• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Corel Painter Essentials 7 | Windows / Mac

195,51 zt * 244,51 zt * (20,04% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 7 razy
  • BS-10638
  • DE | EN | FR
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Corel Painter Essentials 7 | Windows / Mac"

Kup Corel Painter Essentials 7 - Zawsze oszczędzasz pieniądze w BestSoftware

Jeśli chcesz malować klasycznie nie tylko na płótnie czy papierze, program Corel Painter Essentials 7 jest bardzo dobrym wyborem. Program malarski jest skierowany głównie do początkujących, ale mimo to oferuje ogromny zakres funkcji. Oczywiście, pozostałe zalety, takie jak optymalna kompatybilność z innym sprzętem, regularne aktualizacje i bardzo dobra wydajność, również robią wrażenie. Przekonaj się o tych zaletach już teraz i kup licencję na Corel Painter Essentials 7 za rozsądną cenę w naszym sklepie internetowym. Zamów swój klucz po niskiej cenie, zamów go pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut, a następnie skorzystaj z najlepszej obsługi klienta.

Maluj w domu jak na prawdziwym płótnie dzięki Corel Painter Essentials 7

Wraz z oprogramowaniem Corel Painter Essentials 7 producent Corel obiecuje autentyczne i łatwe malowanie przy użyciu nowoczesnej technologii. Aby sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników, wiele różnych narzędzi jest dostępnych za darmo. Nie musisz nawet być kreatywny czy aktywny, by tworzyć imponujące i niezapomniane dzieła sztuki, nawet praca z samym programem jest możliwa bez trudu. Na przykład, jeśli zawsze chciałeś zobaczyć, jak twoje osobiste zdjęcia wyglądałyby w formie dzieła sztuki, Corel Painter Essentials 7 to bardzo dobry wybór. Po prostu wstaw zdjęcie, a potem podziwiaj, jak ujęcie staje się artystycznym obrazem. Tutaj możesz usiąść wygodnie, zrelaksować się i podziwiać transformację krok po kroku.

Jeśli chodzi o samo malowanie, oprogramowanie Corel Painter Essentials 7 nie pozostawia nic do życzenia i jest wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje. Polegaj na szerokim wyborze popularnych w branży i często używanych narzędzi malarskich oraz tekstur płócien. Do twojej dyspozycji są wszystkie kolory, kształty i pędzle, dzięki którym możesz tworzyć indywidualne i imponujące dzieła sztuki. W zależności od swoich potrzeb możesz na co dzień pracować z suchymi lub mokrymi środkami malarskimi i odpowiednio do tego intensywnie rysować.

Aby pomóc ci jako użytkownikowi i uzyskać szczególnie dobre dzieła sztuki, korzystasz z kolejnych inteligentnych funkcji. Należą do nich na przykład odpowiednie narzędzia symetrii. Dzięki nim możesz malować w idealnej symetrii w trybie lustrzanym, a kalejdoskop jest dostępny, jeśli chcesz tworzyć imponujące i indywidualne mandale za pomocą programu Corel Painter Essentials 7.

Intuicyjna obsługa, zwłaszcza dla początkujących - Corel Painter Essentials 7 w użyciu

Program Corel Painter Essentials 7 jest idealny dla początkujących, choć jego funkcje są bardzo dobrze dopasowane nawet do wysokich wymagań profesjonalnych użytkowników. Jednak producent Corel robi wszystko, by ułatwić wprowadzenie do korzystania z programu i zwraca uwagę na przykład na bardzo prostą obsługę. Znajdziesz tu wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia imponujących dzieł sztuki za pomocą kilku kliknięć i będziesz mógł od razu przystąpić do pracy. Aby nic nie stało na przeszkodzie indywidualnemu zastosowaniu, używając programu Corel Painter Essentials 7, po prostu sam wybierasz wygląd. Możesz wybrać pomiędzy jasną i ciemną powierzchnią.

Jednak pozostałe funkcje i cechy programu Corel Painter Essentials 7 zostały zaprojektowane tak, abyś mógł od razu zacząć korzystać z aplikacji i pracować efektywnie. Nie polegaj więc tylko na intuicyjnym i praktycznym interfejsie użytkownika, ale także na zintegrowanych narzędziach do nauki. Są one szczególnie przydatne, gdy podejmujesz pierwsze próby i stawiasz pierwsze kroki z oprogramowaniem. Jako użytkownik otrzymasz ważne informacje i praktyczne wskazówki, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć korzystać z Corel Painter Essentials 7. Zachęcamy więc do korzystania z intuicyjnej Księgi Powitalnej programu, w której znajdują się liczne i pomocne samouczki oraz praktyczne wskazówki dotyczące pracy.

Wraz z Corel Painter Essentials 7 producent obiecuje szczególnie dobrą wydajność w każdej pracy

Wiele programów do rysowania na domowym komputerze ma problemy z wydajnością, zwłaszcza przy dużych projektach. Oznacza to, że gdy tylko sprawy stają się nieco bardziej złożone i używane są duże powierzchnie robocze, wydajność pozostawia wiele do życzenia. Producent Corel jest jedną z największych i najbardziej znanych firm zajmujących się tworzeniem programów do malowania i jest to wyraźnie widoczne także w Corel Painter Essentials 7. Corel obiecuje bardzo dobrą wydajność w każdym zastosowaniu programu na domowym komputerze, nawet na starszych systemach i w trudnych warunkach. Powiększanie, obracanie czy praca na różnych warstwach - do wszystkich zadań i projektów program Corel Painter Essentials 7 jest do Twojej dyspozycji dzięki wysokiej wydajności.

Mimo dobrej wydajności i bardzo prostej obsługi za pomocą intuicyjnego i schludnego interfejsu, program Corel Painter Essentials 7 jest absolutnie elastyczny. Możesz łatwo wymieniać pliki między Photoshopem a Essentials. Nie musisz się martwić o warstwy czy kolory w swojej poprzedniej pracy, odpowiednie ustawienia pozostają po prostu takie same. Ma to zastosowanie niezależnie od używanego systemu operacyjnego czy wcześniejszej pracy. Oznacza to, że program Corel Painter Essentials 7 pozwala szybko i łatwo przełączać się między różnymi wersjami, aby codzienna praca była jeszcze bardziej efektywna.

Polegaj na szerokich możliwościach wykorzystania dodatkowego sprzętu

Oczywiście, początkowe projekty i proste dzieła sztuki można łatwo wykonać na zwykłym komputerze za pomocą myszki, ale w przypadku bardziej złożonych zadań i projektów sytuacja wygląda zupełnie inaczej. W takich przypadkach zaleca się użycie dodatkowego sprzętu, który można łatwo podłączyć i używać ze wszystkimi narzędziami. Na przykład, użyj nowoczesnego tabletu graficznego. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia indywidualnych i imponujących dzieł sztuki. Możesz łatwo kontrolować swoje ruchy malarskie za pomocą odpowiedniego nacisku i poszczególnych narzędzi, które udostępnia program Corel Painter Essentials 7. Oczywiście aktualna wersja popularnego programu do malowania firmy Corel jest kompatybilna z wieloma dostawcami, producentami i wariantami tabletów rysunkowych dostępnych na rynku, więc nie musisz długo szukać odpowiedniego wariantu.

Przy okazji: Możesz bez problemu używać programu Corel Painter Essentials 7 na wszystkich obecnych systemach operacyjnych firmy Microsoft. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, byś zainstalował go na systemie operacyjnym Windows 10 lub Windows 11. Przekonaj się już teraz o atrakcyjnych możliwościach, jakie daje oprogramowanie popularnego producenta Corel i doświadcz autentycznego i wygodnego rysowania w codziennym życiu. Zamów u nas swoją odpowiednią licencję na aktywację stałą, a przekonamy cię naszą najlepszą obsługą i wyjątkowo szybką dostawą.

Kupuj Corel Painter Essentials 7 bezpiecznie i tanio z naszego sklepu internetowego BestSoftware

Jeśli chcesz zacząć używać Corel Painter Essentials 7 z powodzeniem, powinieneś zabezpieczyć swoją licencję na stałą aktywację i nieograniczone użytkowanie już teraz tutaj, w BestSoftware. Spójrz na atrakcyjne ceny, przy jednym zakupie oszczędzasz gotówkę. Jednocześnie nie może oczywiście zabraknąć innych programów firmy Corel. Dlatego też, między innymi CorelDRAW Standard 2021 lub Corel PDF Fusion są w równym stopniu dostępne dla twórczej i efektywnej pracy. Dzięki programom PaintShop Pro 2021 i PaintShop Pro 2021 Ultimate z domu Corel mamy dla ciebie korzystne oferty skutecznej edycji obrazów za darmo. Zamów swoje oprogramowanie już teraz i nie przegap Corel PhotoMirage, CorelCAD 2021 lub Corel AfterShot 3 Pro. W ciągu maksymalnie 30 minut klucz będzie dla ciebie dostępny za darmo i umożliwi ci korzystanie z oprogramowania ze wszystkimi jego funkcjami.

Wymagania systemowe - Corel Painter Essentials 7
Procesor

Wielordzeniowy procesor Intel lub Apple M1, 4 rdzenie fizyczne/8 rdzeni logicznych lub więcej (zalecane)
Wsparcie dla zestawu instrukcji AVX2 (zalecane)

Systemy operacyjne   

Windows 10 | Windows 11 (wszystkie systemy tylko 64-bitowe)

RAM 4 GB RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym

co najmniej 2,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne

Ekran

1280 x 800 lub więcej przy 100%, 1920 x 1200 lub więcej (zalecane) przy 150

(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Corel Painter Essentials 7 | Windows / Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Corel Painter Essentials 7 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Corel Painter Essentials 7 | Windows / Mac"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 3 478,51 zt * 4 409,51 zt *
Corel Painter 2021 Windows/Mac Corel Painter 2021 Windows/Mac
Od 729,61 zt * 1 738,76 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 391,51 zt * 489,51 zt *
CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows CorelDRAW Technical Suite 2020 | Windows
4 889,71 zt * 5 394,41 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
484,61 zt * 538,51 zt *
Corel Painter 2022 | Windows / Mac Corel Painter 2022 | Windows / Mac
Od 734,51 zt * 2 082,25 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac
465,01 zt * 502,15 zt *
VMware Fusion 11 Pro MAC VMware Fusion 11 Pro MAC
342,51 zt * 676,35 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony