• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Magix Video Deluxe 2021 - Windows

Magix Video Deluxe 2021 - Windows

171,01 zt * 336,29 zt * (49,15% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 34 razy
  • IDE-10379
  • Wielojęzyczna strona
  • Stale ważny
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Magix Video Deluxe 2021 - Windows"

Dzięki Magix Video deluxe 2021 zaawansowana edycja wideo staje się dziecinnie łatwa. Masz tu do dyspozycji nie tylko wszystkie najważniejsze funkcje, takie jak wielościeżkowa edycja wideo, przejścia i efekty specjalne, ale także wyjątkowo intuicyjny interfejs, dzięki któremu tworzenie profesjonalnych filmów staje się dziecinnie proste. Możesz nawet uchwycić swoje wspomnienia w 4K i łatwo podzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Zintegrowana produkcja DVD, Blu-ray i wideo online umożliwia szybką premierę. Kup Magix Video deluxe 2021 teraz i zacznij działać natychmiast!

Imponująca edycja wideo dla kreatywnych rezultatów

Magix Movie Edit Pro 2021 oferuje kreatywnym filmowcom wielką wolność twórczą. Najpierw zbierz w wygodnej bibliotece wszystkie pliki multimedialne, których potrzebujesz do swojego projektu. Oprogramowanie obsługuje niezliczone formaty multimediów: filmów, zdjęć i muzyki. Są to AVCHD, HEVC, XAVCS i HEIF. Oznacza to, że czasochłonna konwersja za pomocą zewnętrznych konwerterów wideo nie jest konieczna. Przeciągnij klipy na oś czasu, aby natychmiast rozpocząć edycję. Jeśli chcesz, żeby poszło jeszcze szybciej, dobrym wyborem jest tryb storyboard. Zamiast układać różne klipy na osi czasu, pozwól inteligentnemu automatycznemu systemowi wybrać najlepsze sceny. Funkcje asystenckie zapewniają także szybszy przepływ pracy. Dzięki nim różne zadania, takie jak edytowanie czy nagrywanie wzmocnień, mogą być wykonywane automatycznie. Kupując program Magix video deluxe 2021, otrzymujesz także dostęp do ponad 900 efektów i muzyki, które nadadzą twojemu filmowi ostateczny szlif. Za mało? Następnie wykorzystaj dynamiczne animacje intro i outro, aby stworzyć idealne wprowadzenie i imponujące zakończenie. Tak zrobisz wrażenie na swojej publiczności!

Narzędzia do zaawansowanej produkcji wideo

Obcinanie filmów to za mało. Właśnie dlatego Magix Movie Edit Pro 2021 zawiera kompletny zestaw narzędzi do zaawansowanej produkcji wideo. Wykorzystaj nowe animacje tytułowe, aby wyróżnić konkretne sceny i stworzyć atmosferę dzięki wysokiej jakości efektom zanikania. Czy niektóre części klipu są szczególnie ważne? Użyj efektów poklatkowych i slow-motion, by rozwinąć pewne sceny w poruszające doświadczenie. Zbliżenia i ujęcia śledzące również mogą pomóc w uzyskaniu efektu filmowego. Ponieważ nastrój i akcja są wyrażane nie tylko wizualnie, w sklepie dostępne są liczne utwory muzyczne z różnych gatunków. Możesz pobrać profesjonalną muzykę i użyć jej bezpośrednio w swoim projekcie. To takie proste, gdy kupisz u nas Magix Video deluxe za niską cenę!

Wygodna edycja audio i bezpośrednia publikacja wideo

Magix Movie Edit Pro Premium to nie tylko najlepsza jakość obrazu, ale także emocjonalne doznania dźwiękowe. Z tego powodu Dolby Digital jest obsługiwany w stereo i można używać nie tylko MP3, ale także formatów takich jak WAV, WMA czy OGG. Jednak program oferuje nie tylko możliwość prostego korzystania z różnych formatów audio. Wygodna edycja dźwięku jest również możliwa bez żadnych problemów. Magix udostępnił tutaj liczne narzędzia, które zapewniają mocne efekty dźwiękowe. Oprócz automatycznej regulacji głośności, w skład pakietu wchodzi Edytor Muzyki 3.0 oraz MasteringSuite. Dzięki nim możesz poprawić jakość dźwięku i usunąć przeszkadzające czynniki, takie jak szumy. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać potencjał swojego materiału audio. Ponieważ oprogramowanie dba o wizualne i dźwiękowe aspekty twoich nagrań, zawsze jesteś po bezpiecznej stronie. Po zakończeniu edycji możesz łatwo zapisać swój film i podzielić się nim z przyjaciółmi. Produkuj własne płyty DVD i Blu-Ray lub umieszczaj swoje wyniki na YouTube, Facebooku lub Vimeo. Dzięki Magix Movie Edit Premium nie tylko możesz cieszyć się wygodną i kreatywną produkcją multimediów. Możesz natychmiast opublikować swoje wyniki!

Edycja wideo Deluxe czeka na ciebie

Magix video deluxe 2021 oferuje ci wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, by przekształcić swoje nagrania w niezapomniane przeżycia. Dzięki szybkiej edycji, imponującym efektom i profesjonalnym narzędziom zabierzesz swoich widzów w ekscytującą przygodę wideo, którą możesz wygodnie udostępnić na DVD, Blu-ray lub w internecie. Kup teraz Magix video deluxe 2021 i zacznij natychmiast!

 

Wymagania systemowe

Procesor: 2,4 GHz (zalecany*: procesor czterordzeniowy 2,8 GHz lub lepszy)
Pamięć: 2 GB lub więcej (zalecane*: 8 GB) 
Karta graficzna: wbudowana, rozdzielczość min. 1280x768 (zalecane*: Dedykowana, min. 512 MB VRAM) 
Miejsce na dysku twardym: 2 GB na instalację programu

Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Magix Video Deluxe 2021 - Windows"
Wyświetlony