• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Adobe Photoshop Elements 2023 | Windows / Mac Windows

264,11 zt * 489,51 zt * (46,05% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 4 razy
  • IDE-11615
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut

Platforma:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Adobe Photoshop Elements 2023 | Windows / Mac"

Kup Adobe Photoshop Elements 2023 - oferujemy tanie licencje w BestSoftware

Do kreatywnej pracy z obrazami i zdjęciami oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 2023 jest nadal pierwszym wyborem dla wielu klientów. Użytkownicy mogą korzystać z ogromnego wyboru potężnych narzędzi i jest to również doskonały wybór dla początkujących. W naszym asortymencie uwzględniliśmy nową wersję roku, co pozwoli Ci na efektywne zakupy z domu. Nie przegap atrakcyjnych nowych funkcji i licznych korzyści, jakie daje oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 2023. Czekamy na Twój zakup i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i prośby.

Ważne funkcje do kreatywnej pracy w codziennym życiu z Adobe Photoshop Elements 2023

Praca z programem Adobe Photoshop Elements 2023 skupia się na optymalizacji i ulepszaniu zdjęć. Ponieważ za pomocą smartfona lub klasycznego aparatu fotograficznego szybko robi się zdjęcia, na przykład na wakacjach lub w życiu codziennym. Często jednak zdjęciom brakuje tego czegoś dodatkowego. Korzystając z programu Adobe Photoshop Elements 2023, możesz szczególnie skutecznie optymalizować swoje zdjęcia.

W tym celu program udostępnia liczne funkcje i potężne narzędzia. Obejmują one zarówno oferty klasyczne, jak i współczesne technologie. Na przykład używaj opcji prostego przycinania lub obracania, wstawiania zawartości lub usuwania obiektów. Wszystko to i wiele więcej możesz zrobić w codziennym życiu dzięki programowi Adobe Photoshop Elements 2023.

Mimo że edycja zdjęć stanowi główną część możliwości programu Adobe Photoshop Elements 2023, po bliższym przyjrzeniu się funkcje tego popularnego oprogramowania sięgają znacznie dalej. Na przykład wraz z zakupem licencji na program otrzymujesz praktyczną aplikację Organizer, która jest równie ważna dla zachowania porządku i pracy w życiu codziennym. Powinieneś także przyjrzeć się bliżej oknu startowemu programu Adobe Photoshop Elements 2023, które również może przekonać atrakcyjnymi funkcjami i narzędziami. Znajdziesz tu wskazówki, jak efektywnie korzystać z licznych narzędzi, lub będziesz miał bezpośredni dostęp do zdjęć, które były ostatnio edytowane.

Organizer pomaga w codziennym życiu, aby zawsze mieć przegląd podczas używania oprogramowania Adobe Photoshop Elements 2023. W tym celu możesz importować swoje prace i obrazy, grupować je, oznaczać i wyprowadzać po udanej pracy. Korzystanie z organizatora nie jest absolutnie konieczne, ale daje ci pewne korzyści. Możesz na przykład skorzystać z praktycznego paska wyszukiwania w organizatorze i w ten sposób szybko znaleźć żądane pliki i obrazy. Liczne filtry i inteligentne tagi natychmiast rozpoznają odpowiednie obrazy i udostępniają je.

Przekonaj się o atrakcyjnych innowacjach wersji 2023

Również w roku 2023 znany producent Adobe wykorzystuje okazję i wprowadza do swojego oprogramowania potężne narzędzia i nowe funkcje. Oczywiście dotyczy to także programu Adobe Photoshop Elements 2023, więc dzięki nowej wersji możesz pracować jeszcze efektywniej i jeszcze lepiej uzyskiwać najlepszą jakość ze swoich zdjęć.

Na przykład wprowadź w ruch poszczególne elementy obrazka, aby na pierwszy rzut oka stworzyć specjalny efekt. Ta nowa funkcja sprawdza się szczególnie na zdjęciach przyrody, ale jest też atrakcyjnym sposobem na wyróżnienie się z tłumu w przypadku selfies i podobnych ujęć. Po prostu kliknij na odpowiedni obiekt, nadaj elementom pożądany efekt i dostosuj kierunek i prędkość jako ważne parametry, a następnie zapisz rezultat jako plik MP4 lub GIF.

Jednak innowacje w programie Adobe Photoshop Elements 2023 dotyczą także już istniejących narzędzi i funkcji. Kilka miesięcy temu producent Adobe wprowadził do popularnego programu potężne narzędzie do tworzenia kolaży i pokazów slajdów dla zdjęć i filmów. Teraz możliwości tych funkcji zostały po raz kolejny znacznie rozszerzone. Dostępne są nowe szablony i ulepszone opcje wyboru tła, nieba i wzorów, więc wybór został wyraźnie poszerzony.

Ponadto producent Adobe pracował nad poprawą wydajności. Dzięki temu oprogramowanie oferuje teraz do 35% szybszy czas instalacji i ładowania. Ponadto wymagana przestrzeń pamięci została zredukowana o 45%. Co więcej, osoby pracujące na komputerze Apple z układem M1 mogą skorzystać nawet z 70-procentowego zwiększenia prędkości podczas uruchamiania i ogólnej pracy. Dzięki temu korzystanie z popularnego programu Adobe Photoshop Elements 2023 jest znacznie łatwiejsze.

Adobe Photoshop Elements 2023 zawiera prostą obsługę i ważne pomoce

Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 2023 jest nie tylko dobrym wyborem dla profesjonalistów, ale jest też skierowane bezpośrednio do klientów indywidualnych. Korzystasz z przejrzystego działania i dobrze przemyślanej koncepcji. Dzięki temu, po krótkim zapoznaniu się, mimo ogromnego wyboru, zazwyczaj bez problemu znajdziesz potrzebne narzędzia.

Ponadto w najnowszej wersji programu Adobe Photoshop Elements 2023 ponownie zastosowano sztuczną inteligencję oraz liczne rozwiązania ułatwiające pracę i optymalizację. Sztuczna inteligencja jest wykorzystywana na przykład podczas wyzwalania poszczególnych elementów - tutaj innowacyjny system bez problemu rozpoznaje granice, a nawet drobne szczegóły. Nawet prosta optymalizacja w ważnych miejscach może być wykonana przez SI, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu, zwłaszcza podczas pracy nad kilkoma zdjęciami, dzięki szybkiemu przejęciu poszczególnych czynności. W ten sposób praca jest wykonywana o wiele bardziej efektywnie.

Zaoszczędź pieniądze przy zakupie licencji na Adobe Photoshop Elements 2023 dzięki BestSoftware

Kup różne licencje na oprogramowanie w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Przy każdym zamówieniu korzystasz z atrakcyjnych korzyści. Szybko dostarczamy Twoje zamówienie, a także wspieramy Cię przyjazną i kompetentną obsługą klienta. Dlatego kup oprogramowanie do edycji zdjęć Adobe Photoshop Elements 2023. U nas dostaniesz licencje nie tylko na bieżący rok, ale także na 2021 i 2022. Rozejrzyj się więc po naszej szerokiej ofercie. Chętnie pomożemy Ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. Możesz się z nami skontaktować nie tylko przez telefon lub e-mail, ale także przez czat na żywo, aby zapewnić sobie odpowiednie wsparcie. Oczywiście oferujemy również wiele różnych licencji, a nasza oferta obejmuje również systemy operacyjne i programy antywirusowe. Kiedy już znajdziesz swój ulubiony produkt i złożysz zamówienie, dostarczymy ci go w ciągu maksymalnie 30 minut od złożenia zamówienia. Ponadto warto kupować u nas ze względu na korzystne ceny. Wszystkie nasze licencje są bardzo korzystne, więc każdy zakup u nas jest zdecydowanie opłacalny. Czekamy na Twoje zamówienie.

 

 

Wymagania systemowe - Photoshop Elements 2023
Procesor
Windows: Procesor Intel szóstej generacji lub nowszy, lub porównywalny procesor AMD z obsługą SSE4
 
Mac: procesor Intel 6. generacji lub nowszy
Systemy operacyjne
WindowsWindows 11 | Windows 10  Wersja 2004 lub wyższa (zalecana wersja 21H1) Tylko wersje 64-bitowe.

Mac: macOS 10.15 lub macOS 11
RAM
Zalecane co najmniej 8 GB RAM
Miejsce na dysku twardym
Co najmniej 7,3 GB wolnego miejsca na dysku twardym na instalację oprogramowania i 3 GB na pobranie całej zawartości opcjonalnej; dodatkowe miejsce wymagane podczas instalacji
Grafika
rozdzielczość monitora 1280 x 800 punktów przy 100% skalowaniu
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem).

Import plików HEIF i HEVC jest możliwy tylko w systemie Windows 10 w wersji 1903 lub wyższej (zobacz www.adobe.com/go/preheifinfo).

Połączenie z Internetem w celu aktywacji produktu i pobrania zawartości

Powiązane łącza do "Adobe Photoshop Elements 2023 | Windows / Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Adobe Photoshop Elements 2023 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Adobe Photoshop Elements 2023 | Windows / Mac"
Wyświetlony