• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Abbyy FineReader 15 Standard - Windows 1 rok

427,23 zt * 636,51 zt * (32,88% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 66 razy
 • IDE-10384
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 PC
 • Stale ważny
 • 5 - 30 Minuten

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Abbyy FineReader 15 Standard - Windows"
 

Kup tanio Abbyy FineReader 15 Standard i edytuj pliki PDF kompleksowo

Abbyy FineReader 15 Standard ułatwia digitalizację, edycję, ochronę i przeszukiwanie wszystkich typów dokumentów oraz oferuje wszechstronne funkcje edycji plików PDF. Prosty interfejs użytkownika pozwala uzyskać wysokiej jakości rezultaty. Jeśli kupisz w naszym sklepie program Abbyy FineReader 15 Standard w niskiej cenie, będziesz mógł edytować i porządkować pliki PDF, tworzyć wypełnialne formularze PDF, współpracować nad dokumentami PDF w zespole oraz chronić i podpisywać cyfrowo pliki PDF w zaledwie kilku krokach. Ponadto dokumenty papierowe i skany mogą być digitalizowane przy użyciu OCR. Oprogramowanie zapewnia wszechstronne funkcje konwersji, które w razie potrzeby można nawet zautomatyzować.

Dla efektywnego przetwarzania informacji: Abbyy FineReader 15 Standard

Dzięki temu potężnemu programowi można porównywać ze sobą dokumenty w różnych formatach plików. Oprogramowanie pozwala wygodnie poruszać się po stronach, komentarzach i metadanych. Dostępnych jest kilka trybów oglądania, by jak najlepiej dopasować się do twoich osobistych preferencji czytelniczych. Strony w danym pliku PDF można elastycznie usuwać, zmieniać ich kolejność, obracać i przycinać. Ponadto różne dokumenty mogą być łączone w jeden dokument PDF. Informacje można szybko znaleźć dzięki zakładkom i pełnotekstowemu wyszukiwaniu słów kluczowych.

Kup Abbyy FineReader 15 Standard i zminimalizuj ryzyko związane z bezpieczeństwem

Jeśli plik PDF zawiera poufne informacje, można sprawić, że dotknięte nimi fragmenty staną się nierozpoznawalne dzięki wygodnemu narzędziu do redagowania. Możesz nieodwracalnie i trwale usunąć z dokumentu PDF poufne informacje, takie jak dane bankowe. Nie tylko z samego tekstu, ale także z nagłówków i stopek, komentarzy i metadanych. W ciągu kilku sekund można przeszukać cały dokument i zaczernić pożądane elementy tekstu. Dostępem do dokumentu PDF można zarządzać za pomocą różnych poziomów haseł. Można tego również użyć, by wymagać podania hasła do poszczególnych funkcji, np. drukowania. Pliki PDF mogą być podpisane za pomocą certyfikatu podpisu cyfrowego.

Dla wiernych konwersji: kup online Abbyy FineReader 15 Standard w niskiej cenie

FineReader 15 Standard może tworzyć pliki PDF z ponad 25 różnych formatów plików. W szczególności obsługiwane są formaty od PDF/A-1 do PDF/A-3 oraz PDF/UA. Z drugiej strony, dokumenty PDF mogą być wygodnie konwertowane na pliki Worda lub Excela. Konwersja może być wykonywana plik po pliku, ale można też zlecić ją kilku plikom jednocześnie. Wysoka dokładność przy złożonych układach jest jedną z mocnych stron programu. FineReader 15 Standard ułatwia tworzenie interaktywnych formularzy, które wymagają wypełnienia pól, co znacznie ułatwia przetwarzanie informacji. Możesz nie tylko modyfikować istniejące formularze, ale także używać różnych elementów formularzy, aby zamienić dowolny dokument PDF w formularz. Zawsze będziesz w stanie przekonać do siebie dzięki atrakcyjnemu projektowi.

 

Wymagania systemowe - Abbyy FineReader 15 Standard

System operacyjny

 • Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Centralne wdrażanie i wirtualizacja

Działanie programu ABBYY FineReader 15 zostało przetestowane w następujących konfiguracjach:

 • Microsoft Windows Server 2019, 2016, 2012 R2, 2008 R2 (w tym korzystanie z Remote Desktop, RemoteApp i Remote Desktop Web Access)
  Citrix Workspace App 1808 (z zainstalowaną aplikacją dostępną z serwera), Citrix Virtual Apps and Desktops

Hardware

 • Komputer PC z procesorem 1 GHz (lub szybszym) x86 lub x64 z zestawem instrukcji SSE2
 • 1 GB RAM (zalecane 4 GB); w systemach wieloprocesorowych wymagane jest dodatkowe 512 MB RAM na każdy dodatkowy procesor.
 • 1,2 GB miejsca na dysku twardym dla typowej instalacji programu i 1,2 GB wolnego miejsca dla optymalnego działania programu
 • Karta graficzna o rozdzielczości 1024x768 lub wyższej
 • Do aktywacji numeru seryjnego wymagane jest połączenie internetowe.
 • Klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące
Powiązane łącza do "Abbyy FineReader 15 Standard - Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Abbyy FineReader 15 Standard - Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Abbyy FineReader 15 Standard - Windows"
Wyświetlony