jest połączenie z Internetem.

*Program CorelDRAW Standard 2021 obsługuje system Windows 10, wersję 2004, 20H2 i późniejsze wersje, które mogą zostać wydane w trakcie cyklu życia programu CorelDRAW Standard 2021.

Powiązane łącza do "CorelDRAW Standard 2021 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "CorelDRAW Standard 2021 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "CorelDRAW Standard 2021 - Windows"
Wyświetlony