• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Trend Micro Maximum Security 2021 | Multi Device 1 Urządzenie 1 rok

63,21 zt * 82,81 zt * (23,67% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 33 razy
  • BS-10116
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Trend Micro Maximum Security 2021 | Multi Device"

Kup Trend Micro Maximum Security 2021 tanio w naszym sklepie internetowym

Chroń się skutecznie i przeciwdziałaj licznym zagrożeniom w życiu codziennym za pomocą odpowiedniego oprogramowania, wybierając sprawdzone rozwiązanie Trend Micro Maximum Security 2021 rozwiązanie. Oczywiście program jest oparty na najnowszych technikach wykrywania i eliminowania zagrożeń na komputerach domowych i urządzeniach przenośnych. Wśród wielkich zalet rozwiązania zabezpieczającego jest obsługa wielu platform i technik, które są obecnie używane, a także liczne funkcje w praktycznym pakiecie. Sięgnij po nią już teraz, kup odpowiednią licencję na okres jednego roku od BestSoftware i korzystaj z atrakcyjnych korzyści oraz poczucia bezpieczeństwa podczas korzystania z nowoczesnych technologii.

Trend Micro Maximum Security 2021 zapewnia dobrą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami

Podstawowym zadaniem Trend Micro Maximum Security 2021 jest zapewnienie maksymalnej ochrony przed wszystkimi zagrożeniami, które dziś są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy, kto komunikuje się przez e-mail, dużo surfuje po Internecie lub jest stale podłączony do sieci, jest szczególnie zagrożony. Wirusy, trojany i złośliwe oprogramowanie dostają się bezpośrednio na komputer domowy przez odpowiednie słabe punkty i w pewnych okolicznościach mogą wyrządzić na nim ogromne szkody.

Oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2021 opiera się na aktualnych i wydajnych skanerach antywirusowych, które stale działają w tle i monitorują aktywność na twoim domowym komputerze. W przypadku nieprawidłowości, np. pobrania niebezpiecznego pliku z internetu, program reaguje natychmiast i przenosi zagrożenie do zabezpieczonej strefy kwarantanny. Otrzymujesz wiadomość o tym działaniu i decydujesz, czy plik powinien zostać usunięty, czy też jest to fałszywy alarm.

Szczególne znaczenie dla skutecznej walki z licznymi zagrożeniami z Trend Micro Maximum Security 2021 mają bazy danych. Tylko dzięki nim można rozpoznać i wyeliminować zagrożenia. Dlatego producent nie tylko polega na najnowszych skanerach i bazach danych dopasowania, które są stale aktualizowane, ale także na sztucznej inteligencji. W dużej mierze opiera się to także na funkcjonalności i zaletach chmury. Dzięki ogromnej mocy obliczeniowej i pracy we właściwych miejscach Trend Micro Maximum Security 2021 wykrywa nawet nieznane wcześniej zagrożenia i zapewnia dobrą ochronę.

Odpowiednie techniki zapewniają też skuteczną ochronę przed szczególnie złożonymi zagrożeniami. W ostatnich latach stają się one coraz bardziej rozpowszechnione i coraz częściej są wymierzone w prywatne komputery. Klasycznym przykładem jest trojan Blackmail, który z pewnością wystraszył niektórych użytkowników. Kiedy zagrożenia dostaną się na komputer, szyfrują dane osobowe i uwalniają je dopiero po zapłaceniu okupu. Oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2021 natychmiast rozpoznaje też exploity lub tzw. ataki brute force i włącza alarm.

Jeśli korzystasz z wygodnej bankowości internetowej z domu na różnych urządzeniach końcowych, bezpieczeństwo oczywiście odgrywa szczególnie ważną rolę. W przeciwnym razie przestępcy w kilku prostych krokach zabezpieczą twoje dane dostępowe, a w najgorszym wypadku poniesiesz straty finansowe. Oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2021 jest wyposażone w funkcję Pay Guard. Ta funkcja daje pewność, że kiedy korzystasz ze strony bankowości internetowej, jest to oferta oficjalna i bezpieczna.

Ogólnie rzecz biorąc, oczywiście program przynosi wszechstronne funkcje i dalsze możliwości bezpiecznego korzystania z technologii. Na przykład program Trend Micro Maximum Security 2021 ostrzega cię, gdy próbujesz wejść na podejrzaną lub zainfekowaną stronę internetową i automatycznie blokuje połączenie. Oznacza to, że nie musisz się już martwić, że dane osobowe dostaną się w ręce osób trzecich. Ponadto nie musisz się już martwić o swoją skrzynkę mailową, w której spam nie ma już szans. Często zawierają one niebezpieczne linki lub mają za zadanie skusić cię do wpisania niewłaściwych danych lub wywołania fałszywych stron. Program Trend Micro Maximum Security 2021 usuwa bezpośrednio niebezpieczne lub fałszywe wiadomości i w ten sposób uniemożliwia pobranie załączników lub otwarcie linku. Automatyczne blokowanie niebezpiecznych stron internetowych i bezpieczne przesyłanie danych, na przykład do wybranej usługi w chmurze, są również uwzględnione przy korzystaniu z Trend Micro Maximum Security 2021 i pomagają zapewnić bezpieczne korzystanie z komputerów, notebooków i urządzeń mobilnych w codziennym życiu.

Chroń wszystkie swoje urządzenia, kupując Trend Micro Maximum Security 2021

Zagrożenia ze strony wirusów, trojanów czy fałszywego oprogramowania nie ograniczają się już do klasycznych komputerów z systemem Windows czy notebooków. W celu skutecznego pozyskiwania danych przestępcy skierowali swój wzrok także na urządzenia mobilne i alternatywne platformy. Dzięki Trend Micro Maximum Security 2021 istnieje dobre rozwiązanie tego problemu. Ponieważ ten znany producent oprogramowania zabezpieczającego również dostrzegł znaki czasu i stawia na wszechstronne techniki, aby zapewnić odpowiednie rozwiązania dla wszystkich urządzeń. Dlatego używaj Trend Micro Maximum Security 2021 nie tylko w systemie Windows 10, Windows 11 lub starszych wersjach, ale także na komputerach z macOS lub na smartfonach i tabletach. Po prostu pobierz odpowiednie aplikacje z Google PlayStore lub Apple AppStore na swoje urządzenie i korzystaj z licznych możliwości. Regularne aktualizacje są dostępne dla wszystkich obsługiwanych platform przez cały okres trwania programu i przekonują o bardzo dobrym poziomie bezpieczeństwa.

Inne cechy charakteryzują atrakcyjny pakiet Trend Micro Maximum Security 2021

Atrakcyjny pakiet Trend Micro Maximum Security 2021 nie tylko przekonuje dobrą i dokładną ochroną przed wszystkimi zagrożeniami, ale także wprowadza dodatkowe praktyczne funkcje i narzędzia do codziennego życia. Umożliwiają one jeszcze większe bezpieczeństwo i efektywne wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Jeśli na przykład mieszkasz w domu z dziećmi, powinieneś zawsze myśleć o korzystaniu z nowoczesnych technologii i jednocześnie o bezpieczeństwie. Zwłaszcza w internecie jest wiele nieodpowiednich treści, które są na wyciągnięcie ręki. Oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2021 przekonuje zintegrowanymi funkcjami, które chronią twoje dzieci i umożliwiają bezpieczne korzystanie z technologii. Użyj zintegrowanej kontroli rodzicielskiej, aby na przykład określić odpowiednie treści. W ten sposób za pomocą kilku prostych kroków regulujesz, do jakich stron można mieć dostęp podczas używania komputera i gdzie są ograniczenia. To samo odnosi się do czasu. Na przykład, jeśli chcesz ustalić maksymalny czas korzystania z komputera przez dziecko, nie będzie to stanowiło problemu dzięki oprogramowaniu Trend Micro Maximum Security 2021 i zintegrowanej kontroli rodzicielskiej. Ustaw je w kilku prostych krokach i korzystaj z bardzo łatwej obsługi i regulacji, gdyby twoje potrzeby kiedykolwiek się zmieniły.

Szybki i zoptymalizowany komputer umożliwia bezpieczne korzystanie z programu Trend Micro Maximum Security 2021 i zapewnia jego bezproblemową pracę. Z tego powodu producent wprowadza optymalizację wydajności i sprzętu bezpośrednio w ex works. Oprogramowanie dokładnie przygląda się całemu systemowi i pomaga uzupełnić luki w zabezpieczeniach oraz zoptymalizować własne programy. Zapewnia to efektywne użytkowanie, a odpowiednia funkcja jest bezpośrednio zawarta w Trend Micro Maximum Security 2021.

Oczywiście, korzystasz z korzystnych cen Trend Micro Maximum Security 2021 w BestSoftware

Niskie ceny w naszym sklepie internetowym BestSoftware dotyczą oczywiście także Trend Micro Maximum Security 2021, więc możesz zaoszczędzić pieniądze dzięki prostemu zakupowi z domu. Ale także dla innych wersji popularnego oprogramowania zabezpieczającego firmy Trend Micro przekonamy cię atrakcyjnymi warunkami zakupu. Zysk z Trend Micro Internet Security 2021jeśli może to być dla ciebie wyraźnie korzystniejsze. Także tutaj korzystasz z nowoczesnej technologii i wszechstronnych możliwości ochrony przed wszystkimi codziennymi zagrożeniami. Ponadto w ciągu maksymalnie 30 minut otrzymasz e-mailem klucz do bezpośredniego użycia i bezproblemowej aktywacji, dzięki czemu licencję otrzymasz natychmiast do swojej skrzynki pocztowej. Ponadto chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i prośby. Jesteśmy dostępni na czacie na żywo, na infolinii lub przez e-mail, a nawet możemy zapewnić wsparcie poprzez zdalną konserwację.

 

Wymagania systemowe - Trend Micro Maximum Security 2021
Systemy operacyjne

Windows 11, Windows 10, Windows 7, Windows Vista

Procesor

zalecany 1 GHz

Pamięć

32-bitowy: zalecany 1 GB

64-bit: zalecane 2 GB

Miejsce na dysku twardym

1,3 GB (zalecane 1,5 GB)

Przeglądarka internetowa

Microsoft® Internet Explorer® 9.0, 10.0, 11.0
Mozilla Firefox®, najnowsza wersja
Google Chrome™, najnowsza wersja

Wyświetlacz

Wysokokolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli lub wyższej (pulpit); 1024×768 lub wyższej (Windows Store); 1366×768 lub wyższej (aplikacje Snap)

Przeglądarka PDF

Każdy

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Trend Micro Maximum Security 2021 | Multi Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Trend Micro Maximum Security 2021 | Multi Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Trend Micro Maximum Security 2021 | Multi Device"
Wskazówka!
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
NOWY
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
AVG Ultimate 2021 | Mac AVG Ultimate 2021 | Mac
107,31 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 48,51 zt * 102,41 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 87,71 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Video Converter | Windows Ashampoo Video Converter | Windows
136,71 zt * 195,51 zt *
AVG Ultimate 2021 | Windows AVG Ultimate 2021 | Windows
73,01 zt * 171,01 zt *
Roxio Toast 19 Titanium | MAC Roxio Toast 19 Titanium | MAC
318,01 zt * 391,51 zt *
Wyświetlony