• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
Nie znaleziono żadnych wyników!

Produkty od Bullguard

Bullguard

Większe bezpieczeństwo na własnym komputerze dzięki oprogramowaniu BullGuard

W walce z zagrożeniami i niebezpieczeństwami na domowym komputerze wielu użytkowników polega na pomocy nowoczesnego oprogramowania antywirusowego. Powszechnie stosowane rozwiązania, takie jak BullGuard Antivirus 2021,BullGuard Premium Protection 2021 lub BullGuard Internet Security są bardzo poszukiwane. Już teraz możesz kupić popularne oprogramowanie BullGuard i korzystać z jego licznych opcji i aktualnej architektury. W wolnej chwili zapoznaj się z licznymi ofertami, a także skorzystaj z dodatkowych informacji, które mogą dać ci pełny obraz samego producenta.

BullGuard Antivirus 2021 and Co - przegląd produktów

Twórcy BullGuard chcą zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników na swoich domowych komputerach za pomocą własnego oprogramowania. Zagrożenia są dziś bardziej obecne i zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Oprócz klasycznej kradzieży danych, zagrożeniem jest także złośliwe oprogramowanie lub trojany. Przeciwko większości zagrożeń twórca dostarcza więc potężne oprogramowanie, które jednak wyraźnie różni się funkcjonalnością i możliwościami w zależności od wersji i wariantu.

Tania wersja podstawowa to produkt BullGuard Antivirus 2021 produkt. Ten prosty program antywirusowy oferuje podstawową, wszechstronną ochronę dla klasycznego komputera. Aby zapewnić pełną funkcjonalność i dobrą ochronę, programista polega na Bitdefenderze. Możliwości wykrywania i unikania niebezpieczeństw są dzięki temu oprogramowaniu bardzo szerokie. Oprócz bezpośredniego skanowania wszystkich plików, które pobierasz na przykład z internetu, korzystasz także z filtra antyspamowego oraz funkcji bezpiecznego przeglądania stron. Pokazuje wszystkie podejrzane strony podczas surfowania po internecie, wyraźnie je oznacza i w optymalnych warunkach zapobiega w ten sposób kradzieży danych lub zainfekowaniu komputera złośliwym oprogramowaniem. Specjalną cechą programu BullGuard Antivirus 2021 jest tryb gry. Tryb ten może być aktywowany jednym ruchem nadgarstka i zapewnia pełną wydajność komputera podczas wymagających rozgrywek, nie zakłócając działania oprogramowania antywirusowego. Ogólnie rzecz biorąc, programista zwraca uwagę na bardzo dobrą wydajność, dzięki czemu możesz nadal korzystać ze swojego komputera bez ograniczeń, a aplikacja nie sprawia problemów nawet na starszych systemach.

Z drugiej strony, oferta "BullGuard Internet Security" obiecuje znacznie więcej zabezpieczeń i funkcji. Zapewnia kompleksową ochronę twoich danych osobowych, systemu lub wrażliwych plików, zwłaszcza w przypadku zagrożeń pochodzących z ogólnoświatowej sieci. Dobra wykrywalność wielu różnych zagrożeń jest niewątpliwą zaletą programu. Program bardzo skutecznie rozpoznaje wirusy, robaki, programy typu adware, rootkity i spyware i natychmiast podejmuje odpowiednie działania w celu zapewnienia ci ochrony. Dołączony jest także filtr antyspamowy, który można zintegrować z najpopularniejszymi programami pocztowymi. Dostępne są także zapora sieciowa i kontrola rodzicielska. Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu do tworzenia kopii zapasowych, obejmującemu pięć gigabajtów przestrzeni dyskowej online, programista jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo i możliwości. Nie trzeba dodawać, że BullGuard Internet Security przesyła dane wyłącznie w postaci całkowicie zaszyfrowanej.

Program "BullGuard Premium Protection 2021 " jest również dobrym wyborem dla tych, którzy szukają maksymalnego bezpieczeństwa na swoim domowym komputerze. Funkcje są bardzo różnorodne i odpowiednie dla całej rodziny. Oczywiście, możesz polegać przede wszystkim na kompleksowej ochronie przed typowymi zagrożeniami i wykorzystać skaner luk w zabezpieczeniach do znalezienia luk we własnym systemie. W zestawie znajduje się też wspomniany wcześniej Game Booster, a zintegrowana kontrola rodzicielska sprawia, że nawet najmłodsi członkowie rodziny mogą bezpiecznie korzystać z internetu i nowoczesnych technologii. Dzięki ochronie tożsamości jesteś niezawodnie i szybko ostrzegany, jeśli przestępcy wejdą w posiadanie twoich danych. W tym celu praktyczny program "BullGuard Premium Protection 2021 " skanuje cały Internet i uruchamia alarm bezpośrednio w przypadku wykrycia zgodności z Twoimi danymi. Zintegrowana zapora sieciowa zapewnia dodatkową ochronę podczas korzystania z komputera domowego.

Ogólnie rzecz biorąc, liczne produkty programowe BullGuard obsługują różne urządzenia końcowe. Na przykład licencje mogą być zainstalowane zarówno na Windowsie, jak i na Macu. Możesz też polegać na kompleksowej ochronie na urządzeniach mobilnych, ale ma to zastosowanie tylko w określonych okolicznościach. W tym przypadku musisz używać smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android od wersji 4.0. Niestety, nie jest jeszcze możliwe używanie oprogramowania BullGuard na iOS.

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia producenta

Choć oprogramowanie zabezpieczające jest sprzedawane pod marką BullGuard, a prace nad nim odbywają się w biurach i siedzibach firmy, bliższe przyjrzenie się ujawnia, że za marką stoi inna firma. Dzieje się tak, ponieważ producent należy teraz do NortonLifeLock Inc, dużej grupy firm z USA. Dostawca jest znany z szerokiej gamy oprogramowania zabezpieczającego, które według jego własnych informacji jest używane na wielu komputerach. Sama firma mówi o 80 milionach użytkowników w ponad 150 krajach na całym świecie. Główna siedziba firmy macierzystej NortonLifeLock znajduje się w Tempe, w amerykańskim stanie Arizona. Zatrudniając ponad 12 600 pracowników, deweloper jest obecnie jednym z głównych graczy na rynku. Jednocześnie do tej grupy należy wiele innych marek, na przykład Avira czy Avast.

Jak już wspomniano, rozwój i dystrybucja własnego oprogramowania BullGuard nadal odbywa się w jego własnych biurach. Lokalizacje znajdują się między innymi w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Od początku swojego istnienia firma koncentruje się na obszarze bezpieczeństwa, który jest bardzo ważnym segmentem w użytkowaniu nowoczesnych komputerów. Pierwsze produkty związane z bezpieczeństwem pojawiły się bardzo szybko i do dziś producent jest aktywny w tej dziedzinie. Ten fakt nie zmienił się przez lata.

W Best Software możesz nabyć produkty BullGuard po wyjątkowo korzystnych cenach

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Best Software, w którym znajdziesz szczególnie korzystne warunki zakupu produktów BullGuard. Popularne rozwiązania programowe znanego producenta są dostępne za darmo w naszym sklepie i można je kupić w zaciszu swojego domu. Przejrzyj nasze atrakcyjne portfolio i znajdź w nim nie tylko klasyczny program BullGuard Antivirus 2021, ale także wersje BullGuard Internet Security czy BullGuard Premium Protection 2021. Jeśli kupisz u nas oprogramowanie już teraz, skorzystasz z bezpośredniej dostępności swojej licencji . Wysyłamy je wyjątkowo szybko, więc nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł je pobrać bezpośrednio po zakupie. Oczywiście, otrzymasz od nas aktualną licencję na atrakcyjnych warunkach i z kompleksową obsługą. Jeśli więc masz jakieś pytania lub prośby, nie wahaj się skontaktować z naszą wyszkoloną i kompetentną kadrą. Będziemy cię wspierać najlepiej jak potrafimy i zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji. Kup więc teraz tanie oprogramowanie BullGuard w naszym sklepie, czekamy na twoją wizytę.

Wyświetlony