• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Video Optimizer Pro 2 - Windows

122,40 zt * 342,51 zt * (64,26% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-10891
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Video Optimizer Pro 2 - Windows"

Łatwo poprawiaj jakość obrazu, przycinaj i stabilizuj filmy!

Edycja wideo to często frustrująca praca nóg - albo użyj Ashampoo® Video Optimizer Pro 2! Ten potężny program może automatycznie poprawiać twoje filmy i wydobywać to, co najlepsze z twoich nagrań, nawet w trybie wsadowym! Z łatwością ustabilizuj drżące filmy, zoptymalizuj kontrast i kolory lub wyostrz swoje nagrania. Można też łatwo usunąć szumy cyfrowe w trudnych warunkach oświetleniowych lub migotanie obrazu. Twórz filmy w zwolnionym lub przyspieszonym tempie, aby uzyskać fascynujące efekty, lub łatwo koryguj zniekształcenia obiektywu. Dodaj tekst lub obrazy, aby opisać sceny. Możesz też skorzystać z zaawansowanych ustawień wstępnych, gdzie nie mniej niż 20 kombinacji filtrów, efektów i wartości kolorów może nadać twoim filmom nowy blask. W przejrzyście zorganizowanym obszarze edycji możesz przycinać i obracać filmy lub łączyć kilka klipów, łatwo i bez wcześniejszej wiedzy!

Szybki lub Zaawansowany - dwa widoki optymalizatora wideo
Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 jest tak wszechstronny, jak potrzeby jego użytkowników. Tryb szybki jest idealny do szybkiego przetwarzania kilku filmów naraz. Wystarczy kilka kliknięć, aby wybrać optymalizacje, takie jak stabilizacja, wyostrzanie, usuwanie szumu i wiele innych, zanim film zostanie odtworzony. Ulepszaj swoje filmy w mgnieniu oka i korzystaj z inteligentnych funkcji automatycznych! Tryb zaawansowany jest dla osób kreatywnych, perfekcjonistów i wszystkich tych, którzy lubią mieć wszystko we własnych rękach. Tutaj masz miejsce na rozwój, pracę nad szczegółami i widzisz wszystko na dopracowanych, wielkoformatowych zdjęciach podglądowych. Możesz tam także zmienić rozmiar lub wyeksportować tylko niektóre fragmenty i przyciąć nimi film.

20 wspaniałych presetów dla nowych światów kolorów
Presety dają ci coś więcej niż tylko filtry kolorów. Nasz zespół stworzył kompletne profile, które zawierają również takie wartości, jak ekspozycja, wartości tonalne, nasycenie, winieta i wiele innych. Tam, gdzie w przeciwnym razie musiałbyś to zrobić sam i spędzić wiele godzin na szukaniu odpowiednich ustawień, teraz możesz się zrelaksować i wypróbować ustawienia, aż dokonasz wyboru. Czy powinien być raczej skandynawski chłód, czy wolisz odcienie czerwieni, które skąpią twój film w ciepłym świetle? Zdziwisz się, jak bardzo może się zmienić nastrój zdjęcia! Oczywiście możesz też sam wprowadzać zmiany i zapisywać te wartości i ustawienia do późniejszego wykorzystania.

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Popraw kontrast i kolory, aby zdjęcia lśniły
Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 może poprawić jakość wideo, optymalnie dostosowując kontrast i kolory. Po kilku kliknięciach nagrania wyglądają bardziej żywo i realistycznie. Balans bieli sprawia, że filmy wydają się cieplejsze lub zimniejsze, a tym samym ustawia akcenty atmosferyczne. Szczególnie zimny wygląd aparatów cyfrowych może być w ten sposób zrekompensowany. Oczywiście możesz zrobić to sam i łatwo dostosować wszystkie ważne wartości, aż będziesz zadowolony z rezultatów. W ten sposób nawet stare fotografie znacznie zyskują. Selektywna edycja jasności, odcieni, cieni i rozjaśnień to ostatni etap tworzenia idealnego zdjęcia. Uratuj nawet przeciętne nagrania wideo i daj im drugą szansę!

Automatycznie stabilizuj filmy, aby usunąć drgania kamery
Wiele nagrań wykonanych telefonem komórkowym, lustrzanką czy kamerą akcji jest nieatrakcyjnie trzęsących się. Chciałbyś cofnąć to na ekranie głównym! Dzięki Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 doświadczysz stabilizacji wideo, która zapewni ci znacznie płynniejsze działanie kamery. Nawet filmy kręcone w ruchu lub podczas biegu mają realistyczny, wyraźny obraz z kamery. Poprawiaj swoje filmy po ich zakończeniu i skończ z trzęsącymi się filmami!

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Eliminacja rozmycia, szumu i migotania obrazu
Im ciemniejsze zdjęcie, tym bardziej dokuczliwy jest szum cyfrowy. W szczególnie trudnych warunkach oświetleniowych często towarzyszy temu irytujące migotanie obrazu. Często obraz nie ma odpowiedniej ostrości, ponieważ ma zbyt mało konturów, by można było ustawić ostrość. Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 automatycznie wykrywa te problemy, optymalnie wyostrza wideo i tworzy wyraźny, stabilny obraz. Nawet ciemne i zamazane filmy stają się w ten sposób nagraniami godnymi szacunku.

Przycinanie, obracanie i zmiana rozmiaru filmów
Dzięki Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 możesz nie tylko poprawić jakość, ale także przyciąć swoje filmy. Dzięki nowemu widokowi szczegółowemu możesz pracować bardzo precyzyjnie. Zaznacz dowolne fragmenty filmu i wyeksportuj tylko to, co najważniejsze. Możesz też połączyć wiele zdjęć i filmów w jeden klip! Po prostu obracaj i przechylaj swoje filmy o 90 / 180 / 270 stopni lub o dowolny kąt. Krzywe horyzonty to już przeszłość! Użyj tylko określonej sekcji obrazów lub po prostu zmień ich rozmiar zgodnie z potrzebami!

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Dodaj fascynujące zwolnione lub przyspieszone tempo
Aby uzyskać efekty specjalne, możesz też uruchamiać filmy lub ich fragmenty z różną prędkością. Zwolnione tempo pozwala ci dostrzec szczegóły i magię chwili. Aby pokazać długotrwały rozwój wydarzeń lub przyspieszyć raczej nudne fragmenty bez edycji, nadaje się poklatkowość. Nasza rada: W połączeniu z tilt-shiftem uzyskasz naprawdę magiczny efekt, wypróbuj go! Dzięki Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 łatwo osiągniesz zwolnione i przyspieszone tempo i nadasz swoim filmom zupełnie nową dynamikę!

Prostowanie obrazu zamiast zniekształceń soczewki i zniekształceń typu rybie oko
Wiele aparatów nie daje prawdziwie realistycznego obrazu, a często jest to nawet zamierzone. Zwłaszcza kamery akcji oferują zwykle szerokokątne obiektywy, które powinny uchwycić całą akcję. Jednak ich optyka zbyt szybko się męczy, gdy ogląda się je na komputerze lub w telewizorze! Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 oblicza te zniekształcenia i dzięki temu oferuje piękny, naturalny obraz. Program zawiera wiele wbudowanych profili, które są dostosowane do najpopularniejszych typów aparatów. Ponadto oprogramowanie to pozwala na łatwe tworzenie dodatkowych profili obiektywów dla własnego aparatu.

Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 -

Dodaj tekst i efekty
Filmiki często nabierają indywidualnego charakteru dzięki dodaniu komentarzy lub efektów specjalnych. Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 pozwala łatwo dodawać teksty i zamazywać komentarze lub objaśnienia. Możesz też użyć imponujących efektów, takich jak atmosferyczne filtry barwne czy filtr tilt-shift. Tutaj selektywne rozmycie tworzy specjalny efekt, w którym prawdziwe zdjęcia krajobrazów wyglądają jak miniatury. Nowy filtr "Zaokrąglone rogi" nadaje twoim filmom delikatniejszy, bardziej przychylny charakter. Wszystkie kroki możesz wykonać w mgnieniu oka za pomocą kilku kliknięć lub wygodnych suwaków!

Liczne formaty, metadane i prędkość
Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 dodaje również do nagrań metadane, takie jak autor, prawa autorskie, tytuł i komentarz. Program obsługuje wszystkie popularne formaty i kodeki we wszystkich rozdzielczościach (w tym HD, 2K, 2.7K, 4K) i może również przetwarzać H.265, używany przez GoPro! Aby oszczędzić ci czasu i wysiłku, ta funkcja, podobnie jak wiele innych, może być uruchamiana za pomocą wbudowanego przetwarzania wsadowego. Z łatwością możesz jednym kliknięciem poprawić, edytować lub dodać metadane do dowolnej liczby filmów! Możesz też użyć dowolnych efektów, aby nadać kilku filmom wspólny wygląd. A ponieważ Ashampoo® Video Optimizer Pro 2 wykorzystuje sprzętowe kodowanie dla H.265 na kartach NVIDIA i zoptymalizował jego szybkość, może sprawić, że twoje filmy będą piorunująco szybkie.


Wymagania systemowe
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Optimizer Pro 2 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Video Optimizer Pro 2 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Video Optimizer Pro 2 - Windows"
Wyświetlony