• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac

AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac 1 Urządzenie 1 rok

53,41 zt * 97,51 zt * (45,23% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 117 razy
  • BS-11171
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac"

Kup oprogramowanie AVG TuneUp 2022 w BestSoftware, aby uzyskać znacznie lepszą wydajność

Jeśli zauważysz, że twój komputer z czasem staje się coraz wolniejszy, powinieneś podjąć odpowiednie kroki, by ponownie zwiększyć jego wydajność. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu AVG TuneUp 2022 nie musisz już znać funkcji i narzędzi pokładowych systemu Windows i innych urządzeń. Zamiast tego możesz pozwolić, by program bezpośrednio zajął się nadchodzącą optymalizacją. Z nami otrzymujesz licencję na AVG TuneUp 2022 na atrakcyjnych warunkach, a jako klient nie musisz się również obyć bez najwyższej jakości obsługi klienta poprzez czat na żywo, e-mail lub telefon. Czekamy na twój zakup.

Wydajność jak pierwszego dnia dzięki licznym funkcjom oprogramowania AVG TuneUp 2022

Niezależnie od tego, czy korzystasz ze starego komputera, który z czasem stał się wolniejszy, czy z nowego, który właśnie kupiłeś, oprogramowanie AVG TuneUp 2022 obiecuje Ci znacznie lepszą wydajność w codziennym użytkowaniu we wszystkich przypadkach. Dzieje się tak głównie dzięki nowoczesnym technologiom i licznym funkcjom, które są dostępne natychmiast po zakupie i po prostej aktywacji.

Aby znacząco zwiększyć szybkość reakcji komputera, program AVG TuneUp 2022 celuje w znany i często występujący słaby punkt: Dysk twardy. Ponieważ w ciągu miesięcy, a nawet lat regularnego używania gromadzi się na nim wiele różnych plików i niepotrzebnych programów. Ogólnie rzecz biorąc, im bardziej zapełniony jest dysk twardy, tym mniejsza jest jego wydajność. Dlatego warto zwolnić miejsce w pamięci i wyraźnie zwiększyć szybkość reakcji komputera za pomocą tych działań. Aby znaleźć pliki i programy, które nie są już potrzebne, program AVG TuneUp 2022 samodzielnie przeszukuje podłączone dyski twarde i nośniki danych. Otrzymasz wtedy przegląd możliwych optymalizacji, który możesz wykorzystać, by zdecydować, czy naprawdę chcesz usunąć pliki. Możesz też ręcznie wybrać pliki, które chcesz zachować. Poza poprawą wydajności, podczas usuwania plików za pomocą programu AVG TuneUp 2022 masz jeszcze jedną wielką zaletę. Ponieważ z przeglądarki usuwane są także pliki tymczasowe, np. pliki cookies czy cache, szczególnie skutecznie chronisz swoje dane i nie musisz się już martwić np. o śledzenie.

Podobną strategię stosuje również dezinstalator, który jest integralną częścią AVG TuneUp 2022. Ponieważ z czasem na komputerze gromadzi się wiele programów, które często nie są nawet świadomie instalowane. Tak zwane bloatware lub śmieciowe programy nie tylko zajmują miejsce na dysku twardym, ale często działają w tle i są przez to niepożądane. Program AVG TuneUp 2022 wyszukuje niechcianych kandydatów, pokazuje Ci ich i pozwala szybko i łatwo ich odinstalować.

Innym powodem słabej wydajności twojego komputera są często brakujące lub nieaktualne sterowniki, a także brak aktualizacji zainstalowanego oprogramowania. Szczególnie w obliczu dużej liczby instalacji wielu użytkowników traci orientację, a poszukiwanie odpowiednich aktualizacji nie zawsze kończy się automatycznym sukcesem. Dlatego właśnie na ten problem polecany jest program AVG TuneUp 2022. Program sam wyszukuje stare sterowniki lub aktualizacje, przeszukuje obszerne bazy danych w poszukiwaniu odpowiednich aktualizacji i udostępnia je tobie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wszystkie programy zostały zaktualizowane, co zwiększa wydajność i jednocześnie zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo komputera.

Polegaj na wyjątkowo prostej i przejrzystej obsłudze programu AVG TuneUp 2022

Program AVG TuneUp 2022 jest wyraźnie skierowany do początkujących, choć liczne narzędzia są dobrym wyborem nawet dla zaawansowanych użytkowników. Interfejs został jednak zaprojektowany tak, by był odpowiednio prosty w użyciu. Dzięki intuicyjnej koncepcji możesz od razu znaleźć wszystkie potrzebne przyciski. Co więcej, program wykonuje większość pracy całkowicie za ciebie; wystarczy, że prostym kliknięciem uruchomisz odpowiednie działania. Praktyczna optymalizacja przeprowadzana przez AVG TuneUp 2022 działa więc praktycznie w tle, podczas gdy Ty możesz kontynuować normalną pracę. Jeśli chcesz regularnie ulepszać swój komputer lub notebook i zwiększać jego wydajność, dzięki AVG TuneUp 2022 nie musisz poświęcać na to wiele czasu. Program umożliwia automatyczną konserwację lub sprawdzenie komputera. Na przykład, w kilku krokach możesz ustawić, by działał przynajmniej raz na siedem dni. Dzięki temu jesteś całkowicie bezpieczny, a twój komputer jest zawsze wyjątkowo wydajny.

Wiele szczególnie ważnych funkcji, które mogą znacząco przyspieszyć działanie komputera, działa całkowicie automatycznie i nie jest zależnych od współpracy użytkownika. Dotyczy to także, na przykład, praktycznego trybu uśpienia. Jest to rozwiązanie znane już z poprzednich wersji, przekonuje swoją skutecznością i zostało ponownie znacząco poprawione w AVG TuneUp 2022. Podstawowa zasada działania tej funkcji jest prosta: nawet jeśli w danej chwili nie masz dostępu do większości programów, to nadal działają one w tle i obciążają pamięć roboczą lub procesor. W związku z tym program AVG TuneUp 2022 wstrzymuje działanie programów, które nie są potrzebne, tzn. przełącza je bezpośrednio w tryb uśpienia. W tym przypadku pobierają one znacznie mniej energii, a cały komputer może znów pracować znacznie szybciej. Gdy tylko ponownie będziesz potrzebował danego programu, oczywiście będzie on dla ciebie dostępny z pełną wydajnością.

Z odpowiednią licencją możesz używać AVG TuneUp 2022 na różnych urządzeniach

Oprogramowanie AVG TuneUp 2022 jest przeznaczone przede wszystkim do użytku z najnowszymi systemami operacyjnymi Windows i to właśnie tutaj jego mocne strony wysuwają się na pierwszy plan. Jednocześnie korzystasz z optymalnego wsparcia dla najnowszych wersji systemu Windows, więc nic nie stoi na przeszkodzie, byś używał go na Windows 10 lub Windows 11. Możesz polegać na optymalnej kompatybilności ze wszystkimi innowacjami, co jest także gwarantowane bezpośrednio przez producenta dzięki regularnym aktualizacjom.

Jeśli jednak zdecydujesz się na licencję wielostanowiskową z 3, 5 lub 10 kluczami, będziesz mógł korzystać ze wsparcia dla znacznie większej liczby systemów, urządzeń i platform. W tym przypadku możesz korzystać z praktycznych narzędzi programu AVG TuneUp 2022 także na komputerze z systemem macOS, a nawet na urządzeniach mobilnych. Ponieważ możesz również zapewnić sobie znacznie lepsze działanie swojego smartfona lub tabletu, jeśli postawisz na najnowszą wersję AVG TuneUp 2022. Oczywiście możesz też skorzystać ze szczególnie korzystnych warunków, jeśli zdecydujesz się na jedną z popularnych licencji wielokrotnych.

Przy okazji: Zapraszamy Cię do przekonania się na własnej skórze, bez zobowiązań, o atrakcyjnych możliwościach i bardzo prostej obsłudze, jakie oferuje AVG TuneUp 2022 ex works. Ponieważ w tym celu dostępna jest darmowa wersja próbna, którą możesz pobrać i zainstalować na swoim komputerze bez ryzyka. Jeśli zdecydujesz się dalej z niego korzystać, możesz oczywiście kupićtanią licencję bezpośrednio od nas w sklepie internetowym BestSoftware.

Zaoszczędź mnóstwo pieniędzy, kupując oprogramowanie AVG TuneUp 2022 w naszym sklepie internetowym

Zakup niezbędnej licencji na oprogramowanie AVG TuneUp 2022 nie musi być drogi. Możesz otrzymać program po wyjątkowo niskiej cenie od nas w sklepie internetowym BestSoftware, a jednocześnie skorzystać z niezwykle niskich nakładów. Wystarczy, że kilkoma kliknięciami wybierzesz pożądany zakres licencji, przetworzysz zamówienie i skorzystasz z wyjątkowo szybkiej dostawy klucza w ciągu zaledwie 30 minut drogą mailową. Jeśli chcesz nie tylko efektywnie i szybko pracować na swoim komputerze, ale także przywiązujesz dużą wagę do maksymalnego bezpieczeństwa, polecamy Ci również sięgnięcie po AVG Ultimate Security 2022 z jego wieloma funkcjami i wszechstronnym wyposażeniem. Możesz też połączyć oprogramowanie do tuningu z programem AVG Internet Security 2022, który jest przystępnym cenowo i skutecznym rozwiązaniem zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą, a także do zamówienia AVG Ultimate 2022 dla Mac lub AVG TuneUp 2022 dla Mac, aby cieszyć się korzyściami płynącymi z użytkowania oprogramowania na różnych platformach.

Wymagania systemowe - AVG TuneUp 2022 Windows
Procesor procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1 i Windows 7

RAM Co najmniej 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  Co najmniej 1 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem.

 

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac"
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2022 Avast Ultimate Suite 2022
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
AVG TuneUp 2021 | Windows | AVG TuneUp 2021 | Windows |
48,51 zt * 97,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
122,01 zt * 342,51 zt *
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
636,51 zt * 857,01 zt *
Groupy | Windows Groupy | Windows
92,61 zt * 146,51 zt *
Start 10 | Windows Start 10 | Windows
126,91 zt * 194,92 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 587,51 zt * 783,51 zt *
Wyświetlony