• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

AVG Internet Security 2021 | Mac

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG Internet Security 2021 | Mac"

Kup AVG Internet Security 2021 Mac i korzystaj bezpiecznie ze swojego komputera w codziennym życiu

Podczas surfowania po Internecie czy korzystania z bankowości internetowej niebezpieczeństwa są dziś bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Aby zapobiec kradzieży ważnych informacji, kluczową rolę odgrywa stosowanie aktualnego oprogramowania zabezpieczającego. Decydując się na AVG Internet Security 2021 Mac, dokonujesz sprawdzonego i popularnego wyboru, który oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa i jednocześnie bardzo dobrą wydajność. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia producenta i używaj programu w tle. Oczywiście, otrzymasz licencję na aktywację oprogramowania na szczególnie atrakcyjnych warunkach i przekonasz się o atrakcyjnych korzyściach, takich jak szczególnie szybka dostawa.

Surfuj i pracuj z dodatkowym zabezpieczeniem dzięki AVG Internet Security 2021 Mac

Podstawowym zadaniem programu AVG Internet Security 2021 Mac jest zapewnienie skutecznej ochrony przed wszystkimi zagrożeniami, które pojawiają się podczas korzystania z nowoczesnych komputerów Mac. To właśnie na tych komputerach w ostatnich latach coraz częściej skupiają się przestępcy, a liczne zagrożenia ograniczają możliwości korzystania z nich podczas surfowania czy pracy. Aby skutecznie Cię chronić, AVG Internet Security 2021 Mac dokładnie przygląda się wszystkim typowym zagrożeniom i współpracuje z różnymi bazami danych w celu ich szybkiego i niezawodnego wykrywania.

Podstawą szybkiego i niezawodnego wykrywania zagrożeń, niebezpieczeństw i ryzyka jest potężny skaner antywirusowy. Dociera do źródła problemu i monitoruje wszystkie działania na komputerze Mac. Dzięki temu można zareagować, zanim pojawi się realne zagrożenie. Jeśli coś się zmieni w połączeniu sieciowym, AVG Internet Security 2021 Mac jest natychmiast gotowy, rozpoznaje zachowanie i zatrzymuje je. W ten sposób nawet złożone zagrożenia nie stanowią już problemu i są natychmiast wykrywane. Producent AVG obiecuje również podstawową ochronę przed wszystkimi typowymi zagrożeniami, w tym tak zwanymi wirusami, programami szpiegującymi, ransomware i innym złośliwym oprogramowaniem. Jeśli, na przykład, pobrany z Internetu plik próbuje przemycić na Maca złośliwe oprogramowanie, program AVG Internet Security 2021 Mac natychmiast reaguje i przenosi potencjalnie niebezpieczne pliki do bezpiecznego obszaru kwarantanny. Jako użytkownik otrzymasz oczywiście natychmiastowe powiadomienie i będziesz mógł koordynować dalszą procedurę za pomocą kilku prostych kroków. Całkowicie bezpiecznie i całkowicie usuń plik z dysku twardego. Alternatywnie można też przenieść pliki z kwarantanny do normalnego obszaru nośnika danych, jeśli okaże się, że to fałszywy alarm.

Z AVG Internet Security 2021 Mac jesteś zawsze całkowicie bezpieczny, nawet podczas surfowania po Internecie. Nie musisz się już martwić niebezpiecznymi linkami lub załącznikami w wiadomościach e-mail. Oprogramowanie jest na to przygotowane i blokuje twoje próby otwarcia linków lub pobrania wiadomości e-mail. Nie musisz się też martwić o bezpieczeństwo swojej skrzynki pocztowej, program od AVG zwraca na to szczególną uwagę.

AVG Internet Security 2021 Mac posiada również specjalną ochronę przed niebezpiecznym oprogramowaniem ransomware. Jest on znany również jako trojan wymuszający i powoduje poważne problemy, gdy dostanie się na twój komputer Mac. Trojan szyfruje wszystkie osobiste pliki i foldery i uwalnia je dopiero po zapłaceniu żądanej sumy. Dzięki dodatkowej warstwie ochrony i, oczywiście, najnowszej technologii oprogramowania zabezpieczającego AVG, nie musisz się już martwić tym, niestety, powszechnym w codziennym życiu zagrożeniem i możesz po prostu bezpiecznie pracować na swoim Macu.

Jeśli często robisz zakupy przez internet i korzystasz w tym celu z bankowości internetowej, narażasz się na kolejne poważne niebezpieczeństwo. Za pomocą fałszywych stron internetowych przestępcy coraz częściej próbują zdobyć twoje osobiste dane logowania do bankowości internetowej. Dzięki bardzo dobrze wykonanym stronom, ty jako użytkownik zazwyczaj w ogóle tego nie zauważasz lub zauważasz dopiero wtedy, gdy jest już za późno. Dlatego rozwiązanie AVG Internet Security 2021 Mac zapewnia również skuteczną ochronę w tym zakresie i uniemożliwia dostęp do fałszywych stron. Jeśli spróbujesz wejść na taką ofertę, zostanie ona natychmiast zablokowana, a ty wrócisz na bezpieczną stronę. Wreszcie, AVG Internet Security 2021 Mac oferuje nawet praktyczną ochronę antypishingową, która jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo i skutecznie zapobiega na przykład niezamierzonemu ujawnieniu informacji.

Producent AVG obiecuje bardzo dobre działanie AVG Internet Security 2021 Mac

Mimo że dobre oprogramowanie zabezpieczające jest dziś praktycznie niezastąpione, wielu użytkowników nadal martwi się o wydajność swojego komputera. Jeszcze kilka lat temu odpowiednie programy znacznie spowalniały działanie całego systemu, co było szczególnie widoczne na mniej wydajnym sprzęcie. AVG Internet Security 2021 Mac zwalcza ten problem bardzo skutecznie i obiecuje bardzo dobre działanie na komputerze Mac. Jest to możliwe dzięki doskonałej optymalizacji we właściwych miejscach. Zainstaluj więc oprogramowanie zabezpieczające, poczuj się w pełni chroniony i nadal pracuj jak zwykle, nie tracąc na wydajności. Z pewnością nie zauważysz, że AVG Internet Security 2021 Mac działa w tle. Szczególnie w przypadku starszych komputerów Mac program AVG jest więc bardzo dobrym sposobem na skorzystanie z kompleksowej ochrony.

Oczywiście dzięki oprogramowaniu AVG Internet Security 2021 Mac jesteś zawsze na bieżąco. W każdym momencie trwania oprogramowania otrzymasz bezpłatne aktualizacje, które zapewnią, że rozwiązanie jest bezpieczne i aktualne. Szczególnie ważne aktualizacje dotyczące baz danych i wykrywania zagrożeń są oczywiście automatycznie instalowane w tle, aby uniknąć zagrożeń bezpieczeństwa lub luk.

Przekonaj się o możliwościach bez zobowiązań, a następnie kup odpowiednią licencję

Skorzystaj z tej okazji i przekonaj się, bez zobowiązań i bezpłatnie, o atrakcyjności oferty, jaką może zapewnić oprogramowanie AVG Internet Security 2021 Mac. Wersja próbna jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich klientów. Użyj go i zainstaluj, aby przekonać się o jakości i doskonałym działaniu programu na twoim Macu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować korzystanie z programu, zalecamy, byś kupił go tutaj, w naszym sklepie, za rozsądną cenę. Masz wybór między licencjami pojedynczymi i wielokrotnymi, dzięki czemu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, zwłaszcza w przypadku licencji wielokrotnych. Warianty oferowane dla AVG Internet Security 2021 Mac to tak zwane licencje runtime na jeden rok, co oznacza, że w tym okresie możesz używać programu ze wszystkimi jego cechami i funkcjami za darmo.

W BestSoftware możesz skorzystać z atrakcyjnych opcji zakupu AVG Internet Security 2021 Mac

Chroń się skutecznie podczas surfowania lub robienia zakupów w Internecie i już teraz postaw na atrakcyjne oprogramowanie zabezpieczające AVG Internet Security 2021 Mac. Licencje niezbędne do aktywacji i użytkowania możesz otrzymać na szczególnie korzystnych warunkach tutaj, w BestSoftware. Dzięki najlepszej obsłudze przez e-mail, telefon lub czat na żywo, jesteśmy gotowi pomóc ci bezpośrednio w przypadku jakichkolwiek problemów lub komplikacji. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także inne produkty znanej firmy AVG. Na przykład, użyj AVG TuneUp 2021 dla Mac lub AVG Ultimate 2021 dla Mac, aby zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność swojego komputera. Odpowiednie rozwiązania producenta AVG dla systemów Windows są również dostępne, więc używaj ich pod Windows 10 lub Windows 11 i kup odpowiednie licencje w naszym sklepie w kilku krokach. 

Wymagania systemowe - AVG Internet Security 2021 Mac
Procesor Komputer Mac z procesorem 64-bitowym oparty na procesorze Intel, komputery Apple Silicon Mac z układami M1
Systemy operacyjne    Apple macOS 11.x (Big Sur), Apple macOS 10.15.x (Catalina), Apple macOS 10.14.x (Mojave), Apple macOS 10.13.x (High Sierra), Apple macOS 10.12.x (Sierra), Apple Mac OS X 10.11.x (El Capitan)
RAM 512 MB RAM lub więcej (zalecany 1 GB RAM lub więcej)
Miejsce na dysku twardym Co najmniej 750 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu co najmniej 1024 x 768 pikseli
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "AVG Internet Security 2021 | Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG Internet Security 2021 | Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG Internet Security 2021 | Mac"
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
126,91 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony