• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 | Windows / MAC Windows

362,11 zt * 930,51 zt * (61,08% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • IDE-11616
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
  • Photoshop Elements
    Premiere Elements

Platforma

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 | Windows / MAC"

Kup pakiet Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 - tak latwo zdobyc tanie licencje

Do kreatywnej pracy z filmami lub zdjeciami od wielu lat szczególnie dobrym wyborem sa programy Premiere Elements i Photoshop firmy Adobe. Uzytkownicy korzystaja miedzy innymi z doskonalego wyposazenia w liczne funkcje i narzedzia, wsparcia inteligentnej technologii i latwej obslugi, która po krótkim zapoznaniu moze byc z powodzeniem stosowana nawet przez poczatkujacych. Dzieki pakietowi Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 ulatwimy ci wejscie w swiat pracy twórczej. W ten sposób oszczedzasz pieniadze i otrzymujesz obie licencje na popularne programy w wygodnej formie dostarczanej poczta elektroniczna. Trwa to maksymalnie 30 minut, wiec mozesz od razu przystapic do pracy.

Pracuj wydajniej dzieki ulepszonej sztucznej inteligencji w programach Photoshop i Premiere Elements

Wsród waznych korzysci i funkcji dostepnych za darmo w pakiecie Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 jest wykorzystanie sztucznej inteligencji, znanej równiez jako AI. Dzieki temu mozesz efektywniej wykorzystywac oba elementy w codziennym zyciu i wykonywac wiecej pracy. Na przyklad male zadania, które zajmuja duzo czasu w tym samym czasie, moga byc wykonywane przez SI niezaleznie. Nie musisz juz zajmowac sie tymi zadaniami. Dotyczy to na przyklad automatycznej optymalizacji plików we wlasciwych miejscach. Nieatrakcyjne plamy, rozmyte obszary lub niezamierzone efekty sa usuwane w krótkim czasie.

Sztuczna inteligencja pomaga takze przy wycinaniu lub zmienianiu scen w pliku podczas korzystania z pakietu Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023. Dzieki tym funkcjom mozesz pracowac latwo i efektywnie. Ponadto producent ulatwia rozpoczecie korzystania z obu rozwiazan programowych za pomoca tej aplikacji.

Korzystaj z wielu funkcji i atrakcyjnych innowacji w programach Photoshop i Premiere Elements 2023

Dzieki wielu róznym funkcjom i poteznym narzedziom komponenty z pakietu Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 sa czesto uzywane, zwlaszcza w segmencie profesjonalnym. Ale takze prywatni uzytkownicy moga kupic pakiet Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023, aby uzyskac dostep do narzedzi i wydobyc to, co najlepsze z wlasnych zdjec lub zoptymalizowac filmy we wlasciwych miejscach.

Ponadto producent Adobe usunal oba elementy z Adobe Photoshop oraz Premiere Elements 2023 Wiazki zawsze byly aktualizowane. Dotyczy to równiez najnowszej wersji z 2023 roku, w której mozesz polegac na kreatywnym projektowaniu kolorów, na przyklad dzieki tak zwanym Lumetri looks, które sa teraz dostepne. Jesli kupiles pakiet Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023, mozesz równiez tworzyc winiety za pomoca najnowszej wersji programu. Korekta i dopasowywanie kolorów pomiedzy wieloma róznymi ujeciami równiez nie stanowi zadnego problemu dzieki zmianom wprowadzonym w najnowszej wersji programu. W ten sposób mozesz szybko i latwo znalezc odchylenia i je skorygowac.

Pakiet Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 to takze dobry wybór dla szczególnie kreatywnych i rozbudowanych projektów. Tutaj na przyklad mozesz wprawiac w ruch poszczególne elementy obrazu za pomoca odpowiednich klikniec i ruchów reki. Nastepnie obrazy sa zapisywane jako pliki MP4 lub GIF, co ulatwia ich udostepnianie. Mozesz równiez skorzystac z praktycznej funkcji wyszukiwania, aby szybko znalezc odpowiednie funkcje i cechy. Dzieki lepszej wydajnosci i stabilnosci, które dotycza obu skladników pakietu Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023, mozesz pracowac na komputerze bardziej efektywnie, a problemy pojawiaja sie znacznie rzadziej. To równiez przemawia za tym, aby od 2023 roku uzywac nowych wersji.

Oszczedzaj pieniadze i czas dzieki pakietowi Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023

Nasz pakiet Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 jest skierowany do klientów, którzy moga zaoszczedzic sporo pieniedzy i pracowac kreatywnie z tym oprogramowaniem. Dzieki temu wygodnemu pakietowi mozesz bezpiecznie i latwo zamówic dwie licencje niezbedne do korzystania z jednej z wersji lub uaktualnienia poprzedniej wersji za pomoca jednego zakupu w BestSoftware. Polegaj na naszych niskich cenach, które dotycza takze pakietu Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023. Laczac obie licencje w jeden pakiet, mozemy zapewnic szczególnie atrakcyjne warunki, a tym samym zaoszczedzic sporo pieniedzy. Mozesz równiez skorzystac z innych naszych zalet, takich jak bardzo szybka dostawa i kompetentna obsluga.

Wskazówka: Dwa skladniki pakietu Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 sa równiez dostepne indywidualnie w BestSoftware. Na przyklad, zamów teraz Adobe Photoshop 2023 lub Adobe Premiere Elements 2023.

Kup Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 Bundle w niskich cenach

Jesli potrzebujesz programów do edycji zdjec lub filmów do uzytku prywatnego lub komercyjnego, to tutaj znajdziesz dokladnie to, czego potrzebujesz. Rozpoczal sie rok 2023 i dla wielu deweloperów oznacza to równiez wprowadzenie na rynek nowych produktów. Producent Adobe równiez opracowal nowy produkt. Oferujemy Ci oprogramowanie Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 Bundle. Ten praktyczny zestaw oferuje najwazniejsze funkcje potrzebne do edycji zdjec i filmów. W naszym sklepie internetowym BestSoftware mozesz znalezc pojedyncze produkty lub starsze oprogramowanie na zyczenie. Jesli potrzebujesz pomocy lub porady dotyczacej jednego z naszych produktów, nasza przyjazna i kompetentna obsluga klienta jest do twojej dyspozycji. Na zyczenie mozesz do nas zadzwonic, wyslac e-mail lub skorzystac z czatu na zywo. Czekamy na Twój zakup.

Wymagania systemowe - Adobe Photoshop & Premiere Elements 2023
Procesor
Windows: Procesor Intel szóstej generacji lub nowszy, lub porównywalny procesor AMD z obsluga SSE4
 
Mac: procesor Intel 6. generacji lub nowszy
Systemy operacyjne
WindowsWindows 11 | Windows 10 Wersja 2004 lub wyzsza (zalecana wersja 21H1) Tylko wersje 64-bitowe.

Mac: macOS 10.15 lub macOS 11
RAM
Zalecane co najmniej 8 GB RAM
Miejsce na dysku twardym
Co najmniej 7,3 GB wolnego miejsca na dysku twardym na instalacje oprogramowania i 3 GB na pobranie calej zawartosci opcjonalnej; dodatkowe miejsce wymagane podczas instalacji
Grafika
rozdzielczosc monitora 1280 x 800 punktów przy 100% skalowaniu
(w celu uzyskania bardziej szczególowych informacji nalezy skontaktowac sie z producentem).
Powiązane łącza do "Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 | Windows / MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 | Windows / MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Adobe Photoshop i Premiere Elements 2023 | Windows / MAC"
Wyświetlony