• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac 1 Urządzenie 1 rok

73,01 zt * 171,01 zt * (57,31% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 47 razy
  • BS-11173
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac"

Kup AVG Ultimate 2022 i skorzystaj z atrakcyjnego pakietu

Jeśli chcesz nie tylko bezpiecznie surfować po Internecie, oprogramowanie AVG Ultimate 2022 oferuje Ci o wiele więcej funkcji i możliwości. Korzystaj z atrakcyjnego i niezwykle bogatego portfolio atrakcyjnych funkcji. Do szerokiego zastosowania w życiu codziennym będziesz oczywiście potrzebował odpowiednich kluczy, które są dostępne między innymi w naszym sklepie internetowym. Kupuj tanio i skutecznie i licz na wyjątkowo szybką dostawę klucza. Z nami praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione, czekamy na twój zakup.

Po pierwsze i najważniejsze, oprogramowanie AVG Ultimate 2022 przekonuje bardzo wysokim poziomem ochrony przed wszystkimi zagrożeniami

Podstawowa ochrona przed wszystkimi zagrożeniami i niebezpieczeństwami życia codziennego to najważniejsza funkcja oprogramowania AVG Ultimate 2022. Możesz polegać na regularnym skanowaniu i monitorowaniu systemu w czasie rzeczywistym. Po prostej instalacji i bezpośredniej aktywacji na twoim komputerze program natychmiast zaczyna działać i zapewnia skuteczną ochronę w czasie rzeczywistym.

Pod względem technicznym rozwiązanie AVG Ultimate 2022 jest oczywiście najnowocześniejsze. Na przykład, korzystasz z aktualnych i ogromnych baz danych, które mogą wykryć wiele różnych zagrożeń i wszystkie aktualne niebezpieczeństwa. Oczywiście, korzystasz też z nowoczesnych funkcji i inteligentnych technik. Dzięki temu program z łatwością wykrywa nawet najnowsze zagrożenia, a ty jesteś skutecznie chroniony przed wirusami, trojanami i znanym złośliwym oprogramowaniem. Ponadto AVG Ultimate 2022 zapewnia skuteczną ochronę przed złożonymi niebezpieczeństwami i zagrożeniami, na przykład poprzez monitorowanie ruchu sieciowego i budowę potężnej zapory ogniowej.

Jeśli często korzystasz z Internetu za pomocą swojego komputera lub notebooka, oprogramowanie AVG Ultimate 2022 jest również bardzo dobrym wyborem do codziennego użytku. Polegaj na zintegrowanej ochronie płatności, która jest szczególnie przydatna, gdy korzystasz z bankowości internetowej. Ponieważ dzięki fałszywym stronom, które wyglądają łudząco podobnie do oryginalnych ofert banków, przestępcy nierzadko zdobywają dane do logowania do Twojej bankowości. Oprogramowanie zapobiega takim próbom i zapewnia, że użytkownik jest przekierowywany bezpośrednio z powrotem do oryginalnej oferty. Program AVG Ultimate 2022 wykrywa również niebezpieczne strony internetowe, które w ciągu kilku sekund mogą niepostrzeżenie zainstalować na Twoim komputerze złośliwe oprogramowanie, i zapobiega ich wywoływaniu w Twojej przeglądarce internetowej.

Surfuj bezpiecznie i korzystaj z lepszej wydajności dzięki AVG Ultimate 2022

Oprogramowanie AVG Ultimate 2022 zachwyca także wieloma innymi cechami i funkcjami, które z łatwością możesz wykorzystać w codziennym życiu. Możesz polegać między innymi na skutecznej ochronie kamery internetowej. Jeśli przestępcy próbują uzyskać dostęp do twojego komputera lub aparatu, odpowiednie próby są bezpośrednio uniemożliwiane. Nie musisz się już obawiać szpiegowania podłączonego sprzętu.

Jeśli przywiązujesz dużą wagę do wydajności swojego komputera, również powinieneś zdecydować się na korzystanie z AVG Ultimate 2022. Dzięki licznym narzędziom i funkcjom do optymalizacji systemu możesz znacząco zwiększyć jego wydajność. W tym celu program działa w różnych obszarach. Do głównych problemów życia codziennego, które prowadzą do obniżenia wydajności, należą przede wszystkim zapełnione dyski twarde i zbędne pliki na nośnikach pamięci. Dlatego właśnie program AVG Ultimate 2022 dokładnie przygląda się Twoim nośnikom danych i w krótkim czasie wyszukuje pliki, których już nie potrzebujesz. Abyś mógł ponownie poprawić wydajność swojego komputera lub notebooka, pliki mogą zostać bezpiecznie usunięte za pomocą jednego kliknięcia. Możesz jednak polegać na tym oprogramowaniu także w innych dziedzinach i korzystać ze znacznie lepszej wydajności komputera. Na przykład, dzięki AVG Ultimate 2022 możesz w kilku prostych krokach wyczyścić folder Autostart. Znajdziesz tu wszystkie programy, które są automatycznie uruchamiane podczas startu systemu operacyjnego. Im więcej jest wejść, tym wolniejszy staje się cały system. Dlatego po prostu zoptymalizuj ten folder i usuń wpisy, które nie są już potrzebne. Z pewnością bardzo szybko zauważysz wyraźną różnicę. Dzięki AVG Ultimate 2022 nie musisz się też martwić o przestarzałe sterowniki w swoim systemie. Polegaj na skutecznym poszukiwaniu odpowiednich wariantów dla swojego sprzętu. Korzystaj ze znacznie lepszej wydajności i lepszego wykrywania sprzętu. Dzięki dużej bazie danych możesz znaleźć wiele różnych sterowników, a wsparcie techniczne jest bardzo szerokie. Oczywiście, instalacja jest automatyczna i nie musisz się o nic martwić.

Przy okazji: Jeśli chcesz przekonać się o praktycznych właściwościach oprogramowania AVG Ultimate 2022 bez zobowiązań, dostępna jest bezpłatna wersja próbna. Instalujesz go na swoim komputerze jak zwykle, a wszystkie funkcje są dostępne przez określony czas. Jeśli chcesz kontynuować używanie programu po jego zakończeniu, możesz zakupić odpowiednią licencję na długoterminową aktywację bezpośrednio tutaj, w BestSoftware.

Korzystaj z AVG Ultimate 2022 na wszystkich urządzeniach

Po wykupieniu licencji możesz używać programu AVG Ultimate 2022 także na urządzeniach mobilnych. W końcu smartfony i tablety są teraz stałymi towarzyszami codziennego życia, a wrażliwe dane bardzo często znajdują się na tych urządzeniach. Dlatego też zalecamy skuteczną ochronę również w tym przypadku, ponieważ rozwiązania mobilne coraz częściej stają się obiektem zainteresowania przestępców. Na przykład, używają fałszywych aplikacji, aby uzyskać dostęp do Twoich danych i ważnych informacji. Skorzystaj więc z rozwiązań mobilnych dla systemów Android lub iOS, kupując wielokrotną licencję na AVG Ultimate 2022. Maksymalnie można użyć do dziesięciu urządzeń. Następnie pobierz aplikację i skorzystaj ze sklepu Google PlayStore na urządzeniach z systemem Android lub AppStore na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS.

Oczywiście praktyczna aplikacja AVG Ultimate 2022 nadaje się wtedy do bezpośredniego skanowania urządzenia. Najlepiej byłoby, gdybyś uruchamiał go regularnie, aby wszystkie zagrożenia były wykrywane szybko i niezawodnie. Oczywiście dzięki mobilnym rozwiązaniom oprogramowania zabezpieczającego możesz korzystać także z wielu innych funkcji. Na przykład, jeśli chcesz chronić aplikacje na swoim smartfonie lub tablecie przed nieautoryzowanym dostępem, możesz to łatwo zrobić za pomocą programu. Aby to zrobić, przechowuj indywidualne hasło, a użytkownicy mogą uzyskać dostęp do danych i informacji dopiero po pomyślnym wprowadzeniu hasła. Możesz też łatwo wyczyścić pamięć w swoim urządzeniu końcowym, używając mobilnej wersji AVG Ultimate 2022. Ponieważ i tutaj z czasem znajdziesz wiele niepotrzebnych pozostałości lub instalacji, które mogą spowolnić pracę urządzenia i stać się zagrożeniem dla twojego bezpieczeństwa. Z AVG Ultimate 2022 jesteś zawsze po bezpiecznej stronie, ponieważ za pomocą jednego kliknięcia możesz usunąć pliki, których już nie potrzebujesz i zapewnić sobie wolne miejsce na dysku, większe bezpieczeństwo i bardzo dobrą wydajność. Jeśli kiedykolwiek zgubisz swoje urządzenie, możesz zdalnie utworzyć kopię zapasową, usunąć lub zabezpieczyć dane przed nieuprawnionym dostępem, więc przynajmniej nie musisz się już o to martwić.

Wiele korzyści i łatwe zakupy - AVG Ultimate 2022 w sklepie internetowym BestSoftware

Nie przegap atrakcyjnych korzyści ze sklepu internetowego BestSoftware i kup u nas licencję na AVG Ultimate 2022 już teraz. Atrakcyjny, kompletny pakiet z licznymi narzędziami i komponentami jest dostępny do bezpłatnego użytku, a my chętnie przekonamy cię o jego atrakcyjnych zaletach. Na przykład pomożemy ci w wyjątkowo szybkiej dostawie dla łatwej aktywacji. W ciągu 30 minut klucz będzie dla ciebie dostępny w twojej skrzynce e-mailowej. Jeśli nadal masz pytania dotyczące zalet lub możliwości naszego sklepu, chętnie ci doradzimy. Chętnie pomożemy ci na czacie na żywo, przez e-mail lub na infolinii. Inne produkty od znanego producenta AVG są również dostępne dla Ciebie. Na przykład kup AVG TuneUp 2022, AVG Internet Security 2022 na niedrogi początek lub AVG Ultimate 2022, z którym zapewnisz sobie większe bezpieczeństwo i efektywne korzystanie z nowoczesnych technologii.

Wymagania systemowe - AVG Ultimate 2022
Mac macOS 10.12x (Sierra) lub nowszy z 500 MB miejsca na dysku twardym.
Windows Windows 10, 8.1, 8, 7 (SP2) (32 lub 64-bitowy), 1 GB RAM, 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
Android  Android 6.0 (Marshmallow, API 23) lub nowszy.
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego lub 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
iOS Apple iOS 13.0 lub nowszy.
(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac"
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
AVG Ultimate 2021 | Windows AVG Ultimate 2021 | Windows
73,01 zt * 171,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 48,51 zt * 102,41 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
126,91 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
AVG Ultimate 2021 | Mac AVG Ultimate 2021 | Mac
107,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wyświetlony