• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Corel PhotoMirage | Windows

269,01 zt * 342,51 zt * (21,46% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 3 razy
  • BS-10649
  • Merhsprachig
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Corel PhotoMirage | Windows"

Kup program Corel PhotoMirage w niskiej cenie i po prostu ożyw swoje zdjęcia

Dziś wspaniałe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości można tworzyć łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, także dzięki nowoczesnym smartfonom. Ale czasem zdjęciom brakuje trochę życia. Oprogramowanie Corel PhotoMirage stanowi właściwe rozwiązanie tego problemu i przekształca klasyczne zdjęcia w ruchome animacje. Program jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących i przekonuje bardzo łatwą obsługą i technicznie dojrzałymi funkcjami. Możesz podzielić się swoimi animacjami z przyjaciółmi i znajomymi za pomocą kilku kliknięć. Korzystaj z Corel PhotoMirage, aby uzyskać zarówno proste, jak i doskonałe rezultaty, i już teraz kup online licencję odpowiednią do swoich indywidualnych potrzeb. BestSoftware jest właściwym miejscem dla ciebie.

Funkcje programu Corel PhotoMirage w skrócie

Jak już wspomniano, oprogramowanie Corel PhotoMirage służy przede wszystkim do przekształcania klasycznych nieruchomych obrazów w ruchome zdjęcia. Za pomocą prostej, ale skutecznej techniki program ożywia twoje zdjęcia. Jeśli chcesz, możesz animować swoje zdjęcia w kilku prostych krokach. Jednak w razie potrzeby możliwości sięgają znacznie dalej, ponieważ w zestawie znajduje się kilka narzędzi. Możesz między innymi skupić się na sile animacji. Dostosuj to do własnych preferencji i w ten sposób pozostaw indywidualne wrażenie na gotowych projektach. Oczywiście możesz też łatwo regulować kierunek przepływu, więc prawie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Jeśli nie chcesz przenosić całej zawartości i obrazów na zdjęciu, to też nie jest problem. Wystarczy kilka kliknięć, by oddzielić te części, których nie chcesz, a dopiero potem rozpocząć właściwą konwersję.

Z technicznego punktu widzenia program Corel PhotoMirage oferuje jednak o wiele więcej możliwości i funkcji, które pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty podczas pracy i konwersji. W tym celu można swobodnie korzystać z popularnych funkcji edycji obrazów. Optymalizują one w dużym stopniu dostępne zdjęcia już całkowicie automatycznie, tak że nie musisz koniecznie sam się w to angażować. Czy to jasność, nasycenie czy ostrość, dzięki odpowiednim ustawieniom zdjęcia wyglądają jeszcze lepiej.

Oczywiście masz możliwość wcześniejszego obejrzenia wyniku w formie podglądu. Oznacza to, że po udanej animacji nie musisz zaczynać od nowa, jeśli nie podoba ci się jej rezultat, ale możesz po prostu przerobić ją ponownie i wprowadzić odpowiednie zmiany. Dzięki podglądowi możesz na bieżąco śledzić wszystkie kroki i pracę. Na koniec masz oczywiście możliwość zapisania swoich projektów z programu Corel PhotoMirage na dysku twardym. Program obsługuje w tym celu kilka formatów, możesz dowolnie wybierać pomiędzy MP4, GIF lub WMV. Dodatkowo masz możliwość indywidualnego wyboru rozdzielczości gotowej pracy. Ułatwia to reagowanie na odpowiednie warunki, na przykład w przypadku publikowania na kilku platformach.

Jeśli masz problemy z używaniem oprogramowania, Corel pomoże ci w miarę możliwości

Program Corel PhotoMirage jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących i przekonuje wieloma możliwościami, które znacznie ułatwią ci korzystanie z niego. Ogólnie rzecz biorąc, wiele narzędzi i funkcji jest bardzo łatwych w użyciu, a cały interfejs jest bardzo prosto zaprojektowany. Nie musisz długo szukać, ale możesz zacząć używać go od razu. Ale odpowiednie wskazówki i triki są dostępne także dla tych, którzy chcą zacząć bezpośrednio, bez żadnej wiedzy. Producent Corel przekonuje użytkownika praktycznym i obszernym obszarem pomocy. Tutaj na przykład dostępne są liczne filmy i animacje. Wyjaśniają ci one jeszcze raz poszczególne narzędzia i funkcje oraz ułatwiają korzystanie z nich.

Przynajmniej w obecnej wersji program Corel PhotoMirage jest doskonale przystosowany do pracy w nowoczesnych systemach operacyjnych. W związku z tym instalacja pod Windows 10 lub Windows 11 jest możliwa bez trudu i odbywa się w kilku krokach. Jeśli więc chcesz w szczególnie atrakcyjny sposób uatrakcyjnić swoje profile w serwisach społecznościowych lub podzielić się z rodziną ważnymi wspomnieniami, powinieneś kupić licencję na Corel PhotoMirage już teraz w BestSoftware i skorzystać z różnorodnych narzędzi oraz łatwej obsługi.

Udostępniaj animacje kilkoma kliknięciami w wybranym przez siebie miejscu dzięki Corel PhotoMirage

Po pomyślnym zakończeniu pracy z programem Corel PhotoMirage można w bardzo prosty i bezpośredni sposób udostępnić jej zawartość. Ale animacje nie zawsze są przeznaczone lub nadają się tylko do pokazu slajdów w prywatnym salonie. Bardzo często animowane zdjęcia są też udostępniane w internecie wszystkim znajomym lub nieznajomym, zwłaszcza w różnych sieciach społecznościowych. Dzięki programowi Corel PhotoMirage jesteś doskonale przygotowany do tego projektu. Możesz na przykład skorzystać z licznych szablonów i opcji, które są dostępne przy projektowaniu. Producent Corel mówi o odpowiednich szablonach dla serwisów Facebook, Flickr, Twitter, Instagram, YouTube czy Pinterest. Używaj ich do prostego i bezpośredniego eksportowania gotowych prac na platformy i do internetu, a tym samym oszczędzaj mnóstwo czasu i wysiłku w codziennym życiu dzięki Corel PhotoMirage.

Możesz polegać na BestSoftware - skorzystaj z naszych atrakcyjnych okazji zakupowych także dla Corel PhotoMirage

Możesz doświadczyć atrakcyjnych możliwości przenoszenia zdjęć, a jednocześnie bardzo prostej obsługi w codziennym życiu dzięki prostemu zakupowi licencji na program Corel PhotoMirage. W BestSoftware otrzymasz swój klucz do stałej aktywacji i nieograniczonego używania w ciągu maksymalnie 30 minut od zakupu. Oferujemy także możliwość bezpośredniego pobrania po złożeniu zamówienia. Dodatkowo, poświęć trochę czasu na rozejrzenie się po naszej ofercie, ponieważ mamy wiele innych produktów firmy Corel, z których możesz korzystać bezpłatnie. Kup programy CorelDRAW Standard 2021, Corel PDF Fusion, Corel PaintShop Pro 2021 lub Corel Painter Essentials, aby zapewnić sobie zarówno kreatywność, jak i efektywność w codziennej pracy. Oczywiście oferujemy także specjalne oprogramowanie, na przykład CorelCAD 2021 lub CorelDRAW Technical Suite 2020. Zamów teraz z łatwością i skorzystaj z najlepszej obsługi klienta przez e-mail, infolinię lub czat na żywo.

 

Wymagania systemowe - Corel PhotoMirage
Procesor Procesor Intel Core i3 lub AMD A4 3,0 GHz lub szybszy
Systemy operacyjne    Windows 11|  Windows 10 | Windows 8 / 8.1| Windows 7 z najnowszym dodatkiem Service Pack (edycja 64-bitowa lub 32-bitowa)
RAM  2 GB RAM (4 GB zalecane dla podglądu i obsługi projektów 2K / 4K)
Miejsce na dysku twardym  wymagane 500 MB dostępnego miejsca na dysku twardym (zalecane 1 GB)
Inne Karta graficzna zgodna z DirectX 9 lub wyższym z najnowszym sterownikiem
Powiązane łącza do "Corel PhotoMirage | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Corel PhotoMirage | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Corel PhotoMirage | Windows"
Wskazówka!
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
87,71 zt * 195,51 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Corel Painter 2022 | Windows / Mac Corel Painter 2022 | Windows / Mac
Od 734,51 zt * 2 082,25 zt *
CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows
4 889,71 zt * 5 394,41 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
NOWY
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Projekty NATURE | Windows Projekty NATURE | Windows
171,01 zt * 293,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 3 478,51 zt * 4 409,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
NOWY
NOWY
NOWY
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
NOWY
NOWY
NOWY
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Wyświetlony