• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Audials One 2022 | Windows
Audials One 2022 | Windows
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Merhsprachig
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 18 razy
  342,51 zt * 391,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Audials One 2023 | Windows
  Audials One 2023 | Windows
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Merhsprachig
 • 5 - 30 minut
 • Już sprzedano 5 razy
  367,01 zt * 440,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Audials

  Audials

  Zamów tanie oprogramowanie Audials jak zwykle w sklepie internetowym BestSoftware

  Zamów u nas tanie oprogramowanie Audials w sklepie internetowym BestSoftware i zabezpiecz licencje na szerokie wykorzystanie popularnych programów. Wysokiej jakości rozwiązania inspirują rynek od ponad 20 lat i trudno sobie wyobrazić bez nich segment prywatny i zawodowy. Popularne wersje znanego producenta znajdziesz bezpośrednio u nas, więc kup teraz potrzebne programy i licz na wyjątkowo korzystne ceny oraz szybką dostawę licencji w ciągu maksymalnie 30 minut.

  Ważne fakty i liczby dotyczące producenta oprogramowania Audials

  Audials może się teraz pochwalić prawie 25-letnim doświadczeniem na rynku oprogramowania. Została założona w 1998 roku, choć jeszcze pod nazwą RadipSolution Software. W 2002 roku firma została przekształcona w spółkę akcyjną, a od 2003 roku posiada centrum rozwojowe w Rumunii, a dokładnie w Temeschburgu, które jest spółką zależną należącą w całości do firmy. Producent jest obecny na rynku pod nazwą Audials AG od 2012 roku.

  Już na początku producent był w stanie udostępnić użytkownikom znane i popularne oprogramowanie. Dziś rozwiązanie Tunebite jest uważane za pierwszy niezależny produkt z obecnej linii produktów Audials. Program ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników muzyki jako skuteczne rozwiązanie problemów z muzyką zabezpieczoną przed kopiowaniem. Rozwiązanie to jest dostępne na rynku do dziś i nadal pozostaje najbardziej poszukiwanym rozwiązaniem, jeśli chodzi o ochronę przed kopiowaniem. Dziś ponad 10 000 000 użytkowników na całym świecie używa wydajnego i praktycznego oprogramowania tego znanego producenta. Ponadto rozwiązania te są oferowane w ponad 100 krajach na całym świecie, co już świadczy o ogromnym popycie na te popularne produkty.

  Jednak z biegiem lat oferta potężnego oprogramowania została oczywiście znacznie poszerzona, w tym o flagowy produkt "Audials One", który do dziś jest dobrze znany.

  Audials One to wyjątkowo wydajny i praktyczny program, który jest dostępny dla Ciebie

  Jeśli chodzi o najbardziej znane programy i rozwiązania programowe producenta Audials, to Audials One jest oczywiście obowiązkowym punktem programu. Nie bez powodu jest to wciąż absolutny okręt flagowy znanego producenta z wieloma funkcjami i praktycznymi właściwościami. Aktualna wersja to Audials One 2022, który jest dobrym wyborem z potężnymi narzędziami, zwłaszcza dla użytkowników prywatnych. Produkt jest odpowiedni do efektywnej pracy z muzyką i filmami. Liczne funkcje przy jednoczesnej bardzo prostej obsłudze nie pozostawiają praktycznie żadnych życzeń niespełnionych. Skupiamy się na bezpieczeństwie podczas użytkowania, tak by klienci nie musieli się martwić na przykład o obchodzenie zabezpieczeń przed kopiowaniem, co mogłoby prowadzić do problemów lub konsekwencji.

  Ci, którzy używają programu Audials One 2022 na swoim domowym komputerze, mogą nagrywać z wielu różnych źródeł. Dotyczy to na przykład filmów i seriali. Korzystaj z opcji nagrywania dowolnych filmów i polegaj na wsparciu wielu różnych źródeł. Możesz na przykład korzystać z popularnych serwisów topowych, wszelkich transmisji na żywo lub licznych serwisów streamingowych i robić tutaj nagrania. W tym przypadku korzystasz z bardzo prostej obsługi i najwyższej jakości. Bardzo wysokie rozdzielczości i bardzo dobra jakość są również możliwe bez żadnych problemów. Nagrania można łatwo i bezpośrednio zapisać na komputerze w celu ich trwałego przechowywania. Oczywiście możliwe jest także odzyskanie nagrań, nawet jeśli nie można już odnaleźć ich faktycznej zawartości. Oprogramowanie Audials One obsługuje również bezpośrednie nagrywanie w przeglądarce, co działa ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami w aktualnych wersjach dostępnych na rynku. Jeśli chcesz robić większe nagrania, możesz przyspieszyć strumieniowanie wideo w przeglądarce, a następnie nagrywać dwa razy szybciej. Nie musisz jednak godzić się na żadne ograniczenia jakościowe. Następnie można z łatwością konwertować do wielu różnych formatów, na przykład WMV, H.264 i 4k.

  Podobnych funkcji możesz też oczekiwać, używając Audials One do nagrywania plików muzycznych. Różne serwisy streamingowe, wszystkie portale z filmami muzycznymi czy nawet internetowe stacje radiowe są obsługiwane bez problemu, a nagrania są tu zapisywane w bardzo dobrej jakości. W zestawie znajdują się też inteligentne funkcje i udogodnienia, takie jak w pełni automatyczne wyszukiwanie odpowiednich tytułów muzycznych. Po prostu stwórz listę odtwarzania z wybranymi tytułami, a program automatycznie wyszuka odpowiednie utwory. Tutaj także możesz konwertować różne pliki. Następnie nagraj gotową zawartość na płytę CD lub inny nośnik danych.

  W ofercie producenta znajdują się również inne znane i lubiane programy do codziennego użytku

  Oprócz Audials One jako flagowego produktu, w ofercie producenta znajdują się także inne programy. Na przykład za pomocą Audials Music możesz łatwo nagrywać audiobooki, piosenki lub inne materiały dźwiękowe i zapisywać je na swoim komputerze. Jeśli lubisz słuchać radia i masz dostęp do tysięcy różnych stacji, program Audials Radio 2022 jest bardzo dobrym wyborem. Program umożliwia także łatwe zapisywanie różnych treści, proste formatowanie i konwertowanie lub szybkie wyszukiwanie odpowiednich produktów.

  Oprogramowanie Audials jest bardzo łatwe w użyciu dla początkujących

  Każdy, kto chce korzystać z praktycznego oprogramowania Audials, nie musi być profesjonalistą w posługiwaniu się nowoczesnym oprogramowaniem. To właśnie początkujący należą do grupy docelowej producenta. Dlatego ważne jest, by różne programy były łatwe w użyciu. Możesz korzystać ze wszystkich funkcji za pomocą kilku prostych kroków, menu jest dobrze oznakowane i nic nie stoi na przeszkodzie, by je łatwo obsługiwać. Jednocześnie możesz polegać na dobrze zorganizowanej sekcji pomocy, która jest bardzo dobrym wsparciem i zawiera ważne informacje. Możesz tu na przykład uzyskać wskazówki, jak zacząć lub jak korzystać ze wszystkich inteligentnych cech i funkcji.

  Nawiasem mówiąc, jako użytkownik korzystasz z dalszych optymalizacji i dostosowań oprogramowania we właściwym miejscu. Na przykład, możesz oczekiwać wszechstronnego wsparcia dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych. Instaluj i używaj programów na przykład pod nowym systemem operacyjnym Windows 11, ale starsze wersje z Windows 10 lub Windows 7 są oczywiście nadal w pełni obsługiwane.

  Przy okazji: licencje na oprogramowanie od Audials, które możesz kupić bardzo łatwo i tanio tutaj, w BestSoftware, są przeznaczone do stałego używania programów. Kiedy więc kupisz klucze, nic nie stoi na przeszkodzie, byś używał ich przez wiele lat.

  Kup najnowsze oprogramowanie Audials łatwo i tanio w sklepie internetowym BestSoftware

  Zapoznaj się z aktualnymi cechami i funkcjami, jakie może zaoferować ci popularne oprogramowanie od Audials. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia i przemyślanej koncepcji, kupując tanie licencje na popularne programy bezpośrednio od nas w sklepie internetowym BestSoftware. Dzięki atrakcyjnemu asortymentowi i regularnie aktualizowanym produktom z pewnością szybko i łatwo znajdziesz to, czego szukasz; zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi wariantami. Ponadto zakup jest dla ciebie opłacalny na całej linii, ponieważ możemy zapewnić naszym klientom szczególnie wiele korzyści. Na przykład, korzystasz z bardzo szybkiej dostawy zakupionych produktów. Jeśli więc chcesz, żeby wszystko działo się jak najszybciej i chcesz od razu zacząć z tego korzystać, BestSoftware jest właściwym miejscem dla ciebie. Chętnie doradzimy ci także, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania dotyczące produktów i programów Audials. Po prostu skontaktuj się z nami i wypróbuj nasze najlepsze usługi. Dzięki czatowi na żywo, zdalnej obsłudze technicznej lub gorącej linii, twoja osobista osoba kontaktowa jest zawsze dostępna, a my możemy szybko pomóc ci w każdej sprawie.

  Wyświetlony