• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
AVG TuneUp 2021 | Windows |

AVG TuneUp 2021 | Windows |

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG TuneUp 2021 | Windows |"

Zapewnij sobie większą wydajność i kup AVG TuneUp 2021 teraz w świetnej cenie

Z czasem użytkownicy komputerów PC i notebooków często zauważają spadek wydajności. Programy uruchamiają się coraz wolniej, a system nie reaguje już tak dobrze, jak kiedyś. W takich przypadkach oprogramowanie AVG TuneUp 2021 obiecuje szybką i niezawodną pomoc. Optymalizując we właściwych miejscach, możesz wykonać pracę w kilku krokach i przyspieszyć cały system bardziej niż znacząco. Oczywiście, funkcje są wszechstronne, a nowa wersja zawiera w szczególności nowoczesne narzędzia, które wykraczają daleko poza zwykłe usuwanie plików. Z nami możesz otrzymać licencję na AVG TuneUp 2021 w bardzo niskiej cenie i od razu rozpocząć pracę dzięki natychmiastowej dostawie.

Użyj wielu narzędzi, aby zwiększyć wydajność swojego domowego komputera dzięki AVG TuneUp 2021

Oprogramowanie AVG TuneUp 2021 zawiera wiele narzędzi i jest atrakcyjnym wyborem, jeśli chodzi o szybką i łatwą optymalizację komputera. Już po krótkiej instalacji wszystkie funkcje, które mają zapewnić większą wydajność w obecnych systemach operacyjnych Windows, są dla ciebie dostępne za darmo. Możesz więc liczyć na optymalną kompatybilność z Windows 10 oraz Windows 11.

Zasadniczo działanie programu AVG TuneUp 2021 polega na wyszukiwaniu słabych punktów w Twoim komputerze lub notebooku, które spowalniają działanie systemu. Mogą to być np. pliki na dysku twardym, które nie są już potrzebne. Ale także liczne wpisy w rejestrze lub niepotrzebne programy, które nawet działają w tle, mogą z czasem znacznie spowolnić twój system. AVG TuneUp 2021 natychmiast wykrywa te i wiele innych słabych punktów i oczywiście dostarcza odpowiednich rozwiązań. W razie potrzeby możesz usunąć z dysku twardego pliki, których już nie potrzebujesz, wykonując jedną czynność. Użyj praktycznej funkcji oczyszczania dysku, aby z jednej strony znacząco zwiększyć wydajność, a z drugiej zapewnić więcej wolnego miejsca na dysku. Niepotrzebne wpisy w rejestrze Windows można również łatwo usunąć i skasować za pomocą AVG TuneUp 2021. Możesz też liczyć na optymalizację programów autostartu. Jest to oprogramowanie, które jest uruchamiane bezpośrednio po starcie systemu. Im więcej programów znajduje się w folderze, tym gorsze są jego osiągi. W takim przypadku można znacznie zwiększyć szybkość komputera, czyszcząc ten folder.

Szczególnie praktyczną funkcją w codziennym użytkowaniu komputera jest tzw. tryb uśpienia, który jest zawarty w AVG TuneUp 2021 ex works. Funkcja ta zapobiega zapełnianiu pamięci i zasobów procesora przez programy, które w zasadzie nie są potrzebne. W tym momencie rozpoczyna się tryb uśpienia, w którym poszczególne programy są automatycznie usypiane, aby nie mogły już spowalniać systemu. Jeśli potrzebujesz ponownie pracować z odpowiednimi programami, są one oczywiście natychmiast dostępne.

Bardzo proste opcje - skorzystaj z intuicyjnej obsługi, aby zoptymalizować działanie AVG TuneUp 2021

Aby znacząco zwiększyć wydajność swojego komputera za pomocą AVG TuneUp 2021, nie musisz być ekspertem ani znać się na technologii. Oprogramowanie od znanego producenta AVG zostało zaprojektowane tak, by większość zadań wykonywało całkowicie automatycznie. Po jednorazowej instalacji programu nie musisz się martwić o właściwą pracę. W ten sposób praktyczne rozwiązanie przejmuje całkowicie automatyczne czyszczenie rejestru, a także praktyczną naprawę i konserwację systemu, którą AVG TuneUp 2021 przejmuje za Ciebie niemal samodzielnie, jeśli tylko zechcesz. Przy odpowiednich ustawieniach jest to wykonywane automatycznie raz w tygodniu, więc zawsze możesz polegać na szybkim i wydajnym komputerze.

Nowe funkcje zwiększające bezpieczeństwo i znacznie poprawiające szybkość reakcji

Wraz z nową wersją AVG TuneUp 2021 producent wprowadza także kilka innowacyjnych funkcji. Zapewniają one nie tylko znacznie lepszą wydajność z jednej strony, ale także większe bezpieczeństwo na domowym komputerze. Na przykład po zainstalowaniu programu AVG TuneUp 2021 masz możliwość usunięcia bloatware i tzw. śmieciowych programów bezpośrednio z komputera. W wielu przypadkach jest to oprogramowanie, które nie jest już potrzebne i często jest po prostu instalowane razem z nim. Jeśli nie zachowałeś ostrożności, używając programu z internetu, znajdziesz na swoim komputerze wiele pasków narzędzi, programów i innych rozwiązań programowych, których tak naprawdę nie potrzebujesz. W takim przypadku AVG TuneUp 2021 przynosi właściwą pomoc. Zdaj się na bezpieczne i proste usunięcie tego niepotrzebnego już oprogramowania i pracuj znacznie szybciej, bezpieczniej i efektywniej. Praktyczny deinstalator oprogramowania, który jest integralną częścią AVG TuneUp 2021, pasuje do tego zestawienia. Usuń wszystkie programy, które nie są już potrzebne, a tym samym zwolnij zasoby i miejsce na dysku. Polegaj na ocenie programu, bo tutaj od razu otrzymasz ważne informacje o tym, które programy mogą być jeszcze ważne. Dzięki AVG TuneUp 2021 możesz więc pracować efektywnie nawet wtedy, gdy nie jesteś szczególnie zaznajomiony z instalacjami i programami.

Oczywiście praktyczna funkcja "Czyszczenie dysków" jest również częścią programu AVG TuneUp 2021. W miarę upływu tygodni i miesięcy na dyskach twardych gromadzą się liczne pliki, które przy okazji stają się coraz większe i ostatecznie nie mają żadnego znaczenia dla codziennej pracy. Dzięki temu program Disk Cleaner dokładnie przygląda się nośnikom danych i wyszukuje wszystkie pliki, których już nie potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy chodzi o stare kopie zapasowe czy tymczasowe pliki systemowe, jednym kliknięciem możesz je bezpiecznie usunąć i zwolnić więcej miejsca na dysku. AVG TuneUp 2021 wprowadza także więcej porządku i przejrzystości do Twojej przeglądarki. Pliki tymczasowe lub pozostałości po aktywności w sieci można łatwo usunąć za pomocą narzędzia Browser Cleaner. Oczywiście program obsługuje wszystkie aktualne wersje przeglądarek, takie jak Chrome, Firefox czy Internet Explorer.

Wiele problemów z wydajnością lub stabilnością systemu jest związanych ze starymi sterownikami lub przestarzałym oprogramowaniem. Właśnie dlatego oprogramowanie AVG TuneUp 2021 zapewnia dokładnie takie rozwiązanie i pomoc w rozwiązaniu tych problemów. Praktyczny program do aktualizacji oprogramowania jest jego integralną częścią i przejmuje za ciebie trudne zadanie wyszukiwania nowszych i lepszych wersji zainstalowanych programów. Oczywiście AVG TuneUp 2021 jest szczególnie zaznajomiony z najbardziej znanymi i ważnymi programami i wyszukuje dla Ciebie najnowsze aktualizacje Skype'a, Javy czy VLC. Prosta i bezpośrednia instalacja nowych wersji nie stanowi oczywiście żadnego problemu i odbywa się w krótkim czasie przy niewielkim wysiłku. Z pewnością nie będziesz już musiał sam zajmować się tym ważnym zadaniem. Jak na razie AVG TuneUp 2021 obsługuje optymalizację dla ponad 50 najpopularniejszych programów i aplikacji dla Windows, ale dzięki regularnym aktualizacjom stale dodawane są nowe warianty.

Kup teraz taniej i optymalizuj natychmiast - AVG TuneUp 2021 jest gotowy dla Ciebie w BestSoftware

Zacznij natychmiast optymalizować swój sprzęt i kup licencję na AVG TuneUp 2021 w naszym sklepie internetowym. BestSoftware dostarcza ci potrzebny klucz pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut, a ponadto zawsze przekonuje najlepszą obsługą. Jeśli więc masz jakieś pytania lub prośby dotyczące ofert, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla ciebie dostępni przez telefon, e-mail, a nawet praktyczny czat na żywo i inspirujemy do szybkiej pomocy. Możliwa jest nawet zdalna konserwacja, na przykład w przypadku problemów z aktywacją. W naszym sklepie internetowym oferujemy Ci również inne produkty programowe, w tym pochodzące od AVG. Na przykład, zamów po szczególnie korzystnej cenie ofertę z AVG Internet Security 2021 lub AVG Ultimate 2021czyli popularne i lubiane produkty znanego producenta. Cieszymy się na Twój zakup w BestSoftware i w razie potrzeby zawsze służymy pomocą.

Wymagania systemowe - AVG TuneUp 2021 Windows
Procesor procesor 1 gigahercowy (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1 i Windows 7

RAM Co najmniej 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  Co najmniej 1 GB dostępnego miejsca na dysku
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem.

 

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2021 | Windows |"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2021 | Windows |"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2021 | Windows |"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows
Od 685,51 zt * 808,01 zt *
Wskazówka!
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Word 2013 Windows Microsoft Word 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Parallels Desktop 18 Pro für MAC Parallels Desktop 18 Pro für MAC
440,51 zt * 587,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 210,21 zt * 293,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Wyświetlony