• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
AVG TuneUp 2021 | Mac

AVG TuneUp 2021 | Mac

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG TuneUp 2021 | Mac"

Kup AVG TuneUp 2021 Mac i znacząco popraw wydajność swojego komputera Mac

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wydajnością swojego komputera Mac? Mimo że dzięki nowoczesnym technologiom i licznym funkcjom nie są one tak podatne na ataki jak porównywalne komputery z Windowsem, ich wydajność spada z upływem tygodni lub miesięcy intensywnego użytkowania. Dlatego też znany producent AVG oferuje atrakcyjne rozwiązanie w postaci oprogramowania AVG TuneUp 2021 Mac, dzięki któremu możesz zapewnić sobie większą wydajność i działanie jak pierwszego dnia. W naszym sklepie internetowym możesz uzyskać licencję niezbędną do szerokiego wykorzystania przez 365 dni za niską cenę. Zamów teraz w kilku krokach i skorzystaj z atrakcyjnych korzyści.

Więcej miejsca na dysku i większa wydajność dzięki narzędziom AVG TuneUp 2021 Mac

Jedną z głównych przyczyn powolnego działania systemu są niepotrzebne pliki, które gromadzą się na dysku twardym komputera Mac. Dotyczy to także komputerów z nowoczesnymi dyskami SSD. Mimo że zazwyczaj przekonują one znacznie lepszą wydajnością i bardzo dużą szybkością odczytu i zapisu, to w ciągu kilku miesięcy wydajność w tym przypadku również znacząco spada. Jest to szczególnie ważne, gdy Mac jest intensywnie używany z wieloma operacjami odczytu i zapisu. Im bardziej dysk SSD lub HDD jest zapełniony danymi, tym gorsza jest wydajność komputera Mac.

Właśnie tutaj z pomocą przychodzi program AVG TuneUp 2021 Mac. Zapewnia lepszą wydajność komputera Mac, czyszcząc zainstalowane dyski twarde lub SSD. Celem jest zwolnienie miejsca w magazynie. Aby to zrobić, program dokładnie przygląda się twojemu Macowi i szuka w różnych miejscach plików lub pozostałości, które nie są już potrzebne. Na przykład możesz polegać na AVG TuneUp 2021 Mac, który wyszukuje pliki tymczasowe i pamięć podręczną przeglądarki. Oczywiście program bardzo uważnie przegląda też kosz i pliki dziennika i znajduje tam istotne informacje, które nie są już używane. Nawet dawno zapomniane pliki do pobrania, które od wielu tygodni znajdują się w odpowiednim folderze, naturalnie nie muszą już zajmować niepotrzebnie miejsca na dysku twardym i spowalniać systemu. W związku z tym te pliki również znajdują się pod radarem programu AVG TuneUp 2021 Mac i są bezpiecznie i skutecznie usuwane za pomocą odpowiednich działań.

Ponieważ AVG TuneUp 2021 Mac nie tylko wyszukuje na komputerze pliki i informacje, które nie są już potrzebne, ale także umożliwia naprawienie odpowiedniego problemu na Macu. Przy niewielkim wysiłku i w ciągu kilku sekund odpowiednie pliki znikną z komputera, a jego wydajność ponownie znacznie wzrośnie. Ale program AVG TuneUp 2021 Mac z łatwością wyszukuje także skomplikowaną zawartość, która zajmuje dużo miejsca na dysku twardym lub SSD. Na przykład znane rozwiązanie tej firmy wyszukuje także duplikaty, które zwykle nie mają sensu, ale zajmują dużo miejsca w pamięci. Filmy, zdjęcia lub pliki do pobrania często znajdują się w wielu kopiach. To samo dotyczy kolekcji zdjęć. Niezależnie od tego, czy tworzysz kopię zapasową w chmurze, czy przenosisz je z przyzwyczajenia, większość użytkowników przenosi wszystkie zdjęcia z aparatów czy smartfonów na Maca w całości, nie sortując ich wcześniej. Często możesz tu znaleźć zdjęcia, których już nie potrzebujesz, na przykład z powodu braku ekspozycji. Program AVG TuneUp 2021 Mac jest wyposażony w funkcję sztucznej inteligencji, która przygląda się tym zdjęciom i usuwa ujęcia, które nie są już potrzebne. Na przykład w przypadku ciągłego fotografowania lub kilku zdjęć z tym samym motywem program wyszukuje najlepszy wariant i umożliwia usunięcie pozostałych kopii. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokie rozdzielczości i odpowiednio duże pliki, ten krok jest zdecydowanie warty zachodu i daje znacznie większą wydajność na Macu.

Jako użytkownik, korzystasz z wyjątkowo prostej i skutecznej obsługi wszystkich funkcji

Oprogramowanie AVG TuneUp 2021 Mac zostało zaprojektowane specjalnie do użytku na komputerach Mac w sektorze prywatnym. Odpowiednie działanie odgrywa tu kluczową rolę. Szczególnie początkujący sięgają po atrakcyjny pakiet oprogramowania i polegają na różnych opcjach. Producent AVG zwraca uwagę na intuicyjną i prostą obsługę, co jest również bardzo dobrym wyborem dla początkujących. Możesz liczyć na to, że w kilku krokach znajdziesz wszystkie przyciski i potrzebne opcje.

Mimo to zawsze zachowujesz pełną kontrolę nad programem AVG TuneUp 2021 Mac. Na przykład, po pierwszym uruchomieniu programu dostępne są cztery opcje, za pomocą których należy przeszukać program w poszukiwaniu plików, które nie są już potrzebne. Niezależnie od tego, czy chodzi o pliki tymczasowe, duplikaty czy użycie AI, możesz dowolnie wybrać zadania, które ma wykonywać AVG TuneUp 2021 Mac. Prosta obsługa sprawia, że jest on szczególnie łatwy w użyciu i zaleca się jego regularne stosowanie, aby zapewnić maksymalną wydajność twojego Maca za każdym razem.

Wybierz odpowiednią licencję AVG TuneUp 2021 Mac dla swojego najbliższego zakupu

Jeśli chcesz uzyskać nową wydajność programu AVG TuneUp 2021 Mac, powinieneś wybrać odpowiednią licencję. Są to zazwyczaj licencje typu runtime z możliwością używania programu przez okres jednego roku. Za pomocą dołączonego klucza aktywujesz rozwiązanie AVG, a następnie uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji przez 365 dni. Jednocześnie producent obiecuje aktualną wersję oprogramowania w trakcie trwania umowy, która może być nadal używana, na przykład po aktualizacji macOS. Wskazane może być także zakupienie licencji wielokrotnej. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i możesz przywrócić do działania kilka urządzeń jednocześnie, korzystając z atrakcyjnych zalet AVG TuneUp 2021 Mac. Ta wielokrotna licencja na program praktyczny jest szczególnie przydatna, gdy w życiu codziennym używa się kilku urządzeń, na przykład w dużym gospodarstwie domowym lub gdy korzysta się jednocześnie z komputera stacjonarnego i przenośnego.

Niskie ceny oprogramowania AVG TuneUp 2021 Mac czekają na Ciebie tutaj, w BestSoftware

Nie musisz koniecznie wydawać dużo pieniędzy, aby skorzystać z poręcznego oprogramowania AVG TuneUp 2021 Mac i zwiększyć wydajność swojego komputera Mac. Zwłaszcza przy prostym zakupie w BestSoftware korzystasz z atrakcyjnych warunków i otrzymujesz licencję po wyjątkowo niskiej cenie. Oczywiście inspirujemy cię także innymi zaletami, takimi jak bardzo szybka dostawa przez e-mail. Dostawa pocztą elektroniczną trwa maksymalnie tylko 30 minut. Dlaczego więc nie skorzystać z tej okazji i nie kupić popularnego oprogramowania AVG już teraz? Aby zapewnić większe bezpieczeństwo i więcej opcji na komputerach Mac, mamy inne oferty, na przykład AVG Internet Security 2021 for Mac lub AVG Ultimate 2021 for Mac. W tych alternatywnych rozwiązaniach liczne funkcje zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa przy każdym użyciu. Jednocześnie dostępne są również odpowiednie produkty AVG dla systemu Windows, które doskonale działają np. pod kontrolą Windows 10 lub Windows 11.

 

Wymagania systemowe - AVG TuneUp 2021 Mac
Systemy operacyjne   

macOS 10.11 (El Capitan) lub nowszy

RAM Co najmniej 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  Co najmniej 1 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem.

 

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2021 | Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2021 | Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2021 | Mac"
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
AVG TuneUp 2021 | Windows | AVG TuneUp 2021 | Windows |
48,51 zt * 97,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Groupy | Windows Groupy | Windows
92,61 zt * 146,51 zt *
Start 10 | Windows Start 10 | Windows
126,91 zt * 194,92 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
126,91 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Parallels Desktop 18 Pro für MAC Parallels Desktop 18 Pro für MAC
440,51 zt * 587,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
NOWY
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
636,51 zt * 857,01 zt *
Steganos Safe 22 | Windows Steganos Safe 22 | Windows
107,31 zt * 171,45 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
Magix Game Control | Windows Magix Game Control | Windows
126,91 zt * 146,51 zt *
Wyświetlony