• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Avast Premium Security 2021 | Multi Device | Download

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Avast Premium Security 2021 | Multi Device | Download"

Kup Avast Premium Security 2021 teraz w naszym sklepie internetowym BestSoftware

Kup Avast Premium Security 2021 tanio w BestSoftware i korzystaj ze sprawdzonego i popularnego oprogramowania zabezpieczającego wszystkie działania na komputerze. Dzięki nowoczesnej technologii, bardzo łatwej obsłudze i praktycznym funkcjom, jesteś wszechstronnie chroniony i nadal korzystasz z tanich licencji, które udostępniamy ci tutaj. Oczywiście chętnie pomożemy ci w razie jakichkolwiek pytań, problemów czy próśb, a jeśli zajdzie taka potrzeba, wesprzemy cię podczas początkowej konfiguracji. Od teraz pracuj o wiele bezpieczniej i polegaj na atrakcyjnych rozwiązaniach od Avast Premium Security 2021.

Większe bezpieczeństwo dzięki najnowszym technologiom w Avast Premium Security 2021

W ostatnich latach zagrożenia związane z korzystaniem z internetu stały się bardzo rozległe i złożone. Nawet przy ostrożnym podejściu możliwości są teraz tak złożone, że jako użytkownik nie będziesz niczego podejrzewał. Oprogramowanie Avast Premium Security 2021 zapewnia odpowiednie narzędzia, dzięki którym możesz skutecznie unikać i obchodzić te zagrożenia. Lata doświadczeń znanego producenta Avast są wyraźnie widoczne, a bardzo dobre wyniki testów w prasie branżowej również świadczą o bardzo wysokiej wykrywalności programu.

Avast Premium Security 2021 nie skupia się na jednym typie zagrożeń, ale natychmiast wykrywa wszystkie typowe zagrożenia. Dotyczy to na przykład klasycznego złośliwego oprogramowania, które dostaje się na twój komputer przez zainfekowane strony internetowe lub pliki do pobrania. W najgorszym wypadku cenne dane zostaną utracone lub dostaną się w ręce nieupoważnionych osób. Avast Premium Security 2021 natychmiast rozpoznaje klasyczne wirusy, złośliwe oprogramowanie i trojany dzięki skutecznemu systemowi skanowania i eliminuje je, zanim zdołają spowodować jakiekolwiek zagrożenie na Twoim komputerze. Bazy danych są oczywiście zawsze aktualne, dzięki czemu nowości w tym segmencie mogą być natychmiast wykrywane przez Avast Premium Security 2021.

Ale rośnie też liczba złożonych zagrożeń. Hakerzy wykorzystują luki w konfiguracji np. routerów lub komputerów i w ten sposób w stosunkowo krótkim czasie uzyskują dostęp do wszystkich ustawień, programów i plików. Ataki typu brute force lub exploity mogą więc w wielu przypadkach stać się wielkim zagrożeniem, a ty nie będziesz w stanie nic z tym zrobić. Jest to prawdą przynajmniej tak długo, jak długo powstrzymujesz się od używania oprogramowania zabezpieczającego. Program Avast Premium Security 2021 natychmiast rozpoznaje złożone zagrożenia i próby, blokuje je, a tym samym skutecznie chroni Twoje dane.

Surfuj po największych sklepach internetowych w spokojny i bezpieczny sposób i bez ryzyka dokonuj płatności za pośrednictwem strony internetowej swojego banku, podczas gdy Avast Premium Security 2021 zapewnia niezbędne zabezpieczenia w tle. Ponieważ oprogramowanie zapewnia także optymalne warunki w tym obszarze. W takich sytuacjach przestępcy próbują uzyskać dostęp do twoich danych i wykorzystać je, zwłaszcza za pomocą fałszywych stron internetowych. Oprogramowanie Avast Premium Security 2021 natychmiast rozpoznaje takie próby i fałszywe strony, gdy są wywoływane, i przekierowuje Cię jako użytkownika bezpośrednio na bezpieczną, oryginalną stronę. Oznacza to, że nie ma możliwości przekazania Twoich danych osobowych osobom nieupoważnionym, a Ty korzystasz z bezpiecznego i efektywnego surfowania po Internecie dzięki Avast Premium Security 2021.

Jak już wspomniano, hakerzy i przestępcy w dzisiejszych czasach nie zawsze wybierają bezpośrednią drogę przez twoją przeglądarkę, system czy komputer, ale szukają też innych sposobów na uzyskanie nieautoryzowanego dostępu. Często koncentrujemy się na wykorzystywanych sieciach. Zwłaszcza w sieciach publicznych zagrożenia bezpieczeństwa są rozległe i dobrze znane; na przykład gromadzone dane można odczytać przy niewielkim wysiłku. Ale sieć domowa to także dobra okazja dla przestępców, by uzyskać dostęp do Twoich informacji. Dlatego Avast Premium Security 2021 zawiera skaner sieci. W tym celu program dokładnie przygląda się istniejącej sieci Wi-Fi i identyfikuje jej słabe punkty. Oczywiście, po tym następuje nie tylko przedstawienie problemów i zagrożeń, ale także użytkownik otrzymuje ważne wskazówki, jak wyeliminować luki w zabezpieczeniach. Wystarczy postępować zgodnie z nimi, aby zabezpieczyć sieć i cieszyć się skuteczną ochroną w codziennym życiu.

Kompleksowa i skuteczna ochrona na wszystkich urządzeniach z odpowiednią licencją

Czy to w środowisku prywatnym, czy zawodowym, liczba używanych urządzeń końcowych rośnie z każdym rokiem. Poza klasycznymi komputerami stacjonarnymi, które służą do wygodnej pracy, notebooki i tablety są często wykorzystywane do robienia zakupów, szukania informacji w internecie czy grania w gry. W związku z tym zagrożenia związane ze złośliwym oprogramowaniem lub fałszywymi stronami internetowymi już dawno wykroczyły poza zwykły komputer z systemem Windows. Avast Premium Security 2021, dzięki praktycznej ofercie kilku licencji w jednym kompletnym pakiecie, zapewnia optymalne warunki do skutecznej ochrony na wszystkich różnych platformach. Oczywiście program jest nadal doskonale dostosowany do aktualnych wersji systemu Windows, więc ten okazuje się być kompatybilny z Windows 10 i Windows 11.

Jednak możliwości są znacznie większe, jeśli zdecydujesz się na Avast Premium Security 2021. Na przykład, zainstaluj rozwiązanie zabezpieczające na swoim Macu w kilku krokach, aby korzystać z maksymalnego bezpieczeństwa. Niebezpieczne aplikacje ze sklepów czy niezabezpieczone sieci w podróży również nie stanowią już zagrożenia dzięki rozwiązaniom mobilnym Avast. Dzięki odpowiedniej licencji Avast Premium Security 2021 możesz zainstalować praktyczne rozwiązania za pośrednictwem Google PlayStore dla urządzeń z systemem Android lub Apple AppStore dla urządzeń z systemem iOS. Działa on zarówno na tabletach, jak i na smartfonach i oferuje podstawową ochronę przed wszystkimi zagrożeniami. Skanowanie ręczne, automatyczne monitorowanie czy udostępnianie przestrzeni dyskowej - praktyczne aplikacje oferują wiele opcji.

Użyj osobistego konta Avast, aby łatwo zarządzać swoimi urządzeniami i licencjami

Zalecamy nie tylko zainstalowanie programu Avast Premium Security 2021, ale także korzystanie z opcjonalnego konta Avast. Jest to szczególnie praktyczne, jeśli masz wiele różnych licencjonowanych urządzeń i znacznie ułatwia administrację. Jeśli wybrałeś licencję z maksymalnie dziesięcioma urządzeniami, możesz je łatwo śledzić w strefie osobistej. Jeśli nie potrzebujesz już pojedynczej licencji dla danego urządzenia, na przykład z powodu zmiany, nie stanowi to żadnego problemu. W takim przypadku wystarczy usunąć odpowiednie urządzenie z konta, a licencja będzie natychmiast dostępna dla nowej wersji. Oszczędzaj więc cenny czas w administracji i korzystaj z praktycznego konta z osobistą strefą, co oczywiście udaje się bez żadnych dodatkowych dopłat. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy ze swoimi licencjami, możesz także skontaktować się bezpośrednio z działem obsługi Avast, aby uzyskać szybką pomoc.

Skorzystaj z okazji - kup Avast Premium Security 2021 w BestSoftware w specjalnej cenie

Korzystne ceny za praktyczne licencje Avast Premium Security 2021 są dostępne w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Zdaj się na naszą atrakcyjną ofertę, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze przy każdym zakupie. Ponadto, zamawiając u nas, jesteś chroniony w odpowiednim czasie, ponieważ korzystasz m.in. z opcji bezpośredniego pobierania, a klucze do aktywacji programu są wysyłane do ciebie e-mailem w ciągu maksymalnie 30 minut. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z innymi naszymi ofertami dotyczącymi bezpiecznego korzystania z nowoczesnych technologii, na przykład klikając na Avast Ultimate Security 2021 lub Avast Internet Security 2021 na przykład. Dodatkowo możesz korzystać z bezpiecznego surfowania, korzystając z naszej atrakcyjnej i taniej oferty Avast SecureLine VPN oprzeć się na nim. Nasza oferta produktów nie pozostawia praktycznie nic do życzenia, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na wszystkich poziomach. Zamów swoje oprogramowanie już teraz, siedząc wygodnie w domu i przekonaj się do naszych atrakcyjnych ofert.

Wymagania systemowe - Avast Premium Security 2021

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11
Zalecana minimalna pamięć 1 GB Ram

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

macOS 10.10 (Mojave) i nowszy

systemy operacyjne iOS

iOS 10 i nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android

Android 5 i wyższy
Optymalna rozdzielczość ekranu   Co najmniej 1024 x 768 Pixel
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

 

Ważne ! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów macOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "Avast Premium Security 2021 | Multi Device | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Avast Premium Security 2021 | Multi Device | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Avast Premium Security 2021 | Multi Device | Download"
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2021 | Avast Ultimate Suite 2021 |
73,01 zt * 122,01 zt *
AVG Ultimate 2021 | Windows AVG Ultimate 2021 | Windows
73,01 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
Avast Ultimate Suite 2022 Avast Ultimate Suite 2022
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
303,31 zt * 489,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
146,51 zt * 200,56 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Microsoft Excel 2010 Windows Microsoft Excel 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony