• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Avanquest Expert PDF 14 Ultimate | Windows

391,51 zt * 440,51 zt * (11,12% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
  • BS-10695
  • Niemiecki
  • 1 PC
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Avanquest Expert PDF 14 Ultimate | Windows"

Kup Avanquest Expert PDF 14 Ultimate w świetnej cenie dzięki BestSoftware

Sprzyjające warunki dla potężnego oprogramowania "Avanquest Expert PDF 14 Ultimate" czekają na ciebie w dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym w BestSoftware. Dzięki programowi możesz edytować i zarządzać plikami PDF oraz korzystać z nich o wiele bardziej efektywnie, oszczędzając cenny czas. Choć oprogramowanie to jest dobrym wyborem także dla użytkowników prywatnych, jest szczególnie przydatne dla profesjonalistów, którzy używają go na co dzień.

Używaj wszechstronnych narzędzi w codziennym życiu

W zasadzie program przewiduje Avanquest Expert PDF 14 Ultimate zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do profesjonalnej i intensywnej pracy z plikami PDF. Po pierwsze i najważniejsze, w tej wersji możesz tworzyć nowe pliki PDF. Można to zrobić za pomocą kilku prostych kroków z dowolnego programu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z programów Word, Excel i PowerPoint firmy Microsoft, czy z Internet Explorera, możesz tworzyć pliki PDF bardzo łatwo i w kilku krokach. Oczywiście, pliki PDF można również konwertować bez większego wysiłku. Jeśli masz plik w innym formacie, możesz go łatwo zapisać jako PDF w zaledwie kilku krokach. Na przykład możesz utworzyć dokument PDF z dokumentu Worda, ale działa to też w drugą stronę. W razie potrzeby możesz więc przekonwertować dokument PDF na edytowalny plik Worda.

Oprogramowanie Avanquest Expert PDF 14 Ultimate koncentruje się również na bezpieczeństwie. Na przykład możesz przypisać hasło do swoich dokumentów. Specjalne prawa dostępu, które ustalasz i przypisujesz jako administrator, a także podpis cyfrowy dopełniają ważny obszar bezpieczeństwa.

Ważna jest też technologia OCR (optyczne rozpoznawanie znaków). Automatyczne rozpoznawanie tekstu jest zawarte w Avanquest Expert PDF 14 Ultimate i jest przekonującą oszczędnością czasu. Na przykład wydrukowane pliki lub dokumenty można łatwo przekształcić w dokument PDF za pomocą tej funkcji, w którym możliwe jest nawet wprowadzanie poprawek i edycji. Aby skorzystać z funkcji OCR oprogramowania Avanquest Expert PDF 14 Ultimate, zeskanuj dany dokument za pomocą drukarki. Następnie, z pomocą praktycznych funkcji, konwersja odbywa się w kilku prostych krokach.

Program Avanquest Expert PDF 14 Ultimate pozwoli ci również zaoszczędzić mnóstwo czasu, kiedy będziesz używał plików PDF i pracował z nimi w profesjonalny i wszechstronny sposób. Działa to na przykład podczas konwersji. Oprogramowanie to zawiera zintegrowane przetwarzanie wsadowe. Ta funkcja pozwala na bezpośrednie przetwarzanie kilku plików w tym samym czasie. Wystarczy kilka kliknięć, a program konwertuje kilka plików naraz lub łączy je w jeden plik.

Tworzenie nowych dokumentów jest możliwe także wtedy, gdy korzystasz z programu Avanquest Expert PDF 14 Ultimate. Odpowiednie narzędzia do pracy indywidualnej są oczywiście dostępne bez ograniczeń. Oprócz prostych dokumentów o atrakcyjnej szacie graficznej, korzystasz także z dokumentów interaktywnych, które mogą być wypełniane przez twoich klientów lub osoby zainteresowane za pomocą odpowiedniego programu. Dostępne są także proste adnotacje w dokumencie, e-podpis do bezpiecznej wymiany i oczywiście proste wstawianie pożądanych treści.

Zaoszczędź dużo czasu używając Avanquest Expert PDF 14 Ultimate

Cała funkcjonalność programu Avanquest Expert PDF 14 Ultimate została zaprojektowana z myślą o produktywnej i efektywnej codziennej pracy. Widać to szczególnie w dobrze przemyślanej koncepcji. Dzięki praktycznym funkcjom i przejrzystej konstrukcji natychmiast znajdziesz potrzebne narzędzia; długi okres zapoznawania się z nimi nie jest konieczny. Oczywiście, dostępne są także wyczerpujące informacje, które pomogą ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów. W takim przypadku polecamy szybkie zapoznanie się z działem pomocy. W razie potrzeby kompetentna pomoc ze strony dostawcy oprogramowania również nie stanowi problemu.

Pracuj bezpiecznie i efektywnie z kolegami

Dzięki Avanquest Expert PDF 14 Ultimate możesz jeszcze skuteczniej współpracować ze swoimi kolegami w codziennym życiu zawodowym. Program jest wyposażony w odpowiednie do tego narzędzia. Na przykład, jeśli kilka osób pracuje razem nad dokumentem, możesz łatwo dodawać komentarze. W ten sposób możesz przekazać swoje życzenia lub uwagi i znacznie ułatwić współpracę. Z pomocą programu wstawianie stempli również nie stanowi problemu. Szczególnie praktyczne jest to, że nie zmieniasz treści dokumentów, wstawiając komentarze czy pieczątki.

Ale jeśli chodzi o oszczędzanie czasu i wysiłku w codziennym życiu, to właśnie te małe cechy mogą przekonać. Na przykład nie musisz już otwierać istniejących plików, zanim zaczniesz je konwertować. Dzięki prostemu kliknięciu prawym przyciskiem myszy działa to w ciągu kilku sekund. Ponadto narzędzia te są zintegrowane z paskiem menu programów Word i Excel, co oczywiście znacznie ułatwia przegląd. Także w tym przypadku oszczędzasz cenny czas podczas konwersji, a jeśli regularnie pracujesz z odpowiednimi plikami, korzyści są wyraźnie zauważalne.

Możesz też łatwo wymieniać pliki, które utworzyłeś i edytowałeś za pomocą Avanquest Expert PDF 14 Ultimate, korzystając z odpowiednich narzędzi. Możesz to zrobić nie tylko za pomocą praktycznej funkcji "udostępniania", ale także w segmencie profesjonalnym, gdzie obowiązują specjalne wymagania dotyczące bezpieczeństwa i ochrony danych. Wszechstronna funkcjonalność programu Avanquest Expert PDF 14 Ultimate jest szczególnie przydatna przy wymianie faktur, dokumentów prawnych lub administracyjnych. Ochrona hasłem, cyfrowy i indywidualny podpis oraz wstępnie ustawione uprawnienia do drukowania u odbiorcy są swobodnie dostępne i spełniają wymogi prawne dotyczące wymiany z absolutną łatwością.

W BestSoftware możesz kupić Avanquest Expert PDF 14 Ultimate w niskiej cenie

Weź go w swoje ręce już teraz i skorzystaj z wielu możliwości, jakie daje ci oprogramowanie Avanquest Expert PDF 14 Ultimate. W BestSoftware Twój zakup jest opłacalny na całej linii, między innymi ze względu na atrakcyjne warunki. Oszczędzasz mnóstwo pieniędzy, kupując u nas i otrzymując klucz do stałego użytku bezpośrednio przez e-mail. W ciągu 30 minut możesz pobrać i aktywować program. Oczywiście, przekonamy Cię do innych produktów Avanquest. Na przykład, możesz Avanquest Expert PDF 14 Professional i używać go po znacznie niższej cenie. Dostępne są także inne znane programy, na przykład HDR Projects 8 Professional czy Audials One 2022, które ułatwiają nagrywanie materiałów audio i wideo. Oczywiście, w BestSotware możesz oczekiwać doskonałej i kompetentnej obsługi. Jeśli masz jakieś pytania, prośby lub problemy, jesteśmy dostępni pod telefonem lub mailem, a także pomożemy ci natychmiast na naszym praktycznym czacie na żywo.

 

Wymagania systemowe - Avanquest Expert PDF 14 Ultimate
Procesor Procesor Intel o częstotliwości co najmniej 1,6 GHz
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista

Pamięć Co najmniej 512 GB RAM (zalecane 1024 GB)
Miejsce na dysku twardym  900 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem
Powiązane łącza do "Avanquest Expert PDF 14 Ultimate | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Avanquest Expert PDF 14 Ultimate | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Avanquest Expert PDF 14 Ultimate | Windows"
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
122,01 zt * 342,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
NOWY
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Microsoft Publisher 2021 Windows Microsoft Publisher 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 146,51 zt * 160,72 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Video Converter | Windows Ashampoo Video Converter | Windows
136,71 zt * 195,51 zt *
Wyświetlony