• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo ZIP Pro 3 - Windows

63,16 zt * 195,51 zt * (67,69% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • IDE-10895
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo ZIP Pro 3 - Windows"

8 potężnych programów w jednym | Ashampoo ZIP Pro 3

 

Oczekuj najszybszego na świecie silnika ZIP / ZIPX!

Pic ZIP Pro 3 - 8 w 1

Ashampoo ZIP Pro 3 nie jest zwykłym programem ZIP, to kompletny pakiet wypełniony po brzegi funkcjami z zakresu kompresji, rozpakowywania, wysyłania i szyfrowania plików! Dzięki ZIP Pro 3 możesz niezawodnie otwierać i przetwarzać 60 formatów archiwów. Dzięki pełnej obsłudze wielu rdzeni możesz błyskawicznie tworzyć archiwa, szyfrować je 256 bitami lub automatycznie tworzyć kopie zapasowe. Zintegrowany eksplorator jest klasycznie podzielony na dwie części i niezawodnie oferuje połączenie z chmurą, dostęp do FTP i oczywiście wszystkie podstawowe funkcje ZIP!

Pic Box + Screenshot

Ashampoo ZIP Pro 3
Poznaj pełne wsparcie dla formatów ZIP, ZIPX, RAR, CAB, ISO i ponad 60 innych! Włączając w to podgląd zawartości archiwum i tworzenie samorozpakowujących się archiwów, które można rozpakować za pomocą 256-bitowego szyfrowania bez użycia oprogramowania. Łatwo wyślij swoje dane przez FTP, do chmury lub wypal je w klasyczny sposób!

Pakowanie, rozpakowywanie i szyfrowanie plików

Ashampoo ZIP Pro 3 Portable
Wspaniały program, który możesz zabrać ze sobą! Kompresuj, szyfruj i rozpakowuj za pomocą przenośnej wersji programu ZIP Pro 3! Łatwy do uruchomienia przez USB, DAV lub zewnętrzny dysk twardy, program może być używany całkowicie bez instalacji. I oczywiście z pełną funkcjonalnością!

Ashampoo ZIP Pro Office
Dzięki dodatkom do Outlooka, Worda i Excela możesz kompresować lub szyfrować bezpośrednio z popularnych programów pakietu Office. Oszczędzaj miejsce podczas wysyłania lub chroń dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem. Korzystaj z wygodnych funkcji automatycznych i zaoszczędź mnóstwo czasu!

Ashampoo Encryption Suite
Zaszyfruj swoje pliki za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES w standardzie FIPS 140-2, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Zaszyfruj i podpisz swoje dokumenty Office lub PDF, aby Twoje dane dotarły do Ciebie w niezmienionej formie i były zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem. Obsługiwany jest nawet otwarty standard OpenPGP, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi technologiami!

Ashampoo ZIP Scripts
Zapasowe urządzenie wielofunkcyjne! Twórz kopie zapasowe swoich plików i całych folderów z błyskawiczną prędkością i w sposób oszczędzający miejsce. Zapisuj dowolne pliki i foldery w chmurze, na bezpiecznym serwerze FTP, w sieci domowej lub w kilku miejscach jednocześnie. Również automatycznie w użyciu, dzięki doskonałej obsłudze Windows Scheduler!

Ashampoo File Explorer
Nasza najlepsza alternatywa dla Eksploratora Windows! Skorzystaj z klasycznego podziału, licznych funkcji ZIP, inteligentnych dodatków do konwencjonalnego Eksploratora i dostępu do ponad 60 formatów. Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść, wysłać czy wypalić dane, Eksplorator plików oferuje ci wszystkie opcje!

PicScreenshot

Ashampoo Cloud Browser
Masz wygodny dostęp do wszystkich wspólnych chmur. Ashampoo ZIP Pro 3 umożliwia bezproblemową wymianę danych dla stale aktualizowanych danych - nie potrzeba żadnych dodatkowych programów! Uzyskaj łatwy dostęp do usług Azure, Dropbox, GoogleDrive, OneDrive i wielu innych! Skompresuj swoje pliki, a następnie wygodnie prześlij je do wybranej przez siebie chmury!

Pic Chmury

Ashampoo Virtual Drive
Otwórz swoje pliki ISO jako wirtualne napędy bez konieczności ich wcześniejszego rozpakowywania! Nie jest konieczna instalacja dodatkowego oprogramowania. Korzystaj z najłatwiejszego dostępu do swoich zdjęć! Jaki inny program do rozpakowywania jest tak wszechstronny?

Pakuj pliki rekordowo szybko i kompaktowo
Dzięki Ashampoo ZIP Pro 3 zaoszczędzisz rekordową ilość miejsca na dysku! Program sprawdza, jakie formaty plików mają być spakowane i w każdym przypadku stosuje najlepszy kodek kompresji. Zaawansowany pakiet kodeków pozwala osiągnąć do 70% lepszą kompresję w porównaniu z konkurencją i pozostawia daleko w tyle nawet liderów rynku, na przykład w przypadku plików PDF, DOCX i PNG!

Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

 

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.

 

 

 

Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 3 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 3 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo ZIP Pro 3 - Windows"
Wyświetlony