• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

AVG Ultimate 2021 | Mac

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG Ultimate 2021 | Mac"

Kup AVG Ultimate 2021 Mac i pracuj bezpieczniej i wydajniej

Oprogramowanie AVG Ultimate 2021 Mac obiecuje Ci większą wydajność i jednocześnie znacznie większe bezpieczeństwo. Oferta przekonuje wieloma funkcjami i możliwościami rozbudowanej pracy na komputerze Mac. Dzięki optymalizacji, szczególnie dla tego obszaru i tej technologii, używasz programu z wieloma różnymi narzędziami. Producent AVG łączy w tym rozwiązaniu kilka funkcji, tworząc w ten sposób wyjątkowo atrakcyjny pakiet. Skorzystaj z licznych funkcji i kup odpowiednią licencję na AVG Ultimate 2021 Mac już teraz w sklepie internetowym BestSoftware, gdzie czekają na Ciebie atrakcyjne warunki i okazje.

Pracuj bezpiecznie i surfuj z dodatkową ochroną dzięki AVG Ultimate 2021 Mac

Mimo że komputery Mac są projektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom bezpieczeństwa, w ostatnich latach liczba niebezpieczeństw i zagrożeń znacznie wzrosła. W ostatnich latach przestępcy coraz bardziej koncentrują się na tym obszarze. Próby wyłudzania informacji, fałszywe strony internetowe, a nawet klasyczne wirusy i trojany są gotowe i próbują dostać się na komputer różnymi drogami. Aby zapobiec tym zagrożeniom, oprogramowanie AVG Ultimate 2021 Mac jest wyposażone w potężny skaner antywirusowy. Śledzi wszystkie działania na twoim komputerze i szybko i natychmiast wykrywa zbliżające się zagrożenia.

Nowoczesna technologia i wydajny skaner antywirusowy oraz aktualne bazy danych nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia podczas korzystania z AVG Ultimate 2021 Mac. Program natychmiast rozpoznaje nawet złożone zagrożenia i może na nie bezpośrednio reagować. Na przykład, jeśli spróbujesz otworzyć niebezpieczny link z wiadomości, taka próba zostanie natychmiast zablokowana. To samo dotyczy pobierania szkodliwych plików. Jeśli spróbujesz pobrać go z Internetu, AVG Ultimate 2021 Mac z łatwością wykryje taką próbę i natychmiast przeniesie niebezpieczne pliki do bezpiecznego obszaru kwarantanny. Tutaj nie mogą już wyrządzić żadnych szkód, a twój komputer jest całkowicie bezpieczny. Oczywiście, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie i będziesz mógł szybko zareagować. Następnie użyj nowoczesnej technologii, by ostatecznie usunąć niebezpieczne pliki lub zgłosić fałszywy alarm. W tym przypadku przeniesienie potencjalnego zagrożenia z obszaru kwarantanny na normalny dysk twardy nie stanowi żadnego problemu.

Jednak funkcje ochronne AVG Ultimate 2021 Mac idą znacznie dalej. Na przykład, jeśli lubisz surfować w znanych sklepach internetowych i korzystać z praktycznej bankowości internetowej, skorzystasz ze zintegrowanej ochrony płatności. Dzięki temu liczne obecnie fałszywe strony internetowe nie mają już szans na przechwycenie twoich danych podczas korzystania z bankowości internetowej. Jeśli przestępcy próbują zwabić Cię na odpowiednią stronę, oprogramowanie AVG Ultimate 2021 Mac natychmiast zatrzymuje tę próbę i w ten sposób skutecznie Cię chroni. Twoje wrażliwe dane są zawsze bezpieczne dzięki specjalnej ochronie przed ransomware. Polegaj na dodatkowej warstwie ochrony, dzięki której liczne zagrożenia nie mają już szans. Wreszcie, nie musisz się już martwić o kamerę internetową czy nawet mikrofon, ponieważ AVG Ultimate 2021 Mac zapewnia odpowiednią ochronę. Zapobiega to nieautoryzowanemu dostępowi do tych elementów i po raz kolejny znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa podczas codziennej pracy.

Nawet na urządzeniach mobilnych jesteś skutecznie chroniony z AVG Ultimate 2021 Mac

Bez wątpienia nie pracujesz już tylko na klasycznym komputerze stacjonarnym, ale także na wielu innych urządzeniach końcowych. W związku z tym ważne jest także, by na tych urządzeniach mieć odpowiednią ochronę w postaci nowoczesnego oprogramowania. W takim przypadku możesz polegać na AVG Ultimate 2021 Mac. Dzięki odpowiedniej licencji program jest dostępny także dla wielu urządzeń i może być używany indywidualnie. Zdobądź praktyczną licencję wielokrotną na AVG Ultimate 2021 Mac, aby korzystać ze swojego notebooka, smartfona lub tabletu z pełnym bezpieczeństwem i korzystać z oprogramowania o wielu różnych funkcjach.

Oprogramowanie AVG Ultimate 2021 Mac łączy w sobie wiele różnych cech i funkcji

Oczywiście oprogramowanie AVG Ultimate 2021 Mac zostało stworzone przede wszystkim po to, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo twojego komputera, ale wiele innych funkcji jest również swobodnie dostępnych. Na przykład, używaj zintegrowanych narzędzi, aby zwiększyć wydajność swojego Maca. Aby to zrobić, AVG Ultimate 2021 Mac wyszukuje pliki, które nie są już potrzebne i zagłębia się w nie. Dzięki praktycznemu programowi nie tylko proste pliki do pobrania czy zbędne programy są bardzo szybko znajdowane, to samo dotyczy duplikatów czy kopii dokumentów. AVG Ultimate 2021 Mac dokładnie przygląda się nawet Twojej bibliotece zdjęć, wykorzystując w tym celu sztuczną inteligencję. Program używa ich do wyszukiwania zduplikowanych zdjęć lub zdjęć o bardzo niskiej jakości, których nie można użyć, np. z powodu prześwietlenia. Inteligentna technologia oprogramowania AVG znajduje odpowiednie pliki i w razie potrzeby usuwa je za pomocą kilku prostych kroków. Program przygląda się też dokładnie folderowi startowemu i oczyszcza go, by znacząco zwiększyć wydajność komputera. Jeśli na Twoim Macu brakuje aktualizacji dla popularnych programów, oprogramowanie AVG Ultimate 2021 Mac szybko znajdzie luki i pomoże Ci je naprawić.

Jeśli używasz AVG Ultimate 2021 Mac także na urządzeniach mobilnych i korzystasz z praktycznych rozwiązań w życiu codziennym, skorzystasz z dodatkowych narzędzi. Dotyczy to na przykład blokady aplikacji lub funkcji antykradzieżowej. Jeśli kiedykolwiek zgubisz swoje urządzenie mobilne, możesz je łatwo zdalnie zablokować dzięki AVG Ultimate 2021 Mac. Oznacza to, że żadne niepowołane osoby nie mają dostępu do plików ani ich zawartości, a ty nie musisz się już o to martwić. W okresie obowiązywania licencji będziesz również regularnie otrzymywać aktualizacje dla AVG Ultimate 2021 Mac, zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i funkcji.

Kup teraz licencje AVG Ultimate 2021 Mac w świetnej cenie i korzystaj z różnorodnych funkcji

Skorzystaj z wielu różnych funkcji i możliwości, kupując od nas licencję na AVG Ultimate 2021 Mac w specjalnej cenie już teraz. Oczywiście przekonamy Cię jako użytkownika korzystnymi cenami za klucze, dzięki którym będziesz mógł bez ograniczeń korzystać z AVG Ultimate 2021 Mac. Ponadto przekonujemy cię kolejnymi atrakcyjnymi korzyściami, takimi jak szczególnie szybka dostawa w ciągu maksymalnie 30 minut od złożenia zamówienia. Możesz też skorzystać z wielu ofert AVG i kupić na przykład AVG Internet Security 2021 Mac lub AVG TuneUp 2021 Mac, jeśli chcesz polegać na poszczególnych składnikach. Jeśli używasz aktualnego komputera z systemem Windows, to również nie stanowi to problemu. W tym przypadku AVG TuneUp 2021, AVG Ultimate 20 21 lub AVG Internet Security 2021 dla Windows znajdziesz w naszym sklepie internetowym BestSoftware . Zamów teraz u nas, czekamy na twoją wizytę.

Wymagania systemowe - AVG Ultimate 2021 Mac
Procesor Komputer Mac z procesorem Intel i procesorem 64-bitowym, komputery Apple Silicon Mac z układami M1
Systemy operacyjne    OSX 10.11 El Captain lub nowszy
Pamięć 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 500 MB
Rozdzielczość ekranu co najmniej 1024 x 768 pikseli
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać odproducenta )

 

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2021 | Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2021 | Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2021 | Mac"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wyświetlony