• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Avanquest Expert PDF 14 Professional | Windows

195,51 zt * 269,01 zt * (27,32% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 31 razy
  • BS-10693
  • Niemiecki
  • 1 PC
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Avanquest Expert PDF 14 Professional | Windows"

Kup taniej - Avanquest Expert PDF 14 Professional w BestSoftware

Jeśli często pracujesz z popularnym formatem plików PDF w domu lub w środowisku zawodowym, oprogramowanie Avanquest Expert PDF 14 Professional jest dobrym wsparciem. Udostępnia liczne narzędzia i funkcje do profesjonalnej edycji i zarządzania odpowiednimi dokumentami. Licencje niezbędne do szerokiego wykorzystania oprogramowania możesz otrzymać od nas; w sklepie internetowym BestSoftware korzystasz z atrakcyjnych warunków i łatwego zamawiania.

Obecna wersja wprowadza wiele funkcji do twojego codziennego życia

Narzędzia w programie obejmują Avanquest Expert PDF 14 Profesjonalne narzędzia w programie obejmują wszechstronną pracę z plikami PDF. Na przykład, twórz od podstaw nowe dokumenty lub formularze, a następnie zapisuj je w formacie PDF na komputerze. Oczywiście z łatwością można też tworzyć interaktywne formularze. Są one bardzo popularne na przykład w komunikacji biznesowej i dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu mogą być łatwo wypełniane przez potencjalnych klientów, współpracowników lub pracowników. Oczywiście zarówno proste, jak i złożone konstrukcje nie stanowią problemu, jeśli polegasz na licznych możliwościach Avanquest Expert PDF 14 Professional.

Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich informacji i danych. Jeśli używasz programu Avanquest Expert PDF 14 Professional, jest on wyposażony w szeroki zakres funkcji umożliwiających bezpieczną komunikację. Na przykład możesz opatrzyć gotowe pliki bezpiecznym hasłem, aby uniemożliwić dostęp do nich osobom nieupoważnionym. Wystarczy kilka prostych kroków, by przypisać specjalne prawa dostępu. Avanquest Expert PDF 14 Professional zapewnia również odpowiednie narzędzia do bezpiecznej komunikacji, na przykład z urzędami lub do wysyłania faktur. Możesz polegać na podpisie cyfrowym lub predefiniowanych autoryzacjach drukowania, które pozwalają na łatwą i bezpieczną obsługę dokumentów.

Ale pozostałe narzędzia również pomogą ci zaoszczędzić czas w codziennym życiu i znacząco usprawnić pracę. Na przykład, jeśli często wysyłasz pliki jako załączniki pocztą elektroniczną, program automatycznie zmniejszy ich rozmiar, zachowując tę samą jakość, aby przyspieszyć proces wysyłania. Program pokazuje swoje najlepsze strony także podczas konwertowania istniejących plików. Możesz polegać na praktycznej funkcji przetwarzania wsadowego. Dzięki temu możesz również konwertować kilka plików do pożądanego formatu w tym samym czasie, co pozwoli zaoszczędzić sobie poszczególnych kroków. Możesz również szybko i łatwo scalić kilka plików PDF w jeden plik końcowy, a nawet sortować strony indywidualnie, korzystając z licznych narzędzi dostępnych w Avanquest Expert PDF 14 Professional.

Dla zwykłego przeglądania różnych plików, czyli trybu czystego czytania, oprogramowanie zapewnia optymalne warunki. Możliwości obejmują wiele różnych plików, a więc nie tylko klasyczne PDF-y. Możesz też otwierać książki cyfrowe w formacie 3D, pliki .ePub i komiksy za pomocą jednego kliknięcia. Ekskluzywny widok side-by-side pozwala także na przeglądanie i edytowanie dwóch dokumentów w tym samym czasie.

Dzięki programowi Avanquest Expert PDF 14 Professional możesz także edytować pliki PDF indywidualnie i na różne sposoby. Możesz nie tylko łatwo wycinać, kopiować, wklejać, a nawet przenosić tekst, ale możesz też edytować obrazy. Dzięki funkcjom usuwania, dodawania i edycji zapewniasz indywidualność i niepowtarzalność dokumentów i plików. Program Avanquest Expert PDF 14 Professional posiada również odpowiednie funkcje dla osób, które chcą być kreatywne podczas pracy przy biurku. Użyj narzędzi do rysowania, aby dodać linie, prostokąty i inne kształty do swoich plików i formularzy. Na koniec dodaj do dokumentu własne znaki wodne i zapisz plik bezpiecznie i łatwo na dysku twardym.

Współpracuj efektywnie z kolegami nad dokumentami

Dziś, zwłaszcza w segmencie zawodowym, współpraca z kolegami staje się coraz ważniejsza. Oprogramowanie Avanquest Expert PDF 14 Professional stwarza doskonałe warunki do pracy zespołowej i realizacji wspólnych projektów. Jeśli na przykład ty, jako administrator, chciałbyś zostawić notatki i wskazówki dla kolegi, który pracuje bezpośrednio nad danym plikiem, możesz skorzystać z praktycznej funkcji komentowania. Za pomocą kilku prostych kroków możesz dodać do danego dokumentu komentarze, a nawet pieczątki. Dzięki nim dostarczasz użytkownikowi ciekawych i ważnych informacji, które ułatwiają codzienną pracę. Jeśli chcesz wymieniać się między sobą aktualnym stanem dokumentów i plików, udostępnianie ich nie stanowi żadnego problemu. Dzięki programowi Avanquest Expert PDF 14 Professional możesz na przykład korzystać z funkcji udostępniania bezpośrednio z programu i wysyłać pliki PDF pocztą elektroniczną.

Polegaj na łatwości użycia oprogramowania

Program Avanquest Expert PDF 14 Professional ma też wiele innych atrakcyjnych zalet, między innymi to, że jest bardzo dobrym wyborem zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i niedoświadczonych. W dużej mierze przyczynia się do tego między innymi bardzo prosta obsługa. Na przykład, producent integruje wiele pojedynczych narzędzi bezpośrednio z innymi programami. Dotyczy to programów Word lub Excel firmy Microsoft. Ogólnie rzecz biorąc, możesz też liczyć na obszerny dział pomocy, w którym znajdziesz ważne informacje dotyczące pierwszych kroków w programie praktycznym.

Program wspiera cię także w dłuższej perspektywie Avanquest Expert PDF 14 Professional dzięki czemu zawsze będziesz mógł znaleźć swoje pliki PDF i nie będziesz musiał ich długo szukać. Dzięki odpowiedniej funkcji i formatowi zapisu PDF/A możesz archiwizować i przechowywać swoje materiały przez dłuższy czas. Nowością w obecnej wersji jest także indeksowanie bramek. Ta specjalna metoda sprawia, że o wiele łatwiej jest znaleźć odpowiednie pliki i łatwo jest automatycznie zwiększyć ich liczbę. Inne zmiany, które ułatwiają użytkowanie i wszechstronne zastosowanie, to między innymi gruntowna rewizja sekcji zakładek. Na przykład, możesz wstawiać zakładki jednym ruchem mniej, dzięki czemu aplikacja jest łatwiejsza w użyciu. Dodano także nowy moduł sprawdzania pisowni, który pomoże ci uniknąć literówek. Nowe symbole układu graficznego i nowy system obliczania wartości w polach tekstowych również nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia, jeśli zdecydujesz się na najnowszą wersję Avanquest Expert PDF 14 Professional.

Pomagamy Ci w zakupie Avanquest Expert PDF 14 Professional

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące aktywacji, BestSoftware jest właściwym partnerem dla ciebie. Przywiązujemy dużą wagę do kompetentnej obsługi i dlatego jesteśmy do twojej dyspozycji przez e-mail, telefon, a nawet czat na żywo. W razie potrzeby nawet zdalna konserwacja nie stanowi problemu. Ponadto otrzymujesz od nas licencję na oprogramowanie na najlepszych warunkach, nie dotyczy to tylko Avanquest Expert PDF 14 Professional. Również rozwiązanie "Avanquest Expert PDF 14 Ultimate" dla jeszcze większej funkcjonalności i efektywnej pracy. Zapraszamy do skorzystania z innych produktów, asortyment producenta Avanquest jest bardzo szeroki. Na przykład dzięki Audials Radio 2022 możesz słuchać radia zawsze i wszędzie, zupełnie za darmo, a nagrywanie treści, które chcesz, też nie stanowi problemu. Audials Movie i Audials One, również w aktualnej wersji, to praktyczne programy od Avanquest, które zapewniają jeszcze więcej funkcjonalności i rozrywki na domowym komputerze.

Wymagania systemowe - Avanquest Expert PDF 14 Professional
Procesor Procesor Intel o częstotliwości co najmniej 1,6 GHz
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7, Windows Vista

RAM Co najmniej 512 GB RAM (zalecane 1024 GB)
Miejsce na dysku twardym  900 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem
Powiązane łącza do "Avanquest Expert PDF 14 Professional | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Avanquest Expert PDF 14 Professional | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Avanquest Expert PDF 14 Professional | Windows"
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 959,51 zt * 2 547,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
122,01 zt * 342,51 zt *
Kofax Omnipage Ultimate | Windows Kofax Omnipage Ultimate | Windows
710,01 zt * 930,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
661,01 zt * 854,02 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Abbyy FineReader 15 Standard | Windows Abbyy FineReader 15 Standard | Windows
Od 465,01 zt * 636,51 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
Od 1 126,51 zt * 1 420,51 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Bitdefender Antivirus Plus 2021 Bitdefender Antivirus Plus 2021
68,11 zt * 82,81 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony