• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
G Data Antivirus dla Mac 2023

G Data Antivirus dla Mac 2023 1 Urządzenie 1 rok

195,51 zt * 244,51 zt * (20,04% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-11334
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Weltweit
  • 5-30 minut

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G Data Antivirus dla Mac 2023"

Kup licencje na G DATA Antivirus 2023 dla Mac - czekamy na Twoje zamówienie

Czekamy na Twój zakup tanich licencji na G DATA Antivirus 2023 dla Mac. U nas w sklepie internetowym BestSoftware możesz wygodnie zamówić i tym samym zapewnić sobie klucz do aktywacji popularnego rozwiązania znanego producenta. Przekonaj się już teraz i poznaj możliwości i zalety, jakie daje korzystanie z tego popularnego oprogramowania zabezpieczającego. Dzięki skutecznemu działaniu i dobrej wydajności praktycznie żadne życzenie nie powinno pozostać niespełnione w codziennym użytkowaniu. Dostarczymy ci odpowiednie klucze szybko i niezawodnie, dostawa odbywa się pocztą elektroniczną i trwa maksymalnie 30 minut.

Dzięki G DATA Antivirus 2023 for Mac będziesz dobrze chroniony także na Macu

G DATA Antivirus 2023 for Mac to oprogramowanie zabezpieczające przeznaczone do użytku na komputerze z systemem operacyjnym macOS. Wielu użytkowników wciąż uważa, że zagrożenie bezpieczeństwa na komputerze firmy Apple jest niewielkie, nawet bez oprogramowania zabezpieczającego. Jednak to już nie jest prawda. Przy odpowiednim podejściu przestępcy mogą łatwo uzyskać dostęp do Twoich danych i wykraść informacje. Dlatego już teraz skorzystaj z oprogramowania G DATA Antivirus 2023 dla komputerów Mac i przekonaj się o atrakcyjności pakietu, który jest skierowany przede wszystkim do użytkowników prywatnych.

Oczywiście oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 for Mac opiera się na nowoczesnej technologii i wielu funkcjach, które zapewniają dobrą ochronę wrażliwych technologii. Na przykład dzięki zastosowaniu nowoczesnego skanera wirusów można już wykryć wiele typowych zagrożeń. Możesz liczyć na ochronę w czasie rzeczywistym i skuteczne porównanie z istniejącymi bazami danych, które są oczywiście zawsze aktualizowane. Dzięki regularnym aktualizacjom większość trojanów, złośliwych programów i wirusów może zostać wykryta i bezpiecznie usunięta z komputera.

Jednak klasyczne skanery antywirusowe osiągają swoje granice w przypadku nowych lub bardzo złożonych zagrożeń. Ale i w tym przypadku bardzo dobrze jest skorzystać z oprogramowania G DATA Antivirus 2023 for Mac. Rozwiązanie to opiera się na aktualnej technologii i innowacyjnych rozwiązaniach, które zapewniają dobrą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami i ryzykiem. Dzięki tzw. analizie behawioralnej potencjalne złośliwe oprogramowanie może być wykrywane w czasie rzeczywistym, nawet jeśli nie jest jeszcze znane. Możesz więc liczyć na dobrą ochronę swoich urządzeń końcowych, korzystając z licencji na oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 for Mac. W połączeniu z bardzo wysoką wydajnością chmury praca przebiega sprawnie, a wszystkie zagrożenia są wykrywane na Twoim komputerze z systemem operacyjnym macOS.

Pomyśl też o bezpieczeństwie swoich połączeń sieciowych. W codziennym życiu ten punkt niestety zawsze spychany jest na dalszy plan. Może to szybko doprowadzić do problemów, ponieważ niezabezpieczone połączenia przychodzące i wychodzące mogą zostać wykorzystane przez przestępców do uzyskania dostępu do Twoich danych lub przejęcia kontroli nad Twoim komputerem. Możesz temu łatwo zapobiec, używając na swoim urządzeniu licencji na oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 for Mac. Dzięki temu możesz wygodnie i bezpiecznie korzystać z wielu zalet sieci, a jednocześnie cieszyć się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Firewall zawarty w oprogramowaniu G DATA Antivirus 2023 for Mac niezawodnie chroni Ciebie i wszystkie połączenia przed zagrożeniami, co pozwala uniknąć niebezpiecznych sytuacji lub kradzieży Twoich danych.

Nasza rada: Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej udostępnionej przez producenta i zapoznaj się bez zobowiązań z funkcjami i zaletami programu G DATA Antivirus 2023 for Mac. Zainstaluj wersję w kilku krokach i od razu zacznij z niej korzystać. Później długotrwała aktywacja za pomocą odpowiedniego klucza nie stanowi oczywiście żadnego problemu.

Dobra wydajność zapewniająca nieprzerwaną pracę z programem G DATA Antivirus 2023 dla komputerów Mac

Oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 for Mac nie tylko zapewnia większe bezpieczeństwo podczas surfowania po Internecie lub pobierania plików. Dzięki temu programowi jesteś również po bezpiecznej stronie podczas zakupów lub korzystania z bankowości internetowej. Skorzystaj z dobrej ochrony w tych wrażliwych obszarach. Na przykład, rozwiązanie bezpośrednio wykrywa próbę użycia fałszywej strony internetowej do pobrania danych logowania do bankowości internetowej i przekierowuje Cię bezpośrednio do bezpiecznej oferty Twojego banku. Nawet jeśli otworzysz wiadomość e-mail zawierającą niebezpieczny załącznik lub zainfekowane łącze, możesz polegać na wysokim poziomie bezpieczeństwa zapewnianym przez oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 for Mac. Dzięki temu możesz wygodnie i bezpiecznie pracować, nie musząc stale zwracać uwagi na zagrożenia bezpieczeństwa.

Ponadto program G DATA Antivirus 2023 for Mac przekonuje bardzo dobrą wydajnością na całej linii. Nawet na starszym komputerze zapewniona jest pełna funkcjonalność - umożliwiają to liczne optymalizacje w odpowiednich i ważnych miejscach. Możesz liczyć na niezakłóconą i nieprzerwaną pracę, podczas gdy oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 for Mac zapewni niezbędną ochronę technologii i danych w tle.

Oczywiście w BestSoftware oszczędzasz pieniądze - kup G DATA Antivirus 2023 dla Mac w niskiej cenie

Licencję G DATA Antivirus 2023 for Mac możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym BestSoftware w wyjątkowo niskich cenach. Zabezpiecz swój komputer i urządzenia mobilne produktami producenta G DATA. Mamy dla Ciebie wiele innych produktów tego producenta. Jeśli potrzebujesz G DATA Mobile Security Android lub G DATA Antivirus 2023 dla Windows, to trafiłeś we właściwe miejsce. Po otrzymaniu płatności, 30 minut później dostarczymy Ci licencję pocztą elektroniczną. Wszystkie zamówienia wysyłamy pocztą elektroniczną, więc możemy zagwarantować, że będziesz mógł szybko korzystać z wybranej licencji. Nasza kompetentna obsługa klienta jest do twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz pomocy lub chciałbyś uzyskać wyczerpującą poradę na temat licencji. Zadzwoń do nas, napisz do nas e-mail lub skorzystaj z naszego czatu na żywo. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach pracy i z przyjemnością udzielimy Ci pomocy. Czekamy na Twoje zamówienie.

Powiązane łącza do "G Data Antivirus dla Mac 2023"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G Data Antivirus dla Mac 2023"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G Data Antivirus dla Mac 2023"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
G DATA Antivirus 2021 | Pobierz G DATA Antivirus 2021 | Pobierz
Od 77,91 zt * 92,61 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
Microsoft Office 2016 Standard Mac Microsoft Office 2016 Standard Mac
283,71 zt * 932,37 zt *
Wyświetlony