• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Pinnacle Studio 24 Standard | Windows

195,51 zt * 318,01 zt * (38,52% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 22 razy
  • BS-10633
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Pinnacle Studio 24 Standard | Windows"

Kup Pinnacle Studio 24 Standard - tutaj szybko znajdziesz to, czego szukasz

Do wszechstronnej i prostej edycji plików wideo Oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Standard to bardzo dobry wybór. Znany producent udostępnia program w najnowszej wersji za darmo, dzięki czemu obsługuje on także najnowsze systemy operacyjne. Kompatybilność z Windows 10 a nawet Windows 11 w ten sposób jest udzielana przez cały czas. Przekonaj się o atrakcyjnych możliwościach i licznych narzędziach, jakie niesie ze sobą rozwiązanie do edycji wideo i kupuj tanie rozwiązania bezpośrednio u nas w sklepie internetowym BestSoftware.

Optymalne warunki do efektywnej edycji wideo

Niezależnie od tego, czy chcesz podzielić się nimi z rodziną, czy opublikować w internecie, filmom zrobionym w różnych środowiskach często brakuje pewnego szlifu. W związku z tym często potem konieczna jest edycja. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu i potężnemu sprzętowi możesz przejąć kontrolę nad poprawianiem i edytowaniem swoich plików. Zdaj się na bogate doświadczenie producenta Pinnacle i skorzystaj z oferty Pinnacle Studio 24 Standard.

Aby zapewnić skuteczną i wydajną edycję, możesz wyświetlać filmy i pliki audio w sześciu różnych strumieniach czasowych. Daje to wiele możliwości dodawania efektów lub wszechstronnej pracy. Dzięki licznym narzędziom i tysiącom efektów Pinnacle Studio 24 Standard twórcza praca uwzględniająca wszystkie indywidualne życzenia. Możesz między innymi przyspieszyć lub wydłużyć poszczególne fragmenty pliku wideo, dodać różne przejścia lub zastosować praktyczne cięcie, aby usunąć niepotrzebną zawartość z pliku.

Ale nawet bardziej intensywna praca i zmiany w pliku wideo nie stanowią problemu, jeśli polegasz na oprogramowaniu Pinnacle Studio 24 Standard. Jeśli na przykład kolor tła nie pasuje, nie stanowi to problemu i można to zmienić w kilku prostych krokach. W takim przypadku skorzystaj z praktycznej korekcji kolorów, aby wprowadzić drobne lub duże zmiany w równym stopniu. Na przykład przekształć błękitne niebo w imponujący zachód słońca, tak by indywidualny gust i twoje własne potrzeby znalazły swoje odzwierciedlenie. Oczywiście, masz wolny wybór, a wybór nie pozostawia prawie nic do życzenia. W końcu masz do dyspozycji kilkaset różnych efektów.

Ale techniczna różnorodność i zalety Pinnacle Studio 24 Standard sięgają jeszcze dalej. Na przykład, jeśli nagrywasz materiał kilkoma kamerami, edycja odpowiedniego materiału nie stanowi żadnego problemu. Masz między innymi możliwość prostego przeniesienia nagrań do programu. Dzięki odpowiednim znacznikom czasu pliki zostaną dokładnie zsynchronizowane. Ten wariant pracy z nagraniami z wielu kamer jest również widoczny w technice nagrywania, a następnie przetwarzania bieżącej zawartości ekranu i wideo z powiązanej z nim kamery internetowej.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz jednak nie tylko wykonywać proste prace i wprowadzać poprawki do filmów, jeśli korzystasz z oprogramowania Pinnacle Studio 24 Standard. Możesz też skorzystać z możliwości tworzenia pokazów slajdów w szczególnie łatwy i efektywny sposób. Tutaj liczne techniki i różnorodne narzędzia po raz kolejny pokazują swoje mocne strony i pozwalają ci się twórczo rozwijać. W tym samym czasie możesz użyć programu do nagrywania ekranu lub filmów, by wcielić w życie odpowiednie projekty. Dodatkowo program inspiruje do tworzenia płyt DVD. Jeśli masz pliki w złym formacie, nie stanowi to problemu w programie Pinnacle Studio 24 Standard. Dzięki kilku prostym krokom możesz je przekonwertować i mieć dokładnie takie pliki, jakie potrzebujesz.

Oczywiście praca związana z optymalizacją filmów nie ogranicza się tylko do ruchomych obrazów, ale także do ścieżek dźwiękowych. Dzięki Pinnacle Studio 24 Standard możesz w kilku krokach dostosować je do swoich potrzeb i zoptymalizować swoje dzieło. Możesz na przykład użyć opcji wygaszania dźwięku w poszczególnych punktach, jeśli chcesz, żeby było cicho. Alternatywnie, liczne narzędzia programu pozwalają także na zwiększenie głośności ścieżki audio w poszczególnych punktach, co umożliwia indywidualną regulację. Możesz też użyć zintegrowanego narzędzia do nagrywania, by nagrać komentarz lub popularny overvoice. W bibliotece efektywnej pracy znajdują się oczywiście odpowiednie szablony dostępne za darmo, które możesz wstawić do swojego projektu. Wykorzystaj więc wolne od licencji utwory muzyczne lub liczne efekty dźwiękowe, by nadać swojej pracy nieco więcej.

Pamiętaj, że do korzystania z wszystkich funkcji oprogramowania Pinnacle Studio 24 Standard mogą być potrzebne dodatkowe akcesoria. Dotyczy to na przykład tworzenia i edytowania płyty DVD. W tym przypadku niezbędna jest oczywiście odpowiednia nagrywarka DVD. Wymagania są jeszcze większe, jeśli chcesz wypalać płyty Blu-ray. W tym przypadku musisz także zakupić wtyczkę do programu, ale w razie potrzeby możesz to zrobić bezpośrednio przez aplikację.

Dla użytkowników prywatnych program jest bardzo dobrym wyborem

Oczywiście, oprogramowanie Pinnacle Studio 24 Standard, z jego licznymi narzędziami i tysiącami efektów, zapewnia optymalne warunki dla wysokich wymagań profesjonalnych użytkowników, ale przede wszystkim wersja "Standard" jest bardzo dobrym wyborem na domowe biurko. Program jest więc idealny także wtedy, gdy chcesz dodać efekty specjalne do prywatnych nagrań wideo z wakacji lub gdy chcesz zacząć przycinać i edytować pliki z zainteresowań. W przypadku korzystania z oprogramowania Pinnacle Studio 24 Standard w środowisku prywatnym producent zwraca uwagę m.in. na bardzo prostą i intuicyjną obsługę licznych narzędzi. Na przykład, możesz korzystać z funkcji po prostu za pomocą myszki, ponieważ poszczególne efekty dodajesz do pliku metodą przeciągania i upuszczania. Dzięki dobremu samouczkowi i dodatkowym wskazówkom program pomoże ci w codziennym życiu, jeśli pojawią się problemy.

Pozostałe funkcje i narzędzia oprogramowania Pinnacle Studio 24 Standard są również dobrze przystosowane do efektywnego wykorzystania w środowisku prywatnym. Na przykład, możesz liczyć na bezpośrednie dzielenie się swoją pracą i postępami. Aby to zrobić, po prostu wyeksportuj pliki w wybranym formacie; oczywiście program obsługuje wiele różnych wariantów. Możesz też oczywiście publikować swoje prace bezpośrednio, np. na popularnych platformach YouTube czy Vimeo. W takim przypadku oprogramowanie naturalnie zastosuje wszystkie niezbędne ustawienia, by zoptymalizować odtwarzanie na tych platformach i zaoszczędzić ci sporo czasu.

Kup teraz odpowiednią licencję online

Aby rozpocząć korzystanie z oprogramowania Pinnacle Studio 24 Standard, potrzebujesz klucza aktywacyjnego. Skorzystaj z łatwych i przystępnych opcji zakupu w BestSoftware. Przy okazji, jeśli zdecydujesz się na zakup, będzie to nieograniczona licencja na czas nieokreślony. Dzięki jednorazowej aktywacji możesz korzystać z programu tak długo, jak chcesz. Jeśli funkcje programów nie są dla ciebie wystarczające, nie stanowi to żadnego problemu. Korzystasz z atrakcyjnej oferty, która obejmuje również warianty Pinnacle Studio 24 Plus oraz Pinnacle Studio 24 Ultimate są uwzględnione. Jeśli więc zajdzie taka potrzeba, znajdziesz też wersję dokładnie odpowiadającą wysokim wymaganiom. Oczywiście, kupując w BestSoftware oszczędzasz pieniądze i znacznie obniżasz koszty. Jeśli nadal masz pytania lub prośby dotyczące zamówienia Pinnacle Studio 24 Standard, to nie jest to żaden problem. Zapewniamy Ci najwyższą jakość obsługi klienta i jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Czat na żywo, szybka informacja zwrotna przez e-mail lub kompetentna porada przez telefon pomogą ci w razie pytań lub problemów z aktywacją oprogramowania.

Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Standard | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Standard | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Pinnacle Studio 24 Standard | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 3 478,51 zt * 4 409,51 zt *
Wyświetlony