• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo AntiSpy Pro

97,51 zt * 269,45 zt * (63,81% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 10 razy
  • BS-10828
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo AntiSpy Pro"

Kup Ashampoo AntiSpy Pro - oto jak łatwo można chronić się przed nieograniczonym zbieraniem danych

Temat ochrony danych osobowych nabiera dziś coraz większego znaczenia w życiu codziennym. Wynika to głównie z coraz większego rozpowszechnienia nowoczesnych technologii i szerokiego korzystania z odpowiednich usług w internecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o sieci społecznościowe, pracę w chmurze czy zakupy w sklepach internetowych, ilość danych jest dziś ogromna. Odpowiednio ważna jest kontrola nad własnymi informacjami. Aby uniknąć szpiegowania lub nawet nieautoryzowanego przesyłania danych w tle, zaleca się używanie oprogramowania Ashampoo AntiSpy Pro. Produkt jest dostępny dla klientów już od jakiegoś czasu i przekonuje prostotą działania, a jednocześnie wyjątkowo skutecznie chroni cię w codziennym życiu. Licencję na program możesz otrzymać od nas po wyjątkowo korzystnej cenie, więc skorzystaj z niej już teraz.

Funkcje programu Ashampoo AntiSpy Pro są bardzo szerokie

Program Ashampoo AntiSpy Pro służy przede wszystkim do ochrony danych na twoim komputerze. Wielu użytkowników prawie nie zauważa wyczerpującego gromadzenia danych w różnych miejscach lub przynajmniej nie zastanawia się nad tym tematem. Dotyczy to nie tylko zwykłych aplikacji na smartfonie, ale nawet rzekomo bezpiecznych środowisk. Jeśli na przykład używasz systemu operacyjnego Windows 10 na swoim domowym komputerze, powinieneś już teraz intensywnie zajmować się tematem ochrony danych. Ponieważ, jak już wiadomo, Microsoft korzysta z okazji i zbiera różne dane o użytkownikach. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy podczas instalacji nie wyraziłeś zgody na transfer.

W związku z tym zadanie programu Ashampoo AntiSpy Pro jest ważne, ponieważ zapobiega on niepożądanemu przesyłaniu danych i informacji przy użyciu nowoczesnych technik. Ochrona nie obejmuje jednak tylko systemu operacyjnego firmy Microsoft, ale także wiele innych usług. Jeśli, na przykład, używasz Google lub Bing do wyszukiwania odpowiednich treści w internecie, dane o tobie z pewnością będą gromadzone w różnych miejscach. Poprzez tak zwane śledzenie zachowania użytkownika, serwisy tworzą profil użytkownika, aby na przykład odtwarzać spersonalizowane reklamy. Możesz tego uniknąć, używając programu Ashampoo AntiSpy Pro.

Oprogramowanie Ashampoo AntiSpy Pro obsługuje ponad 100 programów, które są często używane. Można tu też znaleźć popularne i wielkie nazwiska, na przykład Office. Choć Microsoft Office ma wiele funkcji i z pewnością jest bardzo praktyczny w cyfrowej pracy biurowej, gromadzi też wiele różnych informacji. Dlatego też ważne jest, by interweniować w tym miejscu, by jak najszybciej powstrzymać takie zachowanie. Aby mieć pewność, że ochrona twoich danych jest zawsze aktualna i aktywna, rozwiązanie Ashampoo AntiSpy Pro można uruchomić bezpośrednio na komputerze. Gdy tylko uruchamiasz system Windows, narzędzie zapewniające lepszą ochronę danych jest również w użyciu. Nawiasem mówiąc, nie tylko oprogramowanie zbiera różne dane, teraz musisz być bardzo ostrożny także w przypadku sprzętu. Wielu znanych producentów kart graficznych, na przykład, zbiera od użytkowników dane na temat ich użytkowania. W związku z tym program Ashampoo AntiSpy Pro aktywnie interweniuje także tutaj i chroni cię w codziennym życiu.

Chroń swoją prywatność za pomocą jednego kliknięcia dzięki Ashampoo AntiSpy Pro

Oprogramowanie Ashampoo AntiSpy Pro jest wyjątkowo łatwe w użyciu w codziennym życiu. Dzieje się tak dlatego, że program jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla niedoświadczonych użytkowników i użytkowników prywatnych i powinien być odpowiednio łatwy w użyciu. Wieloletnie doświadczenie producenta jest wyraźnie widoczne w programie Ashampoo AntiSpy Pro, ponieważ już od pierwszego uruchomienia czeka na ciebie wyjątkowo prosty i intuicyjnie obsługiwany interfejs. Do wszystkich funkcji i wszystkich narzędzi programu można więc dotrzeć w zaledwie kilku krokach, a długie poszukiwanie odpowiednich narzędzi jest zupełnie niepotrzebne.

Co więcej, w razie potrzeby nie musisz się nawet martwić o wybór usług, dla których zbieranie danych ma być zabronione. Jeśli chcesz być po prostu bezpieczny, włącz funkcję automatycznego blokowania, tak by wszystkie usługi były blokowane podczas przesyłania danych. Oznacza to, że ponad 100 różnych dostawców i usługodawców nie ma już żadnego sposobu na uzyskanie dostępu do twoich danych, a następnie wykorzystanie ich do stworzenia profilu w długim okresie czasu. Jako alternatywę dla automatycznego blokowania wszystkich usług i dostawców, program Ashampoo AntiSpy Pro pozwala także na dostosowanie go do własnych potrzeb. W przejrzystym interfejsie programu ustaw znaczniki w odpowiednich miejscach, by szczególnie skutecznie zapobiegać szpiegowaniu poszczególnych usług.

Wskazówka: Jeśli jest taka potrzeba, możesz także bez problemu używać programu Ashampoo AntiSpy Pro pod aktualnymi wersjami systemu Windows. Windows 10 i Windows 11, na przykład, są już wspierane przez regularne aktualizacje.

Licencję na Ashampoo AntiSpy Pro możesz nabyć w BestSoftware za niską cenę

Nie musisz też koniecznie wydawać dużo pieniędzy na sprawdzone i potężne oprogramowanie - udowadniamy to dzięki programowi Ashampoo AntiSpy Pro w sklepie internetowym BestSoftware. W bezpośrednim porównaniu z kupowaniem od producenta oszczędzasz pieniądze. Mimo to możesz oczekiwać od nas najlepszej obsługi klienta, nasz doświadczony personel pomoże ci w razie jakichkolwiek problemów, na przykład z aktywacją lub pomoże ci znaleźć odpowiednie produkty. Więc nie krępuj się i zamów Ashampoo AntiSpy Pro za niską cenę w BestSoftware. Na czacie na żywo, przez e-mail lub telefon, jesteśmy do twojej dyspozycji i pomożemy ci najlepiej, jak potrafimy. Wiele innych programów od producenta Ashampoo dopełnia atrakcyjnych zalet naszego sklepu. Ashampoo WinOptimizer 19, Ashampoo Movie Studio Pro 3 lub Ashampoo Cinemagraph, z nami masz wolny wybór. Zapoznaj się z licznymi ofertami w wolnej chwili i skorzystaj z naszych atrakcyjnych korzyści. 

 

Wymagania systemowe - Ashampoo AntiSpy Pro
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1 i Windows 7

Procesor Dowolny procesor, który obsługuje system operacyjny wymieniony powyżej. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Inne Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.
Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.
Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta.
Powiązane łącza do "Ashampoo AntiSpy Pro"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo AntiSpy Pro"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo AntiSpy Pro"
Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Microsoft Excel 2016 Windows Microsoft Excel 2016 Windows
97,51 zt * 318,01 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
146,51 zt * 195,51 zt *
Steganos Safe 22 | Windows Steganos Safe 22 | Windows
107,31 zt * 171,45 zt *
AnyTrans AnyTrans
190,61 zt * 244,51 zt *
AnyDroid | Windows AnyDroid | Windows
190,61 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
87,71 zt * 195,51 zt *
Microsoft Excel 2016 MAC Microsoft Excel 2016 MAC
97,51 zt * 351,38 zt *
Wskazówka!
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft Lync 2013 | Windows Microsoft Lync 2013 | Windows
48,51 zt * 146,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 102,41 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Watchdog Anti-Malware | Windows Watchdog Anti-Malware | Windows
Od 58,31 zt * 146,51 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Video Converter | Windows Ashampoo Video Converter | Windows
136,71 zt * 195,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik Microsoft SQL Server 2012 Użytkownik
Od 293,51 zt * 351,38 zt *
Wyświetlony