• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
Nie znaleziono żadnych wyników!

Produkty od iMobie

iMobie

Polegaj na potężnym oprogramowaniu iMobie dla swoich potrzeb

Oprócz popularnych programów do przetwarzania obrazów, Biuro lub także Systemy operacyjne w różnych wersjach, mniej znane programy również umożliwiają bardzo prostą i efektywną pracę w codziennym życiu. Producent iMobie oferuje na przykład potężne i praktyczne programy, które ułatwiają zarządzanie plikami na różnych urządzeniach. Oczywiście, w BestSoftware możesz zdobyć zwykłe i niezbędne licencje dla popularnych ofert. Zachęcamy więc do rozejrzenia się i skorzystania z naszych zalet. Chcielibyśmy również dostarczyć Ci cennych i wyczerpujących informacji o producencie w poniższym tekście.

IMobie jest dość młodym producentem oprogramowania..

Wielu dostawców oprogramowania jest dostępnych dla klientów od wielu dziesięcioleci. Nie jest tak jednak w przypadku producenta iMobie. Powstał dopiero w 2011 roku, więc jest stosunkowo nowy na rynku. Nazwa firmy składa się z pierwszych liter motta "I'M Optimistic, Brave, Independent & Efficient". Sam deweloper opisuje ten niewielki zespół jako młody, dynamiczny i pełen nadziei. Ale mimo że producent iMobie jest jeszcze dość świeży na rynku, przekonuje swoją różnorodną i codzienną ofertą. Klienci są zadowoleni, bo oprogramowanie jest już używane przez ponad 15 milionów użytkowników. Łącznie ponad 160 krajów z całego świata reprezentuje rynek programów, a w wielu mediach i znanych środowiskach poszczególne rozwiązania programowe zostały zaprezentowane bardziej szczegółowo. Duża i szeroka świadomość nie jest więc wielkim zaskoczeniem.

Młoda firma iMobie nie tylko stale poszukuje odpowiednich talentów do pracy nad swoimi produktami, ale także bardzo wcześnie rozpoznała znaki czasu. Dlatego też gama produktów nie skupia się na jednej dziedzinie, ale jest bardzo zróżnicowana i pokrywa wiele różnych życzeń użytkowników. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwykły transfer danych, czy odszyfrowanie wielu blokad w popularnym iPhonie od Apple, programy zawsze radzą sobie z licznymi problemami, z którymi użytkownicy spotykają się w codziennym życiu. Jednocześnie programista iMobie zawsze śledzi najnowsze osiągnięcia na rynku, bo mało która dziedzina jest tak szybko zmieniająca się jak technologia. Dlatego zawsze możesz liczyć na nowe funkcje i aktualizacje licznych produktów programowych, które mogą współpracować na przykład z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych. Dlatego zawsze dobrze jest korzystać z oferty oprogramowania od iMobie.

Produkty w centrum uwagi - gama iMobie

Oprogramowanie od iMobie doskonale nadaje się do radzenia sobie z codziennymi problemami i komplikacjami. Dotyczy to także, na przykład, programu AnyDroid dla Windows, który możesz znaleźć tutaj. Po pierwsze i najważniejsze, ten program jest praktycznym menedżerem plików typu "wszystko w jednym". Na przykład, jeśli chcesz wielokrotnie wymieniać liczne pliki między różnymi urządzeniami, z pewnością dokonasz bardzo dobrego wyboru, wybierając ten program. Transfer plików działa nie tylko wyjątkowo szybko, ale także bardzo łatwo i bezproblemowo pomiędzy różnymi urządzeniami. Na przykład każdy, kto kupił nowy smartfon i chce bezpiecznie przenieść stare pliki, może to zrobić bardzo łatwo za pomocą tego programu. Nawet klasyczne porządki czy wykonanie kopii zapasowej danych po kilku miesiącach użytkowania nie stanowią żadnego problemu. Jednak możliwości wyraźnie wykraczają poza zwykłe przesyłanie i tworzenie kopii zapasowych danych. Możesz na przykład przenieść do urządzenia nową muzykę lub po prostu odinstalować aplikacje, których już nie potrzebujesz na swoim smartfonie czy tablecie. Jednak bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest zawsze w centrum uwagi, gdy korzystasz z oprogramowania AnyDroid. Dlatego możesz polegać nie tylko na szyfrowanej transmisji, ale także na dwuskładnikowym uwierzytelnianiu. Musisz też autoryzować każdy dostęp do swoich danych, co również zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo. Oczywiście, w razie potrzeby możesz też łatwo cofnąć dostęp. Ponieważ duże pliki są rzadkością ze względu na wysoką rozdzielczość zdjęć i filmów, twórcy AnyDroid zwracają uwagę na bardzo wysoką prędkość transferu. Dzięki wsparciu tak zwanej technologii Flash-Trans możesz też z łatwością przenosić duże ilości danych do wybranego urządzenia, bez konieczności długiego oczekiwania. Jeśli chcesz również cieszyć się najlepszą możliwą rozrywką dzięki filmom wideo ze znanych stron i platform w dowolnym miejscu i czasie, to AnyDroid ma także doskonałe narzędzia do tego celu. Wystarczy skopiować adresy URL odpowiednich filmów, a następnie wkleić je do odpowiedniej maski, aby pobrać je bezpośrednio na smartfona. Oczywiście w tym samym czasie pliki są konwertowane do kompatybilnego formatu, więc ich odtwarzanie nie stanowi problemu.

Program zajmuje się podobnym problemem AnyTrans. Program ten jest jednak odpowiedni także dla iPhone'ów firmy Apple i doskonale działa z odpowiednimi standardami. Także tutaj możesz sprawnie i praktycznie zarządzać plikami. Czasochłonne i trudne przesyłanie plików z różnych urządzeń końcowych jest znacznie łatwiejsze dzięki temu oprogramowaniu. Możesz łatwo wymieniać dane między telefonami komórkowymi, usługami w chmurze, z których korzystasz, a nawet komputerem w klasyczny sposób. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących samego transferu, a oprogramowanie ma dostęp do wszystkich plików w równym stopniu. Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, filmy czy wiadomości, można je wszystkie łatwo przesyłać, a tym samym sprawnie tworzyć kopie zapasowe. Nie musisz się nawet martwić o regularne tworzenie kopii zapasowych, jeśli jest to dla ciebie zbyt duży wysiłek. W tym przypadku po prostu polegaj na programie AnyTrans program na twoim smartfonie, aby regularnie i automatycznie tworzyć kopie zapasowe. Aby to zrobić, nie musisz nawet podnosić urządzenia, backup jest po prostu wykonywany przez połączenie WiFi.

Obsługa programu jest wyjątkowo prosta we wszystkich wariantach, dzięki czemu nawet początkujący nie będą mieli problemów z obsługą programów od iMobie. W ten sposób z łatwością spełnia się postulat producenta, by dostarczać odpowiednie propozycje na codzienne problemy użytkowników. Przekonaj się o swoich możliwościach i kup odpowiednie licencje już teraz w sklepie internetowym BestSoftware. Tutaj na pewno znajdziesz wariant dokładnie odpowiadający twoim potrzebom.

Skorzystaj z wielu zalet w BestSoftware

Dzięki licznym zaletom jesteśmy tu dla ciebie, jeśli chcesz kupić w domu popularny i praktyczny program producenta iMobie. Na przykład, przekonujemy cię niskimi cenami, tak by twój zakup był opłacalny finansowo. Dzięki oficjalnym i praktycznym licencjom oszczędzasz dużo pieniędzy i możesz znacznie obniżyć koszty zakupu. Oczywiście, chętnie pomożemy ci także w bezpośrednim wykorzystaniu zakupionych programów w życiu codziennym, zajmując się wysyłką kluczy drogą mailową. W ciągu kilku minut otrzymasz od razu licencje na swoją skrzynkę pocztową i będziesz mógł od razu rozpocząć pobieranie. Skorzystaj więc z naszego sklepu już teraz i zamów np AnyDroid dla Windows lub AnyTransktóre możesz doskonale wykorzystać na swoim własnym smartfonie. Dzięki licznym funkcjom i narzędziom, wymienione produkty nie pozostawiają nic do życzenia. Oczywiście, przekonamy cię kompetentnym i profesjonalnym wsparciem, jeśli będziesz miał pytania dotyczące oprogramowania lub problemy z jego instalacją. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez telefon, e-mail, a nawet czat na żywo i zdalną obsługę techniczną.

Wyświetlony