• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Magix Video Deluxe 2021 Plus - Windows

Magix Video Deluxe 2021 Plus - Windows

210,21 zt * 489,51 zt * (57,06% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-10380
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Magix Video Deluxe 2021 Plus - Windows"
 

Kup MAGIX Video Deluxe 2021 Plus online i edytuj filmy kompleksowo

MAGIX Video Deluxe 2021 Plus to bogaty w funkcje program do kompleksowej edycji, cięcia i optymalizacji filmów. Masz do dyspozycji aż 1500 różnych efektów, tytułów, szablonów i wygaszeń, dzięki którym możesz w imponujący sposób zainscenizować swój osobisty projekt wideo. Jeśli kupisz licencję na MAGIX Video Deluxe 2021 Plus tanio przez nasz sklep, uzyskasz dostęp do szczegółowej korekcji kolorów. W porównaniu z wersją standardową masz do dyspozycji nie tylko więcej efektów, ale także rozbudowane multicam, edycję 360° i żywe animacje tras podróży.

Dla imponujących filmów: Kup MAGIX Video Deluxe 2021 Plus w super cenie

Ten najwyższej klasy program do edycji wideo pozwala edytować i tworzyć filmy w rozdzielczości 8K UltraHD, spychając w cień poprzednie wersje. Silnik INFUSION Engine 2 zapewnia wyjątkową wydajność podczas edycji. Profesjonalna stabilizacja obrazu znacznie poprawia jakość, a rezultaty można wypalić na płytach DVD lub Blu-ray w zaledwie kilku krokach. Jeśli zakupisz licencję Video Deluxe 2021 Plus online za pośrednictwem naszego sklepu, możesz łatwo importować swoje nagrania z kamer wideo i DSLR oraz smartfonów i używać ich w projekcie metodą "przeciągnij i upuść".

Kup MAGIX Video Deluxe 2021 Plus online i edytuj z precyzją obrazu

Niezależnie od tego, czy jest to widok storyboard czy timeline, bogate w funkcje oprogramowanie oferuje pełną obsługę ścieżek. Poszczególne ścieżki można zmieniać układ, powielać, usuwać, kopiować i wklejać w zaledwie kilku krokach. Efekty ruchu, koloru i prędkości mogą być definiowane z dokładnością do obrazu dzięki punktom znacznikowym. W razie potrzeby można skorzystać z pomocnych asystentów, którzy działają w pełni automatycznie i osiągają imponujące rezultaty. Dzięki korekcji kolorów możesz zmienić efekt wideo w artystyczny sposób. Jeśli chcesz kupić profesjonalne oprogramowanie do edycji wideo online, Video Deluxe 2021 Plus jest kompleksowym rozwiązaniem z wieloma funkcjami.

Kup MAGIX Video Deluxe 2021 Plus w świetnej cenie i określ wygląd

Możesz użyć automatycznej korekty wyglądu, aby zastosować w całym filmie nastrój kolorystyczny, jasność i kontrast najlepszych ujęć. W razie potrzeby możesz też użyć predefiniowanych wyglądów filmowych, by dodać atmosfery swoim ujęciom. Dzięki dynamicznym animacjom tytułów i imponującym efektom zanikania, możesz wszechstronnie dostosować sceny filmowe do swoich pomysłów. Elastyczne efekty slow motion i time lapse pozwolą ci zainscenizować wyjątkowe chwile w niepowtarzalny sposób. Muzyka i efekty dźwiękowe mogą być edytowane, zmieniane i zastępowane przez ciebie w mgnieniu oka. Bez wysiłku można importować i eksportować niezliczone formaty wideo, takie jak MJPEG, MOV, WMV(HD), HEVC/H.265 i MPEG-1/2/4.

 

Wymagania systemowe - MAGIX Video Deluxe 2021 Plus

Procesor: 2,4 GHz (zalecany*: procesor czterordzeniowy 2,8 GHz lub lepszy)
Pamięć: 2 GB lub więcej (zalecane*: 8 GB)
Karta graficzna: wbudowana, rozdzielczość min. 1280x768 (zalecane*: Dedykowana, min. 512 MB VRAM) 
Miejsce na dysku twardym: 2 GB na instalację programu

 

Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 Plus - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 Plus - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 Plus - Windows"
Wyświetlony