• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Ten produkt nie jest obecnie dostępny.

Acronis True Image 2021 Standard | Licencja wieczysta 1 PC/MAC

195,51 zt * 269,45 zt * (27,44% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 530 razy
  • BS-10326
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Gerät
  • Nieograniczona
  • Weltweit
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Acronis True Image 2021 Standard | Licencja wieczysta"

Zrób kopię zapasową swoich danych i kup Acronis True Image 2021 Standard

Tworzenie kopii zapasowych danych i ochrona twoich danych osobowych na bardzo wysokim poziomie - te dwie możliwości łączy oprogramowanie Acronis True Image 2021 Standard i od wielu lat jest popularnym wyborem w codziennym życiu wielu ludzi. Ponadto oferta przekonuje bardzo prostą obsługą i może być skutecznie zintegrowana z codziennymi obowiązkami. Skorzystaj także z tego programu i zdaj się na wieloletnie doświadczenie producenta Acronis. Z nami otrzymasz potrzebną licencję na atrakcyjnych warunkach i po korzystnych cenach, więc kupuj u nas już teraz.

Skuteczna ochrona typu "wszystko w jednym" dzięki Acronis True Image 2021 Standard

Acronis True Image 2021 Standard to skuteczna ochrona typu all-in-one z wieloma codziennymi funkcjami. Możesz na przykład utworzyć pełną kopię zapasową obrazu, kopię zapasową pojedynczych plików i folderów lub sklonować aktywne dyski. Wszechstronna funkcja archiwizacji, narzędzie do odzyskiwania danych typu "wszystko w jednym" oraz tworzenie nośników startowych do odzyskiwania danych to także część podstawowego wyposażenia.

Oprogramowanie koncentruje się na tworzeniu kopii zapasowych plików osobistych. Bo choć dyski twarde i inne nośniki danych są dziś bardziej niezawodne niż kiedykolwiek wcześniej, usterki zdarzają się raz po raz. Utrata zewnętrznego nośnika danych lub atak hakerów są również całkiem możliwe. W takim przypadku powinieneś więc zawsze mieć jak najbardziej aktualną kopię zapasową swoich plików. Dzięki programowi Acronis True Image 2021 Standard możesz szybko i łatwo utworzyć kopię zapasową. Jeśli chcesz, może się to odbywać całkowicie automatycznie i w regularnych odstępach czasu. Oznacza to, że nie możesz już przegapić czasu i w razie problemów zawsze masz dostęp do aktualnej kopii zapasowej. Ustawienia kopii zapasowych nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia i można je wprowadzić w zaledwie kilku krokach. Nie musisz koniecznie tworzyć kopii zapasowej całego nośnika danych; pojedyncze partycje też nie stanowią problemu. Oczywiście regularna kopia zapasowa obejmuje nie tylko twoje pliki, ale także wszystkie programy, cały system operacyjny i niezbędne ustawienia.

Ważne dane i informacje znajdują się nie tylko na domowym komputerze czy na notebooku z systemem Windows, dlatego skuteczne i regularne tworzenie kopii zapasowych powinno być wykonywane także na urządzeniach mobilnych. Oprogramowanie Acronis True Image 2021 Standard dostarcza dokładnie odpowiednich narzędzi do tego celu. Możesz łatwo utworzyć kopię zapasową za pomocą swojego smartfona lub tabletu. W razie potrzeby kopię zapasową można wykonać w bardzo prosty sposób przez sieć WLAN. Dzięki bezpośredniemu transferowi do komputera, notebooka lub serwera NAS możesz uzyskać dostęp do kopii zapasowych w zaledwie kilku krokach.

Jeśli zdecydowałeś się wymienić istniejące nośniki danych lub dyski twarde, wielu użytkowników zadaje sobie wiele trudu i ponownie instaluje system wraz ze wszystkimi programami i ustawieniami. Ale dzięki programowi Acronis True Image 2021 Standard możesz zaoszczędzić sobie tej pracy i wiele wysiłku. Sklonuj swoje aktywne dyski lub dyski twarde, a następnie włóż je do komputera i kontynuuj pracę w zwykłym miejscu. Oczywiście sklonowane partycje lub dyski twarde są bootowalne, więc nie trzeba podejmować żadnych dalszych kroków, aby ich użyć. Szczególnie praktyczne: nie musisz przerywać pracy, aby sklonować dyski twarde lub partycje; cała funkcjonalność jest swobodnie dostępna także podczas normalnego użytkowania.

Oczywiście, dzięki Acronis True Image 2021 Standard korzystasz z bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa i skutecznej ochrony własnych plików. Korzystaj na przykład z zaawansowanej ochrony przed ransomware, która uruchamia alarm w przypadku podejrzanej aktywności. Oczywiście program natychmiast podejmuje niezbędne działania, a także tworzy dokładny raport z opisem problemu. Jako użytkownik jesteś więc zawsze na bieżąco. Program dysponuje aktualnymi bazami danych, które są też stale aktualizowane. Oznacza to, że nowe zagrożenia nie stanowią żadnego problemu. Możesz też liczyć na skuteczną ochronę przed niebezpiecznym wydobywaniem kryptowalut w życiu codziennym. Acronis True Image 2021 Standard wyposażony jest w funkcję "Acronis Active Protection", która natychmiast blokuje próby wydobycia kryptowaluty. Dzięki temu oszczędzasz cenną energię i chronisz wydajność swojego domowego komputera.

Oprogramowanie Acronis True Image 2021 Standard jest także idealne do efektywnego i prostego zarządzania przestrzenią dyskową. Ponieważ, zwłaszcza przy regularnym i częstym tworzeniu kopii zapasowych, szybko zaczyna brakować miejsca, nawet na dużych dyskach twardych. Program od znanego producenta Acronis sprawdza, czy istnieją niepotrzebne pliki kopii zapasowych i w razie potrzeby usuwa je. Oznacza to, że niezbędna przestrzeń dyskowa jest zawsze dostępna dla kolejnych kopii zapasowych.

Oprogramowanie Acronis True Image 2021 Standard oferuje dodatkowe funkcje i narzędzia zapewniające bezpieczeństwo twoich danych osobowych. Na przykład, najnowocześniejsze szyfrowanie nie pozostawia praktycznie nic do życzenia.

Prywatnie czy zawodowo - oprogramowanie jest dobrym wyborem dla wszystkich sektorów

Dzięki licznym funkcjom i narzędziom z różnych dziedzin, program Acronis True Image 2021 Standard jest dobrym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników prywatnych. Jednocześnie producent Acronis zwraca uwagę na wyjątkowo prostą i intuicyjną obsługę. Wiele kroków i zadań funkcjonuje w dużej mierze automatycznie i dlatego ostatecznie nie wymaga intensywnego szkolenia. Oczywiście w oprogramowaniu Acronis True Image 2021 Standard jest dostępnych wiele porad i informacji, które możesz wykorzystać do efektywnego działania. Cały interfejs programu został zaprojektowany tak, by był bardzo intuicyjny i prosty.

Kolejną wielką zaletą programu Acronis True Image 2021 Standard, która przemawia za wykorzystaniem go w różnych dziedzinach, jest obsługa wielu platform i systemów operacyjnych. W związku z tym, producent nie tylko umożliwia korzystanie z aktualnych wersji systemu Windows, np Windows 10 oraz Windows 11ale także pod macOS. Wsparcie dla mobilnych urządzeń końcowych jest również szerokie. Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu Android firmy Google czy iOS firmy Apple, możesz bez problemu używać praktycznych smartfonów i tabletów z Acronis True Image 2021 Standard. Przekonaj się jako użytkownik o różnorodnych możliwościach, bardzo prostej obsłudze i praktycznym zastosowaniu i kup u nas tanią licencję na oprogramowanie Acronis, czekamy na Twoje zakupy w sklepie internetowym BestSoftware.

Kup Acronis True Image 2021 Standard bardzo tanio w BestSoftware

Korzystne warunki czekają na Ciebie przy zakupie licencji Acronis True Image 2021 Standard tutaj, w BestSoftware. W naszym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym możesz dokonać zakupu w zaledwie kilku krokach i skorzystać z atrakcyjnych korzyści, które wykraczają daleko poza niskie koszty. Ponieważ szczególnie w domu Acronis, w naszej ofercie są dostępne inne produkty, które umożliwiają ci produktywną pracę w codziennym życiu. Na przykład, możesz użyć Acronis True Image 2021 Advanced lub Acronis True Image 2021 Premium z jeszcze większą liczbą opcji, cech i funkcji umożliwiających efektywne tworzenie kopii zapasowych danych. Otrzymasz też odpowiednie klucze do stałego i nieograniczonego korzystania z niego. Dlatego nawet w dłuższej perspektywie nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów i nic nie stanie na przeszkodzie, by korzystać z niego bez ograniczeń. Oczywiście, przekonamy cię szybką dostawą zakupionych licencji, którą załatwimy dla ciebie drogą mailową w ciągu maksymalnie 30 minut. Nawiasem mówiąc, masz możliwość bezpośredniego zakupu licencji na kilka urządzeń, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Do pięciu licencji dla Windows 10, Windows 11 lub Maca po korzystnych cenach w atrakcyjnym pakiecie całościowym.

 

Wymagania systemowe - Acronis True Image 2021 Standard
Procesor Intel CORE 2 Duo (2GHz) lub wyższy
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 SP1

RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym zalecane 7 GB
Obsługiwane typy plików

NTFS, Ext2/Ext3/Ext4, ReiserFS(3) *, Linux SWAP *, HFS+**/HFSX** i FAT16/32/exFAT **

* Systemy plików są obsługiwane tylko w przypadku operacji tworzenia kopii zapasowych i przywracania dysków twardych lub partycji.
** Odzyskiwanie dysku twardego, odzyskiwanie partycji i operacje klonowania są obsługiwane bez zmiany rozmiaru.

Rozdzielczość ekranu

Przynajmniej 1024 x 768 zalecane

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Standard | Licencja wieczysta"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Standard | Licencja wieczysta"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Standard | Licencja wieczysta"
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2016 Datacenter Windows Server 2016 Datacenter
Od 2 939,51 zt * 3 919,51 zt *
Windows Server 2016 Użytkownik Windows Server 2016 Użytkownik
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Mac Microsoft Office 2019 Standard Mac
342,51 zt * 979,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Microsoft Access 2016 Windows Microsoft Access 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 959,51 zt * 4 900,00 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Parallels Desktop 18 Pro für MAC Parallels Desktop 18 Pro für MAC
440,51 zt * 587,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 87,71 zt * 97,51 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
AnyTrans AnyTrans
190,61 zt * 244,51 zt *
AnyDroid | Windows AnyDroid | Windows
190,61 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
141,61 zt * 244,95 zt *
Magix Game Control | Windows Magix Game Control | Windows
126,91 zt * 146,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
VMware Workstation 16 Pro VMware Workstation 16 Pro
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wyświetlony