• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz 1 Urządzenie 1 rok

48,51 zt * 102,41 zt * (52,63% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 450 razy
  • BS-11111
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz"

Kup McAfee Antivirus 2022 tanio w BestSoftware

W BestSoftware możesz nabyć aktualną wersję programu McAfee Antivirus 2022 na atrakcyjnych warunkach. Oczywiście, producent optymalizuje odpowiednie techniki i umożliwia jeszcze skuteczniejsze wykrywanie różnych zagrożeń. Wszechstronna ochrona jest skuteczna przeciwko wszystkim typowym zagrożeniom, skutecznie chroni użytkownika, a jednocześnie umożliwia bardzo dobrą wydajność podczas korzystania z urządzeń końcowych. Dlatego już teraz zdecyduj się na atrakcyjny, kompletny pakiet McAfee Antivirus 2022 i korzystaj z jego licznych zalet. Oczywiście, BestSoftware jest właściwym miejscem do dokonania zakupu.

Oprogramowanie zapewnia podstawową, codzienną ochronę

Wykorzystując sprawdzone połączenie technik online i offline do obrony przed atakami komputerowymi, McAfee Antivirus 2022 umożliwia skuteczną ochronę. Oprócz prostych i typowych zagrożeń, takich jak złośliwe oprogramowanie czy trojany, oprogramowanie wykrywa także złożone zagrożenia w czasie rzeczywistym. Niezależnie od tego, czy chodzi o niebezpieczne exploity czy ataki typu brute force, polegaj na dobrej ochronie z McAfee. Ważna jest funkcjonalność chmury, dzięki której zapewnione jest stałe wykrywanie złośliwego oprogramowania, nawet jeśli bazy danych nie są aktualne. Porównanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem chmury umożliwia natychmiastową reakcję i chroni cię przed wszelkimi konsekwencjami.

Większość niebezpieczeństw związanych z korzystaniem z komputera lub notebooka grozi podczas surfowania po Internecie. Zainfekowane linki i strony internetowe są często ukryte wśród licznych ofert. Mogą przemycić złośliwe oprogramowanie na twój komputer podczas zwykłej wizyty, a w najgorszym wypadku nawet uzyskać dostęp do twoich danych osobowych. Dzięki McAfee Antivirus 2022 otrzymujesz wyraźne ostrzeżenie, gdy chcesz wywołać takie oferty i strony. Możesz od razu zobaczyć, czy dana strona jest bezpieczna, czy też powinieneś unikać jej odwiedzania. To samo dotyczy linków w wiadomościach e-mail lub podczas pobierania plików. Także tutaj oprogramowanie antywirusowe czuwa nad tobą i twoim komputerem i konsekwentnie zapobiega takim próbom. Dzięki temu możesz bezpiecznie i łatwo surfować, nie obawiając się ograniczeń czy słabych wyników.

Skorzystaj z innych funkcji programu McAfee Antivirus 2022

Wraz z programem McAfee Antivirus 2022 za darmo dostępnych jest wiele innych rozwiązań programowych, które nie tylko zagwarantują ci większe bezpieczeństwo, ale także zwiększą komfort korzystania z nowoczesnych technologii. Dotyczy to na przykład zintegrowanego menedżera haseł. Ponieważ w obliczu licznych usług w internecie, które wymagają logowania się za pomocą silnych danych, pamiętanie haseł nie jest łatwe. Ale zamiast uciekać się do niepewnego wariantu lub używać zawsze tego samego hasła, powinieneś raczej polegać na menedżerze haseł w programie McAfee Antivirus 2022. Tutaj przechowujesz wszystkie istotne i ważne informacje w wirtualnym sejfie. Silne szyfrowanie zgodne z aktualnym stanem wiedzy i zabezpieczenie pojedynczym hasłem uniemożliwiają dostęp osobom trzecim. Jednocześnie menedżer haseł może automatycznie wypełniać odpowiednie pola np. w przeglądarce, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Nawiasem mówiąc, dzięki opcjonalnemu kontu McAfee, przechowywane informacje są dostępne dla Ciebie także na wszystkich urządzeniach.

Jeśli wydajność twojego komputera stopniowo, wraz z upływem miesięcy regularnego użytkowania, pozostawia wiele do życzenia, McAfee Antivirus 2022 jest również dobrym wyborem dla ciebie. Program znanego producenta ma zintegrowaną optymalizację wydajności i wykorzystuje tę funkcję we właściwych miejscach. Na przykład pliki, które nie są już potrzebne, są automatycznie usuwane, by zwolnić więcej pamięci i znacząco zwiększyć szybkość reakcji komputera. Dodatkowo masz możliwość zablokowania automatycznego odtwarzania filmów podczas surfowania po internecie. Minęły więc czasy irytujących szumów i szukania źródła, a dodatkowo ta funkcja w naturalny sposób znacznie zwiększa szybkość reakcji przeglądarki.

Przy zmianie nośnika danych lub sprzedaży komputera warto dokładnie usunąć wrażliwe dane. W tym celu oprogramowanie McAfee Antivirus 2022 zapewnia odpowiednie opcje. Do przeprowadzenia tego procesu użyj programu McAfee Shredder. Dzięki wyjątkowo skutecznemu niszczeniu plików nie ma już żadnego ryzyka związanego z przekazywaniem nośników danych. Istnieją też inne opcje, które zapewniają dużo większe bezpieczeństwo, gdy polegasz na programie McAfee Antivirus 2022. Możesz na przykład polegać na funkcji "Bezpieczeństwo sieci domowej". Ponieważ bez odpowiednich ustawień i odpowiedniej optymalizacji często powstają w nim luki bezpieczeństwa, które mogą być wykorzystane przez wielu przestępców przy stosunkowo niewielkim wysiłku do przemycenia złośliwego oprogramowania lub nawet przejęcia pełnej kontroli nad twoimi urządzeniami. Tu właśnie wkracza oprogramowanie firmy McAfee, które umożliwia dobrą i skuteczną ochronę. Dzięki dodatkowej ochronie firewall i bezpośrednim reakcjom na podejrzane działania, jako użytkownik jesteś zawsze po bezpiecznej stronie dzięki McAfee Antivirus 2022. To skutecznie zapobiega kradzieży danych.

Producent McAfee wspomina także o wszechstronnym i kompetentnym wsparciu technicznym, które obiecuje szybką pomoc w nagłych przypadkach. Możesz polegać na zaangażowanym zespole prawdziwych ekspertów, którzy są do twojej dyspozycji w razie pytań i problemów.

Wskazówka: W przypadku problemów technicznych z zakupem lub aktywacją oprogramowania McAfee, my w BestSoftware oczywiście służymy pomocą. Pomożemy ci w szybkiej i kompetentnej odpowiedzi i wesprzemy cię we wszystkich twoich problemach. Aby to zrobić, po prostu zadzwoń do nas, napisz e-mail lub skorzystaj z czatu na żywo z prawdziwymi ekspertami i wygodnej zdalnej obsługi technicznej. Gwarantujemy ci zawsze najlepszą obsługę przy zakupie.

Indywidualne licencje, używanie na różnych urządzeniach

Korzystając z programu McAfee Antivirus 2022, masz dostęp do tzw. licencji runtime. Kupujesz go i możesz korzystać z oprogramowania przez 365 dni bez ograniczeń i dodatkowych kosztów. W trakcie trwania programu producent zapewnia wszystkie aktualizacje niezbędne dla bezpieczeństwa i funkcjonalności programu, które zazwyczaj są instalowane automatycznie. W przypadku programu McAfee Antivirus 2022 do korzystania z niego potrzebna jest jedna licencja na każde urządzenie. Jeśli używasz kilku urządzeń końcowych, na przykład klasycznego komputera stacjonarnego, notebooka i tabletu, warto kupić kilka kluczy w atrakcyjnym pakiecie. Przy jednym zakupie otrzymujesz wszystkie licencje niezbędne do szerokiego korzystania z oprogramowania. Jako klient masz do wyboru pakiety z jednym, dwoma, trzema, pięcioma, a nawet dziesięcioma kluczami w jednym zakupie.

McAfee Antivirus 2022 charakteryzuje się szerokim wsparciem dla różnych urządzeń końcowych. W końcu codzienna praca czy regularne surfowanie po sieci nie odbywa się już tylko na klasycznym komputerze stacjonarnym. Oczywiście program obsługuje także system Microsoft Windows i jest kompatybilny z Windows 10 lub Windows 11, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by używać go także pod macOS. To samo dotyczy korzystania z oprogramowania na urządzeniach przenośnych. Czy to smartfon, czy tablet, z pomocą praktycznej aplikacji z Google Play Store lub Apple App Store jesteś skutecznie chroniony w każdym środowisku.

Jesteśmy twoim doświadczonym i niedrogim partnerem w zakupie

W BestSoftware znajdziesz doświadczonego i korzystnego partnera w zakresie zakupu licencji na program McAfee Antivirus 2022. Dzięki atrakcyjnym zaletom i oczywiście szerokiej ofercie praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Otrzymasz od nas nie tylko rozwiązanie programowe McAfee Antivirus 2022, ale także McAfee Total Protection 2022. Dzięki jeszcze większej liczbie funkcji zapewnia on dobrą ochronę dla wszystkich prac wykonywanych na domowym komputerze. Alternatywnie, być może McAfee LiveSafe 2022 to dobry wybór dla ciebie, jako konsumenta. Dzięki praktycznej subskrypcji otrzymujesz dostęp do licznych funkcji i bardzo dobrej ochrony przed wszystkimi zagrożeniami na dowolnej liczbie urządzeń. Korzystne ceny, najlepsza obsługa i atrakcyjny wybór - z BestSoftware praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione.

Wymagania systemowe - McAfee Antivirus Plus 2022
Windows  Windows 10 | Windows 11 | Windows 8.1
MacOS

Build 4.11.1 lub nowszy: macOS 10.15 lub nowszy
Kompilacja 4.9.1: macOS 10.12 - 10.14

Android Android 7 lub wyższy
iOS Apple iOS 13 lub nowszy
Procesor procesor 1 GHz. Architektura dla Windows: x64, x86. Architektura dla Maca: x64, x86, ARM64 (wymagana Rosetta II)
Pamięć 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 1.3 GB Bezpłatnie
Obsługiwane przeglądarki  Google Chrome | Microsoft Edge | Firefox
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się zproducentem )
Powiązane łącza do "McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Microsoft Excel 2013 Windows Microsoft Excel 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
NOWY
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 87,71 zt * 97,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
NOWY
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | MAC Malwarebytes Premium 2023 | MAC
Od 146,51 zt * 220,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Wyświetlony