• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Adobe Acrobat Standard 2017 - Windows - Pobierz

910,91 zt * 1 028,51 zt * (11,43% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 48 razy
  • IDE-10382
  • Niemiecki
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Adobe Acrobat Standard 2017 - Windows - Pobierz"
 

Kup Adobe Acrobat Standard 2017 i zacznij korzystać z bogatych w funkcje narzędzi

Adobe Acrobat Standard 2017 zawiera bogate w funkcje narzędzia, które pomogą ci z łatwością tworzyć i edytować pliki PDF. Gdy kupisz licencję na program w naszym sklepie, możesz łatwo udostępniać dokumenty PDF osobom trzecim. Twoje wyniki zawsze będą sprawiały wrażenie spójnej wiarygodności. Oprogramowanie pozwala tworzyć cyfrowe dokumenty o wysokim standardzie bezpieczeństwa, a nawet podpisywać je elektronicznie. Możesz oczekiwać intuicyjnego interfejsu użytkownika, który znacznie upraszcza przechwytywanie, przygotowywanie i dostarczanie informacji. W razie potrzeby pliki PDF można wyeksportować do dalszej obróbki za pomocą pakietu Microsoft Office.

Aby uzyskać przekonujące rezultaty: Kup Adobe Acrobat Standard 2017 w super cenie

Obsługa Dropbox, Box oraz OneDrive umożliwia idealną współpracę w zespole. Dzięki Adobe Acrobat Standard 2017 formularze można tworzyć szybko i w zaledwie kilku krokach. Inteligentna lista wypełnień wspomaga obsługę formularzy i upewnia się, że wprowadzane są tylko dozwolone informacje. W porównaniu z poprzednią wersją, w jednym oknie można edytować wiele plików PDF. Ułatwia to łączenie informacji z różnych źródeł. Jeśli kupisz oprogramowanie online po niskiej cenie w naszym sklepie, może ono być używane bezterminowo i bez określonego czasu działania. Dokumenty PDF można łatwo przekształcić w pliki Worda, Excela czy PowerPointa. Ulepszona wyszukiwarka narzędzi pozwala w kilka sekund znaleźć odpowiednie narzędzie i efektywnie go używać.

Kup tanio Adobe Acrobat Standard 2017 i korzystaj z bezpiecznych certyfikatów

Podczas konwersji plików PDF oprogramowanie zachowuje formatowanie oryginalnego pliku, nawet jeśli zawiera on wiele różnych elementów tekstowych i graficznych. Jednak dalsza obróbka informacji nie jest zazwyczaj konieczna, ponieważ teksty i obrazy można w pełni edytować w samym programie. Narzędzie do certyfikatów zostało gruntownie zmienione. Dzięki niemu dokumenty mogą być podpisane cyfrowo i opatrzone certyfikatem bez większego wysiłku. W ten sposób można bardziej wiarygodnie określić źródło informacji. Jeśli chodzi o interfejs użytkownika, można wybrać pomiędzy jasnym i ciemnym wyświetlaczem.

Do profesjonalnej edycji: Kup Acrobat Standard 2017 online

Rozpoznawanie tekstu podczas skanowania czasami prowadzi do błędów, które można szybko skorygować za pomocą praktycznego widoku porównawczego programu Acrobat Standard 2017. Możesz zdefiniować prawa użytkowania i w ten sposób określić, czy i kto może edytować, kopiować lub drukować twój dokument. Acrobat zawiera elementy sterujące wypunktowaniem i numerowaniem, co znacznie rozszerza możliwości formatowania. W razie potrzeby możesz też przekształcić istniejący akapit w listę wypunktowaną lub numerowaną. Jeśli kupisz Acrobat Standard 2017 tanio online w naszym sklepie, będziesz mógł tworzyć i edytować dokumenty PDF wszechstronnie i elastycznie.

 

 Wymagania systemowe - Adobe Acrobat Standard 2017
Obsługiwany system operacyjny: Microsoft Windows 7 (32/64 bity), Windows 8 (32/64 bity), Microsoft Windows Server 2008 R2 (64-bitowy), Microsoft Windows Server 2012 (64-bitowy), Microsoft Windows Server 2012 R2 (64-bitowy), Windows 10 (32/64 bity), Microsoft Windows Server 2016 (64-bitowy)
Wymagania sprzętowe: 1.5 GHz - RAM 1 GB - HD 2,5 GB
Dodatkowe wymagania: rozdzielczość monitora 1024 x 768, Internet Explorer 8.0, Firefox, Internet Explorer 9, Internet Explorer 10, Internet Explorer 11
Powiązane łącza do "Adobe Acrobat Standard 2017 - Windows - Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Adobe Acrobat Standard 2017 - Windows - Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Adobe Acrobat Standard 2017 - Windows - Pobierz"
Wyświetlony